Teemant-tervenduse I faas

ETTEVALMISTUS UUEKS ARMASTUSE JA KÃœLLUSE VOOKS

Alustame meie ühist rännakut

8min

Räägime pisut toimivast taotlusest.

Kui tahad uuel moel elada, on tarvis kõigepealt otsustada, mismoodi sa elada tahad. Sinu otsusest hakkab peale uus maailm.

10min

Kes soovib, saab üle vaadata tasuta internetiseminari nr 1

Võid seda videot kõigi soovijatega jagada!

1h 16min

Enne kui läheme edasise kursuse juurde, soovitan oma kodu, see koht, kus kursust vaatad, ning ka iseennast parimal moel ette valmistada.

Võid juba alustada edasise materjali uurimist, aga enne, kui jõuame endale seansi tegemise juurde, siis soovitan, et oled saanud ka enda ümbruse ja keha eest parimal moel hoolitseda. Selliselt on seadistus tavaliselt kõige edukam ja püsivam!

Alustame ettevalmistust!

Mida tehakse enne suurt pidu ja rõõmude tähistamist?!

Pannakse selga ilusad riided ja värvitakse silmad?

Helistatakse sõpradele, et nad kaa tuleks?

Aga veel enne seda?

Kas pole mitte nii, et mida suurem pidu, seda suurem kord luuakse?

Just nimelt! Olen avastanud, et mida korrastatum on meie elamine, kodu, töövahendid ja riided, igapäevased toimetamise asjad ja keldrid ja köögisahtlid ja vannitoariiulid, seda mõnusam olla on! Ja mida mõnusam on olla, seda paremad mõtted ja mida paremad mõtted, seda loovamad ideed ja mida loovamad ideed, seda suurem rõõm.. JA RÕÕM TÕMBAB LIGI KÜLLUST, ARMASTUST, EDU JA TÄNULIKKUST!

Energeetiliselt on meie kodu väga selge peegel ja justkui meie väline kest sellest, kes me oleme. Kui kodus on segadus ja kaos, kipub see olema ka meie mõtetes ja peegeldub ka muudes teemades. Me võiksime teha kasvõi sada seanssi ja nelikümmend koolitust, aga kui me pole harmoonilises keskkonnas ja enamvähemgi harmoonias meid ümbritsevaga, tekib lõhestatus ja alateadvus üritab leida viise põgenemiseks.

On see siis põgenemine kohvitassiga arvuti taha või veinipokaali soojendades filmi ette või sõbrannaga jutustamine enda teemadega tõeselt tegelemise asemel - me oleme inimestena väga leidlikud, kuidas "koristamisest" hoiduda.

Ja ma ei ütle, et me seda teha ei võiks. Me võime kõike! Aga kui tahame kindlaid tulemusi saavutada, on tarvis luua ka vajalikud tingimused, et see toimuda saaks.

Jagan enda kogemusest:

1) Teen nimekirja vajaminevatest toimetustest ja jaotan korra loomise eri päevadele ära (näiteks täna: köök, homme vannituba, ülehomme puhkan, neljandal päeval kelder jne.) Selliselt ei teki stressi ja asjade kuhjumist. Iga muudatus elus peaks käima samm-sammult ja tasapisi, et mitte rõõmu tundest välja vupsata.

Lihtne on armastuse nimel end krussi keerata. Olgem meie need praktilised maagiameistrid, kes armastavad seda, mida teevad ja teevad seda, mida armastavad.

2) Panen kokku meeskonna töödeks â€“ on need pereliikmed, kes abistavad või tellin aknapesija, remondimehe või koristaja kõike ei pea ise tegema. Vahel on tark asjad rahumeelega delegeerida kellelegi, kes tööd armastab ja oskab, ise hullumiseni näppe haamriga siniseks tagumise asemel. On hea meeles pidada, et pereliikmed pole meie teenijad, kes peavad käske täitma, nende abi olgu ikka vabatahtlikkuse alusel ja vastavalt parimale äranägemisele. Kutsun appi ka inglid ja ükssarvikud. Päriselt ka. See võib tunduda naljakas, aga proovida ju võib, miks mitte ;)

3) Eemaldan kodust KÕIK üleliigse - kõik riided, nõud, raamatud, vaasid, ajalehed, autokummid, kosmeetikavahendid, mida pole juba ammu kasutanud, kõik seesugune mingu taasringlusesse. Ma tean väga hästi seda tunnet, et oiii, seda kampsunit ikka maal vanaema juures kannaks. Tee selliste asjade jaoks eraldi kott, kui kardad kohe ära viia ning vaata aasta pärast, kas igatsesid sealt midagi. Kui jah, jäta alles ja kui ei, las ta minna kuskile, kus ta leiab kasutust!

4) Kodu energeetiliseks puhastuseks soovitan asetada ka toanurkadesse meresoola kausikestega paariks päevaks, peale seda vii sool loodusesse, merre, jõkke, järve või mujale. Hea oleks vahetada ka kõik sünteetilised lõhnad ja deodorandid looduslike vastu. Loo kodus muudatus, mis on vastavuses Sinu uue visiooniga Sinu uuest endast! Et kodu oleks soe, hästi lõhnav armastuse paleeke, selleks polegi tavaliselt väga palju tarvis, veidi tähelepanu, hoolitsust.

5) Korrasta ka enda arvuti/telefon ebavajalikest failidest, vasta postkastis vastamata kirjad või kustuta vanad ebavajalikud asjad

6) Kui oled kellelegi midagi lubanud (sh ka endale), tee see ära või muuda kokkulepped. See võib vabastada suure koguse energiat.

Mõnusat askeldamist ja ära unusta ka ennast selle sigina sagina sees, mõnus vann, spaa, saun või lõõgastav puhkus on väga soovitatav, et see teekond oleks eriti sujuv ja rõõmul rohkem ruumi olla!

Soovin mõnusat ettevalmistus!

Armastus nimega Stella

21,5min

Seda meditatsioonilinki võid kõigile soovijatele jagada, see video on Youtube'is kõigile tasuta üleval ja kasutamiseks.

Võid seda kuulata nii palju kordi, kui soovid. Eriti tugevaks seadistuseks vähemalt 7 päeva järjest. Või 21. Või 365. Valik on sinu :) Tunneta ja küsi oma keha käest, su keha teab, mida ja kui palju vajab.

Miks Sulle korras kodu meeldib?

Inspireeri ka teisi enda tähelepanekutega ja kirjuta siia kommentaar!

Palun vajuta siia lingile, et koolitust edasi vaadata!