MAAGILINE​

KÜLLUSE JA

RÕÕMU RITRIIT

TAEVASKOJAS

13. JUUNIL

 

Armas Teekaaslane

Oled kutsutud osalema

13. juunil võimsas väepaigas Taevaskojas

See saab olema Taevane Pühitsuspäev

 

See ritriit on neile, kes on läbinud vähemalt I Maagilise Reiki kursuse astme kas Stella või mõne Stella õpilasjärgnevuse meistri juures. Eelduseks on see, et oled läbinud 21 päeva isiklikku reiki praktikat või oled seda parasjagu läbimas. Seega, kui sa veel Maagilist Reikit õppinud pole, saad just praegu liituda uue koolitusrühmaga, mis alustab 10. mail ja seega oled kenasti ritriidi ajaks praktiseerida saanud.

 

Registreerida saad mugavalt sellesama lehe kaudu (telefonist vaadates leiad registreerimiskasti lehe allservast).

Uksed avame kell 12:45, palun tule kella 12:45 ja 13 vahel!

Päeva alustame üheskoos kell 13:13 ja tubaste praktikate lõpp u kell 17.

Peale seda ootab meid ees maagiline 1.5-2 tunnine matk mööda Taevaskoja maagilisi paikasid, teeme välipraktikaid. Kui tunned, et ei soovi õues kogemusi jätkata, need pole kohustuslikud.

Seejärel koguneme soodsate ilmastikuolude korral veel mõnusalt üheskoos piknikku tegema ja kogemusi vahetama ning orienteeruv õhtu lõpp on planeeritult u kella 20 paiku, võid jääda ka veel kauemaks, kes soovib. 

Aga kes näiteks Tallinna viimasele bussile sihib, mis Tartus kell 21 väljub, peaks ka kenasti jõudma, broneerige siis varakult bussipiletid ära, kes bussiga tulevad!

Võid juba hommikul varemgi tulla metsa ja allikale end laadima ja koguma, kui tahad juba ennelõunalgi end looduses laadida ja mõnusalt metsas piknikku pidada või metsaga sõprust luua.

 

Osalejate arv piiratud, sest oleme imeilusas saalikeses mõnede maagiliste praktikate ajal.

 

Kaasa võta palun joogamatt (või matt, millel saab pikutada), padi, enda katteks bleed, vähemalt 1,5 liitrine veepudel endale veega, termos teega, mugavad riided nii toas kui õues olemiseks, vihikuke, kirjutusvahend,  sääsetõrje (võimalikult looduslik). Näiteks SEE või SEE.

Toas oleme mugavates sportlikes riietes (pikk seelik v laiad püksid, kindlasti mitte minikleit ega lühike seelik), oleme sokkis/paljajalu (kui tahad, võta oma sussid, soojad sokid), tuba saab olema loodetavasti päris soe, seega palun pane selga kihilised riided, et saad olla nii varukateta/lühikese varukaga kui pika varukaga.

Õues olemiseks võta palun kaasa mugavad jalanõud metsaradadel kondamiseks ning ka soojemad riided, igaks juhuks ka vihmakeep/vihmavari, kummikud (kui on vihma eeldada).

Soovi korral ka ujumisriided ja käterätik.

 

Toiduks võta palun endale kaasa snäkki ja ampsu, et päev kenasti vastu pidada.

Igaüks võtab ise endale sobivaid asju kaasa – tahad, võta termosega suppi, karbiga salatit, puuvilju, smuutisid, mida iganes hing ihkab. See on sinu maagiline päev ja füüsilise keha eest hoolitsemine oluline komponent!

 

RITRIIDIKS VALMISTUMINE

Enne kogunemist soovitan süüa kerget toitu – hommikul smuuti, salat, mitte näljatundega olla vms.

Vähemalt eelneva kolme ööpäeva jooksul palun mitte tarvitada alkoholi, tubakatooteid (va nikotiiniplaastrid), valget suhkurt sisaldavaid toitusid ega jooke, ega piimatooteid, narkootilisi aineid või kangeid ravimeid. Kui tarvitad antidepressante või mingeid muid retseptiravimeid, palun võta enne registreerimist minuga ühendust, et saaksime tunnetada, kas see ritriit sobib sulle. Võimalusel vältida stressirohkeid kogemusi ning on väga(!) soovitatav, et käid eelmine päev kas massaažis või reiki seanssi vms lõõgastavat kogemas (keegi teine teeb sulle mingit head lõõgastavat seanssi).

