top of page

Uue nädala energiate ülevaade ja 5D reaalsusesse häälestumine

Nädala sõnumid 17-23 juuliks – saad täispikka videot koos nädalapäevade eraldi analüüsiga vaadata ka siitkaudu:

https://youtu.be/YazHTR3SqIc

Kuuloomine 17. juuli õhtul, kasvava kuu nädal. Oleme energiatsüklis, mis kutsub meid omavahel ühendama maandust ja usaldust, et voog kannab meid täpselt õigel hetkel õiges suunas. Oleme selle tsükli pöördelisel päeval, enne lõppkulminatsiooni, esmaspäev võib tuua meile ühest küljest väga suurt vabanemist vanast, et pöördumine uude saaks olla täielik.


Nädala põhisõnumiks tuleb tervenemine ja usaldus, et kui Universum on kuskilt hammustanud, siis sellele hammustusele on alati olemas n-ö vastumürk või tervendus või kogemus, mis aitab sellest kohast läbi ja edasi tulla. Kõige tähtsam selles kohas on usaldus, usalduse kasvatamine.


Kui elu on sulle toonud teadaande, et õnnelikud kogemused on võimalikud, oled seda tahtnud, sa oled need taotlused teinud, siis järgmine samm on ka usaldada ja kuulata oma südant, et kuidas see armastajate teekond edasi läheb. Igal teekonnal, igas seiklusfilmis on oma ülesehitus, sealhulgas algus, sissejuhatus, aga ka põnevuse tekitamiseks omad väljakutsed, omad õppetunnid, mida tuleb läbida, et sul oleks põnev oma elu elada. Kui sul on selline põnev koht oma elus, kus sa ei tea, mida teha, kuidas, kellega ja mismoodi, siis on kõige tähtsam minna südame järgi, sest kui sa lähed hirmu järgi, pead sa kõik need otsused varem või hiljem ümber tegema ja suure tõenäosusega saad kogeda ebamugavust.

Et elada kõige mõnusamas voos, on vaja kuulata südant, mis ei tähenda, et see ei tooks endaga kaasa kahtlemist, et siis on kõik koguaeg selge. Kui sa kuulad südant, siis sa liigud alati kõrgemasse sagedusse ja kui sa liigud kõrgemasse sagedusse, siis sa põrkad kokku selle blokeeringuga, miks sa ei ole varem kõrgemasse sagedusse elama jäänud.


Näiteks olid kõrges sageduses, aga siis kogesid suhtes mingit raskust ja seejärel panid oma südame rohkem lukku, et mitte rohkem seda raskust kogeda, sest sa ei osanud teisiti. Nüüd samalaadses olukorras olles võib tekkida küsimus, kas ma pean ennast jälle lukku panema? Aga elu ütleb, et nüüd sul on vaja otsustada elada jälle südame juhatusel. Nii et koguaeg, kui tuleb kahtlemine, siis tea, et kahtlemine on meelemängude tööriist. Südames on enesekindlus, kergus ja selgus. Kui sa kahtled, siis sa oled järelikult egosse läinud. Sellest egost välja tulemiseks on vaja julgust. Kui sa ei tea, mida teha, tunned hirmu, ärevust, keerulisust, siis ma soovitan panna see konkreetne teema kõrvale ja tegeleda millegi muuga, millega sul kaasneb rõõmutunne, kirglikkus, hea enesetunne, milles sa tunned ennast enesekindlalt. Ja seejärel, kui sa oled sellega tegelenud – näiteks sul on partnerluse teemas keeruline – siis selle asemel, et muudkui kruvida seda partnerluse teemat oma pea ühest servast teise, tegele näiteks tööasjadega, milles sa tunnet, et sa oled kahe jalaga maa peal, sul on mõnus voog, mõnus minek, asjad edenevad. Lähed sellesse teemasse, keskendud sinna ja kui sa oled jälle selle hea vibratsiooni saavutanud, siis vaatan sellest olukorrast uuesti. Ära mine kahtluse rongidega lõputult sõitma, sest need seiklused võivad olla lõputud.


Elu ütleb, et unistuste täitumine on Universumi soov sulle. Mitte, et sina tahad, aga elu ei taha seda sulle seda pakkuda, vaid vastupidi – elu tahab, et sinu unistused täituksid. Selleks, et sa saaksid seda kogeda on sul vaja ise uskuda, et sina ja armastus olete üks. Uskumisel, et sina ja armastus olete üks – olukorrad lahenevad. Kui sa eraldad end armastusest ja arvad, et armastus on mind maha jätnud, armastus ei taha, et mul hästi läheks, siis sa lähed oma armastusest kaugemale.


Võta vastutus oma õnne eest!


Kinnita endale: mina olen vastutav oma õnne eest, see, mida mina tahan oma südames, seda tahab armastus, terviklikkus ja maailm mulle.


Niimoodi hoides oma vastutuse saua enda käes, sa ei anna seda emale, sõbrannale hoida, et otsustada, kuidas sina pead elama, vaid otsustad ise. Võimalik, et see kahtlemise koht ongi vajalik olnud, et sa õpiksid ise otsustamist, ise julgusesse tulemist selgelt oma ellu võtma.Partnerluse teema


Sinu jaoks on võimalik romantilised, poeetilised, meeldivad elusuunad. Võimalik, et ka kõrvuni armumine. Mis iganes paneb su südame rõõmust rõkkama – see on sinu jaoks võimalik! Kui siin on toimunud mingit laadi põrkumine, frustratsioon, keerulisus, siis see ei ole selleks, et sind maha tampida, ei ole mingit pimeduse jõudu, mis tahab, et sul ikka halvasti läheks – see ei ole nii, vaid see on selleks, et sa veel tugevamalt tugevamalt tuleksid eneseusku, veelgi julgemalt julgeksid seista selle eest, millesse sa usud.

