beach-3936382_1280_edited.jpg

SRI LANKA REISI ANKEET

Tere armas Teekaaslane

Suure rõõmu ja tänuga tervitan sind siin lehel!

Palun ole armas ja täida siit kõrvalt registreerimiskast, et saaksin sinu kohta natuke enam teada!

Peale registreerimiskasti täitmist palun kirjuta mulle igaks juhuks inspiratsioonikool@gmail.com et oled selle täitnud, siis tean sulle ka 7 päeva jooksul teada anda, kas kohti veel on ja kas kõik klapib!

Tänan ja loodan, et siis peagi saame reisiteemasid juba pikemalt arutada üheskoos!

Lisan juurde, et kuna mõned hotellid soovivad siin Sri Lankal, et tasutaks kohapeal sularahas USA dollarites, siis on reisi eest tasumiseks kaks viisi, leiad lisainfo ankeedist.

Palun ära kanna raha enne kui olen su ankeedi üle vaadanud ja saatnud kinnituse, et oled meie reisile registreerimiseks valmis!

Armastusega

Sri Lanka kevadise pööripäeva reis 2023
Olen varsemat osalenud Stella sündmustel
Palun kirjuta, kuidas soovid tasuda, kui olen sulle kinnituse saatnud