Kindlasti nii eelnevatel päevadel kui samal päeval juua rohkelt vett/taimeteed.

Kolmel päeval enne seda teha ise endale reiki seanssi (kasvõi öösel, uneajal).

On vajalik, et oled ritriidi ajaks läbinud 21 päeva järjestikulist reiki praktikat iseendale (või oled seda parasjagu läbimas).

TRANSPORDI EHK KOHALETULEKU EEST vastutab igaüks ise, aga me saame üksteist aidata, kes soovib ja saab!

Häid karmapunkte saab koguda mõlematpidi maailma parim seltsiline olles :)

Peale siinse vormi täitmist enk ankeedi kaudu registreerimist suunatakse sind automaatselt edasi/leiad ka spetsiaalse LINGI Facebooki gruppi, kus omavahel suheldes saate pakkuda transpordiabi teistele maagilistele loojatele ja/või leida endale küüti, kellel endal rattaid all pole. Kindlasti leiavad kõik lahenduse ja ma saan ka aidata mõelda, kuidas Tartust kohale jõuda – see kindlasti takistuseks ei jää! Tartusse saavad ehk kõik omadel jõududel, see peaks üle Eesti lihtne olema. Seega saad lisaks mõnusale ritriidile võimalik ka, et uued sõbrad terveks eluks – kuidas saab veel paremaks minna?!

Kes näiteks Tallinna viimasele bussile sihib, mis Tartus kell 21 väljub, peaks ka kenasti jõudma, broneerige siis varakult bussipiletid ära, kes bussiga sõita plaanivad!

LISAKS leiate sealt grupist endale ka KINGITUSE-ÜLLATUSE!

Enne ritriiti teeme meie grupis ka ühe Facebooki laiv-kohtumise, kus saame arutada, kui midagi on vaja veel organisatoorselt arutada ja mõnusa häälestus-meditatsiooni, et ühele lainele tulla. See kuupäev ja aeg selgub juuni alguses.

 

Osalustasu on külluses elavatele inimestele 125€ 

Noored 12-18 aastastele on kogemus 13€ (kindlasti on vaja ka registreerida)

Kes soovib aga soodsamalt tulla, siis soodustasu varajastele registreerijatele

kuni 9. maini 88€ / 10.-20. mai 111€ / alates 21. mai täishinnaga

 

ÜLEKANDE SAAD TEHA Stella Vainikko ettevõtluskontole

EE707700771006067321 selgitus: Taevaskoja ritriit 13. juunil

Seejärel palun täida registreerimiskast​ mugavalt teha kohe siitsamast lehelt.

 

Kui registreerimisel tuleb teade, et kohad täis, siis täida palun ootejärjekorra ankeet, et saaksin sinuga ühendust võtta juhul kui on mõni koht vabanenud!

 

Osalejate arv on piiratud, seega kes esimesena registreerib (registreerimise kinnitab sinu ülekanne), need on esimestena kirjas.

Kui sa haigestud või midagi juhtub, et sa ei saa tulla, siis palun anna oma mittetulekust varakult teada, et saaksin ootejärjekorras inimesele koheselt teada anda.

Kui midagi peaks muutuma riiklikus korras või toimuvad mingid pöördelised sündmused, siis jätan endale õiguse ka sündmuse ära jätta, edasi lükata või midagi selles muuta. Kui ma tunnen, et keegi meie gruppi ei sobi, jääb mulle õigus ka raha tagastada ning ritriit sellele inimesele ära öelda.

Palun kontrolli KINDLASTI, et oma meiliaadressi ja numbri õigesti kirjutad, et ma sinuga vajadusel ühendust saaks võtta.

Peale registreerimiskasti täitmist peaksid saama endale meili teel ka automaatvastusega kinnituse. Kui seda pole saabunud, vaata palun läbi muud kohad kui inboks ja kui ikka ei leia, siis täida palun registreerimiskast uuesti.

Kui siis ka pole saabunud 24 h jooksul, siis kirjuta palun mulle sydamekeskus@gmail.com.

Täpsemad koordinaadid saadan registreerunutele juuni esimesel nädalal.

Minuga saad ühendust sydamekeskus@gmail.com

Kui soovid, siis saad tulla kuulama ka selle nädala meditatsiooni, mille leiad siit roosalt lingilt.

 

 

 

Õnnistusega ja imelisi uusi alguseid soovdes,

Stella

stella-liivakivi.png