Search

Uue nädala olulisimatest energiatest 7-13.veebruar

Tiigriaasta põhisõnum – ole iseenda vastu kaastundlik! Sinu sisemine laps väärib armastust, tähelepanu ja seda, et sa investeeriks endasse – julgeksid endale pakkuda aega, võimalusi, toitu ja haridust, mida sa tunned, et tegelikult väärid.4. veebruaril algas uus 13-päevane vaimse kasvu tsükkel, mis on sissejuhatus uuele nädalale. See uus voog kutsub meid olema hästi maandatud, rahus, tasakaalus ja usalduses.

Ka 1. veebruaril alanud kuutsükkel võib esile tuua tunde, et tahaksid emotsionaalselt sihipäraselt käituda, seada uusi suundi. Kui nii tunned, oled tugevalt Universumi poolt juhatud, usalda voogu.
Väga hea aeg oma arengule tugev vundament panna ning läbi sünkroonsuste edasi liikuda. Kahe nädala jooksul pane tähele, kuhu sind tõmbama hakkab. Millised on energiad? Millist kaitset vajad, et vanadesse mustritesse tagasi ei liiguks?


Maa annab läbi sinu enda kundalini ehk elujõu-voo suunised. Kui oled kurnatud, siis küsi endalt, miks sa ei tee seda, mida päriselt armastad. See, mille poole tõmbab, ongi sinu tee ja kui lähed mööda oma hinge valitud teed, TULEB JÕUDU JUURDE!


Jälgi peegeldusi, et kogemused oma terviklikkusesse põimida.

Kui sinus on vastuseis – siis vaata, millele sa ENDA SEES vastu oled.

Kui kerkivad üles teemad ja valukohad elus, mis vajavad armastavat tähelepanu, siis tea, et oled selleks tervenemiseks valmis ja saadki järgnevate nädalate jooksul need kohad endas korda, kui soovid ja valid. Võta seda kui kingitust!


Taotluspalve, mida soovitan sel nädalal kasutada (pärineb raamatust Meie külluse rada:


HOOLIMINE FÜÜSILISEST TASANDIST Minu füüsiline keha on minu jumaliku olemuse maapealseks väljenduseks ja pühaks templiks Algallika Armastusele. Seepärast teadvustan enda füüsilist keha kui vajalikku ning hinnalist kingitust Loojalt. Ma võtan vastutuse selle eest, et luua oma elus tervendavad ja terviklikkust ehk täielikku tervist hoidvad programmid vastavalt enda vajadustele ja soovidele – mu mõistuse avatus mu südame tarkusele on mu tervise läte. Ma valin enda südant kuulata ja teadvustada – mis on see, mida Armastus mulle soovib.


See on südame avamise ja enda keha eest parimal moel hoolitsemise nädal. Luba oma südamel teiste südametega kõnelda! Luba endal luua uus naudingutasand kõigis oma eluvaldkondades!


Esiisade ja esiemade tarkus: ava seljatagune südametšakra ajaloo energiale, mis sind toetab ja teenib. Võta see vastu, mis on kohane, ülejäänu jäta kõrvale. Vägi avaneb, kõike ei pea nullist õppima – oled juba teistes kehastustes nii palju õppinud, on aeg end avada mineviku toetusele.


Saad seda teha näiteks läbi sellise taotluse:

TAOTLEN VASTU VÕTTA OMA ESI-ISADE, OMA ESI-EMADE SÜGAVAIMA TARKUSE JA VÄE, TOETUSE NING ÕNNISTUSED. KÕIK, MIS ON VÄHEM, KUI PUHAS ÕNNISTUSE ENERGIA – TAOTLEN SELLE JÄTTA KÕRVALE, SAADETAGU SEE OTSE ALGALLIKASSE, ET SEE MINUSSE EI PUUTUKS.


Võid lisada ka oma vanemate hingedele öeldes sellise taotluse, kui tunned, et see sinuga kokku kõlab järgmised sõnad (ütle eraldi isa hingele ja ema hingele):

MINA OLEN MINA JA SINA OLED SINA. SINUL ON SINU TEE, MINUL ON MINU TEE. MA VÕTAN VASTU SINU ABI JA JÄTAN KÕRVALE SINU LOOD. NEED POLE MINU LOOD. ÕNNISTAN JA TÄNAN ELU EEST!

JA NII SEE ON!


Ka soovitan olla väga tähelepanelik, kuidas sa räägid. Mis sõnu sa kasutad ja mida oma sõnadega luua valid. Kui tunned, et see on sinu jaoks suur õppimise koht, soovitan tulla kuulama ka selle nädala meditatsiooni: