Search

Uue nädala olulisimad energiad

Nädala ülevaade 2. mai-8. mai

30. aprillil toimus kuuloomine ja osaline päiksevarjutus, mis võis paljude inimeste jaoks avada olulised laekad oma edasise eluülesande mõistmiseks. On kasvava kuu aeg, uue visiooni jaoks uute ettevõtmiste tegemine.


Kellel on veel jäänud sisse segadus, on väga kasulik teha lähipäevil südame avamise praktikaid, võite selleks kasutada näiteks ka selle nädala meditatsiooni, mis on kuni K õhtuni üleval http://inspiratsioonikool.ee


Südame suletuse korral tajud maailma pidevalt hirmuderohkena – see on märk, et oled tasakaalust väljas.


Sel nädalal võid tajuda närvilist energiat. Võimalik, et tunned nagu peaksid korraga palju asju tegema. See võib olla sinu enda sees seatud otsus, et pead nii tegema. Süda tahab kogeda erinevaid kogemusi ja neid koos Universumiga endale luua. Võime tunda tohutut sisemist survet. Kevade saabumisega võib ka külmast kuuma minek tuua kehasse ülekuumenemise tunde, nii füüsiliselt aga ka selline tunne nagu aju tahaks üle keeda.


Kui on rahutus, siis usalda, et elu soovib sind juhatada paremasse elukvaliteeti. On vaja kuulata enda südame juhatust.
Soovitus: joo rohkem vett, võta rahuliku hingamise pause, katsu lõdvestuda. Rahu seisundis oleme efektiivsemad.


Kui tunned, et asju on üle pea, delegeeri tegemisi või seadista teistele aegadele ümber. See võib tervendada ka sinu kogukonnatunnet. Oleme siin ühise valgusmeeskonnana. Rahunedes suudame mõista, kes on meie meeskond, kellega seda kogemust loome.


Paljudele võib alata midagi erakordselt ilusat. Võid kogeda seda millegi nii ilusana, mida ei taha veel maailmaga jagada. Elu ütleb, et see on ok, kui hoiad enda teada. On see romantiline suhe, suhe iseendaga uuel teadvusetasandil – lase endal selles ennast marineerida, naudi seda, hinga seda, tunne seda, luba endal lõdvestuda ekstaasi.


Soovitus on mitte muutuda mürgiseks teiste suhtes, kellel ei ole selliseid kogemusi või teadlikkust. Säilita alandlik, rahulik meel. Paljude inimeste elus toimuvad tohutud muutused, sisemine kasv. Inimesed õpivad enda energiakeha tundma.


Rahus tulevad paremad ideed ja mõtted. Väärtustamisse tuleb puhkus ja enese eest hoolitsemine. Kollektiivselt tullakse teadlikkusesse, kuidas elada õiges tempos, enda tunnetuse kohaselt.


Tuleb ka väga hea enne selleks nädalaks.

Suur rõõm, nauding, ekstaas on meie jaoks võimalik. Energiad suunavad tulema pingutuse tasandilt rohkem rõõmu tasandile.


Nädal kulgeb närvilisusest rõõmu energiasse. Võta sigina-sagina vahel paar minutit ja tantsi või tee midagi sellist, mis sinu argielu värvilisemaks muudab. Kindlasti aitab huumor, enda suhtes kaastundlik olemine. Kui oled arvanud, et pead kõigega üksi hakkama saama, siis nädala energia soosib oma meeskonna, kogukonna, perekonnaga suhtlemist. Tajud ühise voolamise tunnet, vibratsiooni tõusu.