Elu võib pannasind proovile: kas sa hülgad oma südame või laulad oma südamelaulu edasi? Jää oma südamesse, on soovitus. Ava oma süda ja tunneta, mis tunne on tingimusteta armastada. Armastada ennast, armastada oma kaaslasi, armastada oma elu, armastada oma partnerit, kes sul selle teema üles tõmbas – teda tänada, kas mõttes või päriselt, ükskõik.


Puhasta ennast igasugusest kahtlusest, liigu vabalt edasi. Kui edasiliikumine ei toimu praegu selle partneriga, liigu iseseisvalt edasi. Ära lase ennast draamadesse kaasa tõmmata! Usalda ja tea, et tasakaal saabub. See võib olla väga peen mäng, mis praegu käib. Ära lase ennast häirida sellest, mis praegu on. See, mis praegu on, seda homme enam ei ole, homme on täiesti uus teema, uued kogemised, uued suhtumised, uued nägemised. Inimesed võivad muutuda päeva pealt, aga ära jää sellele lootma, jää enda südamele truuks. Selliselt sa tõmbad ligi inimesi, kes on enda südames oma südamele truud. Energeetiliselt sa tõmbad ka oma kaaslase kaasa, et ka tema oleks oma südames oma südamele truu. Sest see, mida teed sina, kui sa oled kaksikleegi suhtes, siis varem või hiljem teeb seda ka tema, sest ta ei saa teisiti, sest et ta on ka sina. Sina teed seda, mida sa tahad, siis kõik teevad seda, mida nad tahavad ja kui sa teed tõesti südame järgi, siis on loomulik, loogiline, et avaldub südametee. Kui praegu on seda raske leida, siis katsu leida enda sees sisemine vaikus, mediteeri ja lae ennast valgusega iseenda sees.


Minu kodulehelt inspiratsioonikool.ee leiad iganädalaselt toetavaid, just selle energiaga kooskõlas olevaid, meditatsioone, mis parasjagu ühisväljas olulised on, mida ma olen tajunud, kust me kollektiivselt läbi liigume. Sest planeet Maa teeb praegu läbi suurt ülestõusmist, me kõik teeme läbi oma õppetunde, oma mustreid, oma mängusid, kuidas keegi tahab nimetada.

Jää pühendunuks. Tunneta, mida sa tunned. Lase lihtsalt tunnetel endast läbi voolata. Ära pahanda endaga: ikka ma tunnen seda, ikka ma pean seda tundma! Kui on juba see tüdimus, siis vaata, kuidas saad sellesse tuua värskusetunnet? Kuidas ma saan igat päeva elada, nagu see oleks elu esimene päev, kus ma vaatlen asju algaja meele pilguga? Selline algaja meele pilguga vaatlemine on ükskõik, millises õnnelikus suhtes hästi vajalik.


17. juuli õhtul on kuuloomine, nii et 18 juuli on selline päev, kus sa saad väga võimsalt teha mingisuguseid uue loomise protsesse või ka 17. juuli õhtul. 17. juuli on muuseas ka portaali avatuse päev, sellel päeval võivad toimuda ääretult suured transformatsioonid, tervenemised, vabanemised. Hommikupoole vabastame, õhtul peale kuuloomist loome uue. Kuuloomine toimub kl 21.32 – kui oled sel ajal veel üleval, on peale seda on väga hea teha uute alguste tseremoonia, sest järgnev päev hakkab lammutama kõike seda, mis su unistuste täitumisel ees on olnud. Nii, et ma soovitan seda õhtut kasutada, kui sa vähegi oled sellise õhtusema olemisega, siis kasuta seda õhtut, et hästi ausalt tunnistada, mida sa tegelikult tahad – võta see uue elu visioon vastu! Kuni sinnamaani on meie eludes suured puhastumised, aga see uuestisünd saab toimuda läbi julguse: kui sa julged elada südame juhatusel. Ja siin on vaja usaldada, et armastus tahab sulle parimat. Mul ei ole siin sulle tõendit kirjutada, aga selle tõendi sa leiad ise, kui sa hakkad südant usaldama ja siis vaatled, kuhu elu sind kannab.

Isegi kui alguses toimusid mingid suuremad lagunemised, siis varem või hiljem sa hakkad nägema, et need lagunemised toimusid selleks, et saaks toimuda uued algused ja need uued algused on olnud tõesti palju paremad, kui need vanad lõpud olid. Seda on vaja ise katsetada ja vaadelda, selleks ongi vaimsed õpetajad, kes tuletavad meelde, mis tegelikult on oluline, et sa ei läheks lõputult oma kahtluste labürintidesse, oma pähe ekslema.


Et mitte kukkuda tagasi vanasse maailma ja raskuste lainepikkusele, on vaja meil enda energiakeha ümber häälestuda Valguse ja Armastuse sagedusse, teadlikult otsustada elada 5D sageduses ja mitte madalamal.


Kes soovib, siis selle teema toetuseks on äsja valminud uus kanaldus – juhendatud meditatsioon, mida saad kuulata kas otse internetist või alla laadida MP3 siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioonÕnnistusega

Stella

bottom of page