top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

ÜHENDUS SÜDAMEGA

 

Sain selle seansi jaoks kõrgema tarkuse juhatuse peale massaažikoolituse läbimist.

Õppides inimese ehituse ja stresside tekkimise algpõhjuseid kehas sain aru, kuivõrd paljud inimesed on oma keha ja oma kehatunnesega kontakti kaotanud. See aga omakorda võib mõjuda väga laastavalt meie emotsionaalsele ja hingelisele tervisele.

On väga oluline mõista, et meie olemus ei alga mitte füüsilisest tasandist, vaid kõigepealt on meie peen-energiakeha ja see omakorda alles moodustab füüsilise keha. Probleemsed kohad on energiakehas varem tunnetatavad / selgeltnägijaile nähtavad, enne kui need füüsiliste traumadena väljenduvad.

Võime öelda, et päris kindlasti on traumasid on seega võimalik ennetada, kui oma energiakeha probleemsetest kohadest juba varem ära puhastada.

Maasaaži näide:

Kui soovid muudatusi oma füüsilises reaalsuses, on tarvis luua uus häälestus peenmateeeria tasandil. Töötades füüsilise kehaga massaaži ajal (venitused, raputused, sirutused jne) ei tegele me ju ainult füüsiliste aspektidega nagu lihased, sidekude jne, vaid tegelikult me loome uut ruumi, et valgus/peenenergia/elujõud saaks paremini voolata.

 

Et ennetada stresse, oleks tarvis õppida elama nii, et me ei läheks enda sisetunde vastu. Ülepinge tekibki, kui oleme enda tõelisest loomusest läinud kaugemale, kas pole nii? Teatav pinge on hea ja kasulik, eluks vajalik, kui see ka vajaliku koguse lõdvestusega ja pingevabastusega lahtuda saab.

Loomulikkus õpetab nii pingutama, aga ka lõdvestuma. Et seda lõdvestust teha sügavaimail tasandil, olekski väga kasulik lisaks oma füüsise eest hoolitsemisele hoolitseda ka selle eest, et meie tegevused ja Kõrgema Mina Tahe oleks kooskõlas.  See on just see, milleks see meditatsioon siin loodud on.

Kelle jaoks see tundus hiina keel, mis ma kirjutasin, siis lihtsalt kokku võttes – kui teed, mida armastad ja elad armastuse juhatusel – oledki terve(m).

Me kõik soovime inimestena tunda armastust, turvalisust, hoitust ja suurepärast enesetunnet. See aga ei tulene välistest tingimustest, sest kui enda sees pole armastust, valgust ja südamesoojust, on kõik need välised "head asjad" lihtsalt järjekordne koorem mõistusele ja hirmu allikas sellest "heast ilma jääda".

Tõeline pohmellivaba nauding ja ekstaas aga on otseselt seotud sellega, kuivõrd avatud me oleme Algallika e Armastuse juhatusele, kui palju võtame vastu naudingu-energiat iseenda siseplaanidelt. Et tunda armastust, on vaja avada oma südame ja mõistuse vaheline energiakanal, et valgus saaks taas vabalt voolata.

Luues tugeva püsiühenduse ja selle valgusega kogu oma keha üle ujutades ei loo me lihtsalt korraks-on-hea-tunnet, vaid me saame otseühenduse universumi kõrgeima intellekti allikaga otse läbi enese.

Mida enam elada seesuguses valguse juhatuses, seda sujuvamaks, lihtsamaks ja helgemaks terve elu saab muutuda, kuna kõik sammud on Algallika poolt juhatatud. Inimene saab hakata tundma seda, et ta ei pea oma elus enam pingutama, vaid justkui voog ise kannaks teda. Õige koha peal annab energia jõudu juurde ja õiges kohas oskab ka märku anda naudingu vähenemisega, kui mingit asja pole õige (aeg) teha.

Seeb Ühendus südamega on meditatsioon, et taasjoondada iga kuulaja energiaväli vastavalt tema enda kõrgeima potentsiaali kohaselt Jumaliku toetava ja abistava vooga ning iga kord seda seanssi kuulates see taasühendus aina tugevnab ja tugevneb. See on valguskanalite puhastuse harjutus, valgustatuse pühitsus, mida võid kuulata nii palju kui soovid.

Palun aga mitte autoroolis või muid elutähtsaid tähelepanu nõudvaid tegevusi tehes.

Seda võib kuulata ka koos lastega, kui nad tahavad (kasvõi näiteks kui nad magavad), koduloomadega jne.

Kui see harjutus on sulle juba tuttav, võid mõistagi seda valgusega üleujutamist teha ka ilma taustafaili kasutamata, kõikjal, kus oled.

Imelisi uusi (v)alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud aastal 2015

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

yhendus-sydamega_ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Ühendus südamegaStella Shakti 2015
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page