Search

SUVESOODUKAS ELUMUUTVATELE JA LIHTSATELE E-KOOLITUSTELE

MIS OLEKS, KUI MUUDAKSID OMA SUVE TÕELISELT MAAGILISEKS?


Oled teretulnud kogema väestavaid ja võimalik, et ka tõeliselt elumuutvaid praktikaid. Minu loodud e-koolitused on sadade inimeste poolt heaks kiidetud ja leidnud tunnustust väga eri eluvaldkondades tegelevate inimeste poolt.


Kõiki E-koolitusi saad (üle) vaadata endale sobivatel aegadel kasvõi mitme kuu või aasta jooksul, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema! Võid alustada vaatamisega, mil iganes soovid, alates koolituse alguskuupäevast, ei pea just sellel päeval alustama, kui materjalid saadetakse.


Koolitused on videode, tekstide ja praktiliste lihtsate nippide ja harjutustega lihtsad rännakud, mida saad vaadata jupikaupa just nii nagu parasjagu tunne ja võimalus on.

Et see oleks su elu parim suvi ja nii ka iga järgmine!


Õnnistusega

Stella


TULEVASED E-KOOLITUSED

Kuni 20. maini 50% soodsamalt!*

Kõiki koolitusi saad (üle) vaadata endale sobivatel aegadel kasvõi mitme kuu või aasta jooksul, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema!


*Suvesoodustus kehtib, kui tulete koolitusele vähemalt kahekesi.

MAAGILINE REIKI


1. aste 10. juuni

Suvepuhkusele soodsalt! Soodushind kuni 20. maini 2 inimest ühe hinnaga.​

Kõiki koolitusi saad (üle) vaadata endale sobivatel aegadel kasvõi mitme kuu või aasta jooksul, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema! Võid alustada vaatamisega, mil iganes soovid, alates koolituse alguskuupäevast, ei pea just sellel päeval alustama, kui materjalid saadetakse.

Inimese energia-olemusest

Algteadmised tšakrate kohta

Millest sõltub tervis ja elujõu voolamine

Kuidas vabaneda blokeeringutest

Reiki I astme pühitsused

Oskused terveks eluks – kuidas tasakaalustada ennast, oma kodu, toitu, keskkonda

Kuidas luua selgelt toimivaid ta