top of page
3-faas-tervendusseanss.png

SIIT LEHELT SAAD TELLIDA MEDITATSIOONI

KOHALOLEK ISEENDAS

BLOKEERINGUTE JA VÄIKSEMATE TŠAKRATE VABASTUS

Sellel seansil vabastame kogu kehas asuvaid väiksemaid energiakeskuseid ning loome tugeva ühenduse maa-energiaga ja Kõrgema Mina tarkuse energiaga.

Olles iseendana e keskses energias, on inimene suuteline ise enda seest saama vastuseid, lahendusi ja inspiratsiooni, mida ta eales oma eluks vajada võib. See on ühendus Universumi Kõrgeima Intelligentsuse väljaga. See on valgustatuse ja kõrgema tarkusega koostöö pühitsus.

Seansil tegeleme suuresti energiavälja korrastusega, et info e valgus saaks paremini voolata. Väiksemad energiakeskused kehas mõjutavad otseselt ka meie suuremate energiakeskuste ehk tšakrate ehk hormonaalnäärmete tööd.

Meie keha on imeline instrument, ja meis saab avalduda tõeliselt võimas üksolemise mõistmine, kui oleme tasakaalus ja rahu seisundis. Selleks see pühitsus ongi!

Teemantenergia-tasakaalustamise meetod on Stella Shakti kohandatud energiatöö, mis põhineb iidsetel veedadel, uuema aja energiatöödel nagu reiki ja ülemaailmselt tuntud energiatööl EMF Balancing Technique. EMF meetodit praktiseeritakse nii Venemaal kui Saksamaal ka ametlikult taastusravis, ehk on meditsiinitöötajate poolt tunnustatud ja teaduslikult uuritud toimiv viis inimese heaolule ja võimalikele tervenemisprotsessidele kaasa aidata.

 

See on meetod, millega saad aidata nii ennast kui teisi. Nii individuaalselt, aga ka kollektiivselt suuremat heaolu luua.

Tavalised kirjeldused seanssidele võivad hõlmata järgmist: suurem rahu, tasakaal, mõistmine, taipamine, usaldus elu suhtes, uute võimaluste nägemine enda elus, valud kaovad, toimuvad füüsilised tervenemised, vaimsed ärkamised, mõnikord kogetakse ka lausa ekstaatilisi kogemusi.

Kuidas see seanss Sinu jaoks toimida saab, sõltub Su enda sisemisest tarkusest, seepärast on hea tulla seansile avatult, ilma liigsete ootuste või hinnanguteta, et ei oleks liiga kramplikult mingis idees kinni.

 

Seansi seadistus võib kesta umbes kuni nädal. Seansi tegemine on vaid protsessi üks osa.

Seanssi võid kuulata maksimaalselt kaks korda päevas, mitte rohkem, kuna see on väga tugeva mõjuga ja energiakeha vajab harjumiseks ja integreerimiseks aega. Muid piiranguid kuulamiseks pole.

Hea, kui saaksid kuulata algusest lõpuni, mitte pooleli jätta.

Juhul kui mingil põhjusel pead poole seansi pealt lõpetama, tee palun selge maanduse taotlus ja tunneta u minuti jooksul, et oled oma kehas tugevalt kohal, enne kui muid asju tegema lähed.

Kui tahad tulla ise Teemant-tervendust õppima, siis leiad mu e-kooltuste info ja algusajad vastava koolituse lehtedelt.

Imelisi uusi (v)alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud 2021 aastal, taustamuusika 

https://youtu.be/dDTYv-F20sE

❤️

Seansi eest saad annetuse teha Stella Vainikko ettevõtluskontole EE437700771008746462 või

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus

Registreerimine seansile
Tegin ülekande:
Annetuse suurus:

Kui maksad Paypal'i või kaardiga, palun täida ikka ülevalt registreerimisvorm! Aitäh!

bottom of page