SIIT LEHELT SAAD

Registreerimine

KÕIGILE SOODUSHINNAGA.

Tere armas!

On suur au tervitada Sind sel pühal teekonnal!

See kuuajane kursus saab olema väga põhjalik muutus terveks Su eluks. Loodetavasti oled imedeks valmis?! ;)

Kursuse kava:

koolitusmaterjale kokku u 18 tundi - saad ise vaadata ja läbida endale sobivas tempos

3 kaugseanssi,

mida saad alla laadida mp3-na

personaalse nõustamise võimalus terve kuu aja jooksul

Osaleda saad just sellises tempos, nagu Sulle sobib, materjalid ja seansid saad meili teel kuu aja jooksul.

Kogu protsess saab olema seadistatud selliselt, et Sinu eripära ja individuaalsus ning just see, mis Sul maailmale kinkida on, saaks toetatud ning väestatud.

Tavahind 166

Soodushind 7. septembrini ühele 122€ / kahele 188€

* registreerides kahekesi palun täitke mõlemad registreerimisvorm eraldi

Registreerimine kestab praegusest kuni

17. septembrini

Koolituse eest saad teha ülekande

MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: MR ANNETUS + osaleja nimi, kelle eest tasumine on.

Palun ärge kirjutage selgitusse muid asju.

Kui vajad ettevõttele arvet, võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

ja seejärel palun täida see registreerimisvorm paremal pool!

Küsimuste korral võta palun ühendust stella.shakti@gmail.com

VEIDI LISAINFOT:

Maagiline Reiki on klassikalise reiki, iidsete käsikirjade ja uuema aja energiatööde ühislõimimisel sündinud energiatöö.

Võime öelda, et see on tervendusmeetod. Aga ka palju enamat, sest tervenemine ei tähenda lihtsalt haigustevaba keha kogemist, vaid see on tegelikult palju avaram maailma mõistmine, kui seda on olnud meie igapäevaelu - võib tekkida täiesti uus arusaamine sellest,

kuidas elada tõeliselt õnnelikuna?!

I astme koolitusel saad õppida tundma oma isetervendamisvõimet, oma energia-anatoomia ja eluvaldkondade edulainesse toomise kohta.

Koolitusel on materjalid nii videodena, põhjalike selgituste ja soovitustega, kuidas seda kõike enda ellu mõnus rakendada oleks, et saaksid sellest maksimaalse kasu.

Praeguseks on minu juures õppinud enam kui 400 inimest, kaugseanssidel tuhanded inimesd, kasutan ise seda igapäevaselt pea 10 aastat. Inimeste tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. Aga eks tunda ja ära tunda, kas see sobib ka Sulle, on tarvis ise proovida.

Garantiikirju me ei anna ja tavameditsiiini ei asenda, aga elumuutvaid kogemusi julgen lubada, kes päriselt ka need protsessid kaasa teeb. Võimalikud on ka suured tervenemised, aga kuna iga inimene on erinev ja iga saatuselõng erinevalt valitud, siis ei saa ette teada, kui suurel määral see Sinu elus võib toimida.

Maagilise Reiki meetodit kui tervendust saab kasutada nii seansi tegemisel, meditatsioonina, aga ka tehes oma igapäevaseid toimetusi nagu söögi tegemine, lapsega mängimine, kassi kallistamine, oma unistuste kiirem elluviimine jne. Nendest teadmistest võidavad kõikide eluvaldkondade esindajad.

Minu juures on õppimas ja seanssidel käinud näiteks politseinikke, õpetajaid, lasteaia kasvatajaid, pereemasid, ärimehi, poliitikuid, näitlejaid, lauljaid, tantsijaid, korstnapühkijaid, raamatupidajaid jpt

Kõik eluvaldkonnad saavad tervendatud ja tõstetud kui oled ise kõrgemas energias!

Sinu sees on imelised anded ja võimed, mida saad kasutada nii iseenda kui kogu inimkonna hüvanguks. Su süda on Su parim õpetaja, minu suur au on aidata Sul sellega selgemat kontakti saada. On aeg avada oma süda Iseenda kõrgematele võimetele!

Koolitusel osalejate andmed jäävad rangelt konfidentsiaalseks. Seega, kui oled unistanud privaatsest koolitusest omas tempos ja oma kodus vaatamisest, siis nüüd on see võimalus Sulle olemas!

Mõned nopped tagasisidest:

Armas Stella. Olen väga tänulik, et Sinu koolituste kaudu saan enda  ellu imelised energiad vastu võtta. Hullan elada kui pöörane, suremisest on asi kaugel. Ma elan! Palju taipamisi on tekkinud ennegi aga nüüd on avarust  ja kõiges oma tillukest pilti näha nii kerge.

S.

Kui seansi algul voolasid pisarad raskete tunnete vabastamisest siis seansi lõpuks olid õnnepisarad silmanurkades pärlendamas ning see kirjeldamatu õndsustunne mis öausa käekarvadki püsti tõstis... wow see oli üks võimsamatest siiani 🙏

J.

Ma soovin oma elus kogeda püsivat rõõmu ja rahutunnet, häid ja austusel põhinevaid suhteid, soovin kõik blokeeringud endast vabastada ja kogeda siirast halastust, andestust ja heatahtlikkust nende suhtes kellega on olnud rasked kogemused ja sõltuvussuhted viha, kadedus ja kättemaks. Soovin sirutuda valguse poole nüüd ja alati ja olla valgus teejuht ka teistele inimestele. Tänan super koolituse eest liigun edasi jõudsalt ja julgelt. Tänan Stella!

M.

Need 7 reiki võtit on imelised. Tunnen õndsust ja leebust nii iseenda kui kogu elu suhtes. Lihtne on kõrvale kalduda armastuse teelt ja püsida tuleb need ellu rakendada ja just seda ma kavatsen teha. Tänan Stella juba sinu hääle ja sõnade kuulamine on maagiline loits mis tervendab.

M.

Koolitus koosneb:

videodest, kirjalikest materjalidest, harjutustest, seansi tegemise õpetusest, juhendatud mediatsioonidest ja iidsest armastusest.

Saad seda kogeda endale sobivas tempos, ajal ja kohas, ei pea kindlatel kellaaegadel arvuti taga olema

Koolitust saad vaadata ka peale koolituperioodi möödumist!

Ajalist piirangut pole.

Koolitus on üleval siin lehel vähemalt 2022 aasta lõpuni.

SISUKORD

1. loomine ETTEVALMISTUS UUEKS ARMASTUSE JA KÜLLUSE VOOKS