top of page
b-shambhala2.png

MEDITATSIOON 

SHAMBHALA

1. PÜHITSUS 


 

Shambhala teadvuseseisund on puhta kaastunde, puhta puhtuse, puhta heasoovlikkuse ja puhta õndsuse sagedus. Väga mitmetes traditsioonies on see tuntud ka kui Püha Maa, Kõrgeima potentsiaali maailm.

Väga paljudel meist on DNA-s isiklikud mälestused sellest ajast, kus me oleme selles teadvuruumis varasemalt elanud. Kutsudes seda energiat taas enda ellu, saame tuua selle kauaigatsetud KODUTUNDE, mis paljudel selle maagilise Shambhala maailmaga seondub, siia reaalsusesse, oma igapäevaellu.

Elades selles sageduses muutub iga sinu tegevus tervendavaks, väestavaks ja õnnistavaks nii sinu kui kõigi inimeste jaoks, kellega elus kokku puutud.

Sellesse teadvuseisundisse saame ennast häälestada, kes soovivad.

Shambhala tähendab tiibeti keelest tõlgituna valguse ja õnne alguspaika, algallikat. Seda Püha Maad mainitakse väga mitmetes iidsetes tekstides ja tulevastes seanssides – jätkuks esimesele pühitsusele, hakkan ma teile tooma sügavamat infot. Selle seansi läbi tegemine on aga eelduseks järgmiste seansside kogemiseks. Teadvusevälja puhastamine ühisvälja ja isiklikest ebavajalikest blokeeringutest on väga vajalikud enne kõrgemate energiatega töötamist.

 

Seanssi võid kuulata mitmeid kordi (päevas mitte rohkem kui 2x).

On normaalne, et selle seansi käigus võib üles kerkida palju emotsioone.

 

Seanss sobib neile, kes tunnevad, et

* tahavad tõsta oma teadvuseseisundit

* vabaneda oma samastumisest rollimängude ja maskimängudega

* portaali avatuse päevadel, kuuvarjutuse, päiksevarjutuse perioodidel saada maksimaalset kasu loodusväe abist, mis aitab meil illusioonid teadvusest eemaldada

* tunda ära enda tõeline lõpmatu olemus

* tajuda end puhta ja väekana – enda tõelises olemuses kohal

* mäletada oma unistusi ja taibata nende puhtast väestavat väge

See Shambhala pühitsuse seanss on vajalik enne järgmiste Shambhala teadvuse meditatsioonide kogemist.

Kes soovib personaalseid kaardisõnumeid Shambhala seansi juurde, tehke palun registreerides vastav valik! Saadame laiali 14 päeva jooksul!

❤️

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

Helifail on salvestatud 2021. aastal.

Registreerimine seansile
Tegin ülekande:
Annetuse suurus:

88.88€

33.33€

 

 

Kui soovid, võid teha ka annetuse, kas kaardiga või Paypal maksega, MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus 

 

Kui maksad Paypal'i või kaardiga, palun täida ikka ülevalt registreerimisvorm! Aitäh!

15.15€

25.25€

bottom of page