Search

Kas oled teadlik, miks sul selles kehastuses sellised vanemad on?

See jagatav on siin minu tunnetus ja arusaamine, kuidas hinged endale igaks eluks vanemaid valivad. Kes soovib veidi sügavamalt minna nende teemadega, soovitan läbi töötada sellise raamat nagu Michael Newton "Hinge rännak".

Kui sa arvad teisiti ja tunned teisiti, siis austa enda arvamust kõigepealt. Me kõik oleme siin omade eriliste hingelepingutega ja on täiesti loomulik, et selles maailmas siin võibki olla väga palju eri variatsioone, mismoodi asjad toimivad.

Mina jagan sinuga seda, mida ma enda elu pealt ja nende inimeste elude pealt olen näinud, kellega mul on au üheskoos neid põnevaid elumustreid vaadata.


Elumustrite all pean siis silmas eelmiste elude meeldetuletamist, eludevahelise elu meelde tuletamist, elu valikute tegemist enne kehastumist ja nüüd siinsetes olukordades enda leidmist.

Stella esimest korda Indias

Mina hakkasin mäletama oma eelmisi kehastusi teadlikumalt 2007 aasta paiku, kui selleks spetsiaalse rännaku tegin India ašramis. Selleks, et seda rännakut teha, oli tarvis eelnevalt stabiilset igapäevast vaimset praktikat teha, et olla stabiilne oma närvisüsteemis, et seda väga väekat infot vastu võtta.

Sessioon kestis u 3 tundi ja mulle tulid meelde u 7 eelmist kehastust. Mitte kõik ei olnud ilusad, vaid oli palju sügavaid emotsioone, mis polnud nii kerged.


Eelmistes kehastustes oleme olnud väga erisugustes rollides ja nähes oma varasemid kannatusi ja meeleheidet, on tarvis sisemist tugevust, et mitte nende rollimängudega jälle lõputult kaasa minna, vaid jääda vaatlejaks. Minu jaoks oli äärmiselt vajalik koht see ära tunda oma eelmisi kehastusi vaadates, et mis meeleoludes ma seal enne surma olin näiteks. Muidugi ei saanud ma rännaku ajal kohe aru, miks mulle just selliseid pilte näidatakse, kuid tänasel päeval olen teadlik, et näidati just seda, mida mul hiljem on seoste loomiseks olnud vaja teada. Hiljem olen taolisi eelmiste kehastuste külastusi teinud enda sees kümneid ja tuleb tõele au anda – see minevikus käimine on tõesti lõputu varasahver!


Üks olulisemaid ahhaa-momente on olnud selles, et taipasin, miks mul selles elus just sellised vanemad on olnud. Olen kogenud lapsepõlves nii häid kogemusi, aga ka hüljatust ja vägivalda, palju kurbust ja üksindustunnet. Võiks muidugi näpuga näidata oma vanematele, aga tegelikult see, mis ma taipasin, ülendab igasuguse mõtte oma vanemate süütegudelt hoopis oma vastutuse võtmisele.


Minu vanemad selles kehastuses on olnud täpselt selle komplekti edasiandjad, mismoodi ma ise eelmiste elude lõpus olen asjad ripakile jätnud enda sees. Kui olin endaga kriitiline ja pahane enda peale, karistasin ennast tegemata asjade pärast, siis on loomulik, et ma selle õppetunni selgeks õppimiseks olen pidanud kogema täpselt sama energia äratajat oma lapsepõlves. Muidu ma ei saaks seda kohta ära õppida, vaadake! Ja kui ma olen ise kedagi hüljanud teises kehastuses, on täiesti loomulik, et ma selles elus tahan kogeda seda tunnet, mis on tunne on olla hüljatud.


Muster on muster. Kui oled valinud mustrit kogeda, saad seda senini, kuniks valid mustrid välja vahetada teistsuguste mustrite vastu. Senikaua aga muster kordub, et saaksid seda kogeda – sellest õppida ja isu täis.


Inimesed enamasti ei muuda enne oma mustreid, kuniks isu täis pole. Lausa kohutav on olnud näha, kuidas mõni lausa hambad ristis kõike välja kannatab. Noh, tahab seda kummivenitamist, siis seda elu ka pakub! Kuidagi-äraelamine on pop muster. Ja siis need ärakannatajad pahandavad noorema põlvkonna peale, kes ei taha enam kannatusi kogeda! Aga on normaalne, et mitte keegi ei pea mitte midagi, mida ta ei taha. See on vaba tahte planeet. Igaüks seab oma elukvaliteedi lati ise. Ja siis on ka need, kes teiste lati kallal näägitavad. Kui tahate hästi elada – pange oma latt kõrgemale, kullakesed, ärge kadestage ja raisake oma hingeauru selja taga ussitamisele!


Sama energia, mis kuluks poliitikute siunamisele, arstide mahamaterdamisele ja pangakontol puuduoleva raha veel suuremaks miinuseks rääkimisele, võiks koheselt suunata 1) enda ja algallika ühenduse tugevdamisele = kanaldad vajaliku info, kuidas maailma paremaks muuta

2) astud sammud, et enda elu eest vastutus enda kätte võtta

3) rahunenud meelega kanaldad viis head ideed, mida inimkond vajab ja mis ka sulle saab küllust tuua.


Nii, et – rahune maha, on jutu mõte! Tulevad palju paremad ideed!