Tere armas!
Siit lehelt saad tellida mu kaarte ja raamatut soodushinnaga kuni
26. maini 2024

Raamatud saadame laiali koos kaartidega hiljemalt 7. juulil.
Palun anna teada, kui sulle hiljamlt 11. juulil  sulle pakk pole saabunud.

Soodushinnaga kaartide müük ja võimalus autogrammidega raamatuid saada on vaid maikuu jooksul!

soovin6nne-raamatukaas.png

SOOVIN ÕNNE

​

See on palveraamat, milles on palved ja taotlused igaks elujuhtumiks neile, kes soovivad elada õnnelikumas sageduses ja suuremas õnnestumisevoos enda elus.

Hea raamat, mida saad nii endale kui ka kallimale, vanaemale, emale, sõbrannale kingituseks teha, et ka nende elus oleks palju rohkem õnne, õnnestumist ja oskust oma ellu manifesteerida, mida iganes süda kogeda soovib.

Palveid-taotlusi on nii igapäevaste toimetuste toetamiseks nagu külluseteemad, parem läbisaamine inimestega, enesekindluse kasvatamine, aga ka valgustatuse toetuseks ning erilised taotlused, mida kasutada täiskuu ajal, pööripäevadel, sünnipäeval jms olulistel hetkedel, et need elulised pöördepunktid saaks suunduda südamega kooskõlalises suunas.

Raamat on hele-pastelse vanaroosa tooni sametkaantega, pealkiri rkuldsete tähtedega, helge abiline igaks päevaks.

​

Uus raamat on uue tooniga, kuna vanamoodi sametit ename ei toodetud. Uus toon on veidi tumedam kui eelmine trükk oli.

​

Palveraamat SOOVIN ÕNNE on tulemas kordustrükist. Saad ette tellida siin lehel olevast registreerimiskastist.

​

Raamatute hinnad on nüüd sellise hinnakirja* alusel.

RAAMATU SOODUSHIND 12€ kuni 26.11.23

(tavahind 24€)

lisandub saatekulu 4€

kui tellid raamatuid 3 või enam, on saatekulu tasuta.

MÕLEMAL RAAMATUL SAMA HIND 12€ –

lihtsalt märgi palun registreerimisel, mitu eksemplari kumbagi raamatut sa soovid.

​

Kuna Meie külluse rada on alles piiratud kogus, siis soovitan oma tellimuse teha varakult, seda me niipea juurde trükkimas pole ja praegu on alles viimased eksemplarid, mida teie jaoks peaks kenasti jaguma, kes siin ettetellimise on teinud.

Enne 26. novembrit palun tehke lihtsalt ülekanne vastavalt sellele, mitut raamatut tahate MTÜ Südamekeskus arvele EE457700771003681959

KINDLASTI LISAGE SELGITUSSE

Selgitus: missugused raamatud + enda nimi + telefoninumber

Palun pane tähele, et see on teine arve kui see, millele meditatsioonide ja e-koolituste eest tasutakse. See on kirjastuse arve ja sellele palun ainult raamatute eest tasusid saata, et meil oleks arvepidamine kergem!

b-kaardid.png

KAKSIKLEEGI KAARDID –

100 SÕNUMIT SINU KAKSIKLEEGITEE TOETUSEKS

Varajastele tellijatele 33€ enne 16. maid

Hilisemalt 40€

Kaksikleegi kaardid on kanaldatud mitmete aastate jooksul, tänu nendele energeetilistele kanaldustele olen kohtunud oma kaksikleegiga, kellega hetkel elame koos siin Sri Lankal. Nüüd oleme teile valmistamas spetsiaalseid kaarte, et ka teie saaksite leida oma parima sõbra, kallima, vaimse õpetaja ja kui soovid, – siis ka abikaasa – ühes isikus.

Need sõnumid aitavad sul kiirelt häälestuda iseendaga paremini kontakti ning saavad olla suureks abiks sellel väga põhjalikul vaimse kasvu protsessil, mida Kaksikleegi teekond endast kujutab.

Kui Kaksikleegi mõiste sind ei kõneta või tekitab eri arusaamu, võid selle sõna asemel kasutada ka sõnapaari Tõeline Armastus.

Kaartide selgitused leiate nii Jumaliku Neisenergia printsiibi kui ka Jumaliku Meesenergia printsiibi selgituste kaudu, mida mina ja mu Kaksikleek meile kanaldanud oleme. Nii saate kogeda ja vaadelda, mismoodi mõlemalt poolt asjad paista võivad ning saate mõista selgemini, kuidas see teekond saab lahtu rulluda looduse ja terviklikkusega kõige harmoonilisemas seoses.

Minu kaksikleek on sündinud 1979 a ja elanud Sri Lankal pea terve elu, reisinud palju ka eri maades, juba korra oleme käinud ka Eestis ja plaanime tulla Eestisse ka sel suvel. Meie kohtumine füüsilisel tasandil toimus veidi rohkem kui aasta tagasi, aga tema olemasolust tuli mulle teadmine juba aastal 2016, mil hakkasin ennast selleks suhteks teadlikumalt ette valmistama.

Võin päris suure kindlusega öelda, et mida parem ettevalmistus selleks suhteks teha, seda sujuvamalt kõik kulgeda saab. Kui sa tunned enda hinges ja südames kutset, siis tea, et ka sinu hing on valmis kohtuma oma teise hingekehastusega ning elul on teile palju imelist plaanis!

Kaartide ettetellimine on mu kodulehel avatud http://inspiratsioonikool.ee/twinflames

PEALE REGISTREERIMISKASTI TÄITMIST SUUNATAKSE SIND KOHESELT EDASI SHAMBHALA MEDITATSIOONI KUULAMA, MIS ON KINGITUSEKS RAAMATUTELLIJAILE KAASA – saad tellimuse kinnituse ja meditatsiooni lingi ka meili teel automaatkirjana peale TELLIN-nupu vajutamist. Palun kontrolli oma e-postkastist ja kui inboksis pole, vaata üle muud kohad!

Vajadusel võid registreerimisvormi täita mitu korda, selles suhtes piiranguid pole.

​

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Vastame sulle esimesel võimalusel!