banner-summer-background-with-white-sand-seashell-starfish-beach (1).jpg

SELLEKS KORRAKS ON TASUTA MEDITATSIOONIL OSALEMINE LÕPPENUD
see kestis kuni 2. okt hommikuni

KÜLLUSEJUMALANNA

LAKSHMI PÜHITSUS

 

 

See seanss on neile, kes soovivad enda elu, enda teadvusevälja ümber korraldada külluse ja rikkuse tasandile ning asuda elama uues universumiga koostöö kogemuses.

 

Universum koosneb intelligentsest energiast ja meie ülesanne on õppida olema koostöös. See pole koht, kus peab ära arvama, mis õige on, vaid õppima kasutama enda tunnetust ja mõistust koostöös.

Selged otsused ja programmeeringud, mis on seekordses kanalduses, on spetsiaalselt selleks, et meie DNA ümber häälestada.

 

Sinu tuumolemus ongi rikkus ja küllus.

Kui sa seda kohe ei koge, siis järelikult oled sinna ette ise blokeeringud loonud. Aga sellest pole midagi, see oli vajalik õppeprotsessi osa!

Kes soovib, siis nüüd saab aga need ise ka sealt eest ära võtta!

 

Võid seanssi üle kuulata mitmeid kordi. Iga kord seda kuulates avad ise enda küllusekanalit avaramaks ja avaramaks.

Seekordne seanss on eriline ka selle poolest, et seda seanssi ja neid taotlusi saad kuulata ka mitte ainult meditatsioonina, aga ka näiteks kodus taustaks, joonistades, tehes joogat, mängides lastega vms.

(Mitte aga autot juhtides või keeruliste aparaatide või terariistadega toimetades!)

 

Kõik seansi kogejad saavad siit seekord kingituseks kaasa ka seansi teksti pdf-formaadis, mille saad välja printida ja juhenduse, kuidas saad neid taotlusi ka veel sügavamalt enda ellu integreerimiseks appi võtta.

Õnnistuse ja armastusega
Stella

 

*TEADMISEKS UUTELE SEANSSIDEL OSALEJATELE​​​​​​​​​​​

 • Tavaliselt on siia lehele üles laetud igal nädala uus seanss, mis saab üles laetud reedel või nädalavahetusel ja kuni järgmise neljapäeva lõunani.

 • Seansi pikkus varieerub, sõltuvalt teemast ja kanalduse pikkusest.

 • Seansi mõju ei ole ainult kuulamise ajal. Enamasti hakkavad seadistused seansi ajal peale, aga on ülioluline ka see, kuidas oma igapäevast elu elad peale seansi läbimist. Vahel võid tunda lausa füüsilisi aistinguid, teinekord või energiavoog olla vähem füüsiline ja enam vaimne, mõnikord nii sügaval alateadvuses, et alles mõne aja möödudes saad aru, et su elu on täielikult tervenemise teele asunud või lausa kogedki juba suurt terviklikkuse tunnet ja taipamiste voogu.

 • Ühe seansi aktivatsioonid toimuvad enamasti aktiivsemalt ühe nädala jooksul.

 • On väga kasulik hoida end pidevas energeetilise ülestõusmise laine voos, et "tavaelu" ei vajutaks sind tagasi vanadesse mustritesse.

 • Sestap ongi paras igal nädalal uus seanss kogemiseks võtta.

 • Kõik inimesed on erinevad ja kõik seansi kogemused on erinevad.

 • Palun suhtuda seanssidesse mitte liiga suurte ootustega, sest muidu oled stressis ja pinges. Mida neutraaalsem sa oled, seda avatum oled armastuse juhatusele.

 • Võid seanssi ka üle kuulata, kui soovid – sinu sisemine tarkus teab, mis sulle parim on!

 • Seansi mõju määrab ära sinu enda südame ja sisemise tarkuse juhatus. Seega on tarvis ise proovida, kas ja mis sulle sobib.

 • Seansi mõju sõltub ka sinu igapäevasest käitumisest ja valikutest, seega on soovitus pidada päevikut ja teha ise otsuseid vastavalt parimast äratundmisest.

 • Saad õppida ise endale seesuguseid seansse ja kanaldusi pakkuma näiteks Maagilise Reiki internetikoolitusel.

 

Jäta siia oma e-mail, saadame teavituse, kui mõni uus tasuta seanss saadaval on!
Palun vali ise, kas soovid seda kuulata tasuta või annetuse eest allolevale kontole
Annetuse suurus:

Su meiliaadress on registreeritud!

88.88€

33.33€

25.25€

15.15€

Kui maksad Paypal'i või kaardiga, palun täida ikka ülevalt registreerimisvorm! Aitäh!

 

 

Kui soovid, võid teha ka annetuse, kas kaardiga või Paypal maksega, MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus 

 

 

Link, mida jagada: 

http://www.stellashakti.com/meditatsioon

 

Vabandame, kui on registreerimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun kirjuta oma osalussoovist inspiratsioonikool@gmail.com ja saadame juhised!

 

*Meiliaadressid lisatakse automaatselt Stella meilinglisti, kuna käsitsi nende ümber tõstmine oli liiga suur töö. 

Kui Sulle seal olla ei sobi, siis saad enda meiliaadressi väga lihtsalt mistahes kirja lõpus lingile vajutades eemaldada.