top of page

Uue nädala energiad 14-20.08

Tere armas Teekaaslane,

Teen siin väikse kokkuvõtte algava nädala energiate ja olulisemate teemade kohta, mis siin kollektiivselt õhus on. Soovin südamest imelist nädalat ja kordaminekuid!

Nädala põhiteemadeks tulevad:

  • emaga seotud teemade tervendus

  • enese eest parimal moel hoolitsemine

  • maailmaga suhestumine läbi uue teadlikkuse

  • kuuloomine VÄHIS

  • kiire edasiliikumine (kui valid ja julged oma tundeid tunda)
Elu saadab sulle nädala algul ilmselt selge märgi, miks ja kuidas oma suhet oma vanematega (oma sisemiste vanematega oma sisemisele lapsele või väliste vanematega füüsilises reaalsuses) tuua suurem harmoonia ja lepitus. Kuna kuni 17. augustini on kahaneva kuu tsükkel, on praegu ideaalne aeg, et vabastada blokeeringuid, kui oled tundud vastuseisu, andestamatust või viha – misiganes varjumängusid endas mänginud. Saa lihtsalt teadlikuks ja andesta, et oled ennast hoidnud kinni oma mõtete vangis. Väga hea aeg, et teha detoxi ja süüa kergemalt, et lasta vanal mürgil kehast lahkuda!


Partnerluses

Partnerlusteemades käib ka praegu suuremat sorti korrastus, võib tunduda, et ei tea, kas see vihmane ja tormine aeg juba ükskord läbi ka saab. Saab siis, kui on piisavalt puhastatud. Mõlemad partnerid peaks oma käitumisi ja mustreid üle vaatama, kui on hõõrumised. Kunagi pole asi ühepoolne.


Visioon uueks eluks

Kuni kolmapäevani olge ka valmis suuremateks taipamisteks, kuidas üldse oma elu elada tahate. Mingis eluvaldkonnas tuuakse sulle uus visioon ja kui seda tähele paned ja ütled universumile, et jah, seda tahan ning olen valmis vastu võtma, siis oled algatanud väga võimsa manifesteerimisprotsessi, mis aitab su unistustel kiirelt teostuda.


Oluline on unistada ja võtta lihtsalt molutamise aega, muidu pole visioonil ruumi su teadvusesse tulla.


Uue kuutsükli algus

16. augusti kuuloomine kell 12:38 toimub veedaliku astroloogia kohaselt Ashlesha kuumärgises VÄHI tähtkujus. Vähis on koos nii Päike, Kuu kui ka Veenus.

Ashlesha kuumärgi tähendus on Mao Täht. Mis on olnud mürgine, saab nähtavaks, see võib haavata, aga võib ka tervendada. Veenus võib aidata muuta selle, mis on teinud haiget, vajalikuks südametarkuseks, kuidas tulevikus mitte samasse pange astuda. Tõusumärk sel kuuloomishetkel on Kaaludes, mis näitab, et see kuutsükkel võibki üles kerkida just õigluse, ilu, ja tasakaalu küsimuste rubriik. Vähi märk lisab sinna omajagu müstikat, teadmatust ja maagiat, seega soovitan olla teadvel ja mitte kiirustada otsustega.


Maiade Dreamspell kalendri kohaselt

17. augustil algab uus 13-päevane tsükkel, mis kutsub julgelt looma Ilu Revolutsiooni enda elus. Võimalik, et üls võivad kerkida teemad: kas ma ikka julgen teha, elada elu, mis mulle meeldib? Kui valid julguse, saab siit alguse imeline uus elutsükkel, mis toob sulle ja su kallitele palju rõõmu ja ilu igal tasandil. Järjekindlad väiksed sammud viivad pikal teekonnal sihile.


Küsimused, mis võivad anda väärtuslikku teavet uue elu kohta

Kas julgen olla ilus? Pühendada aega oma sisemise ja välise ilu korrastusele? Mida tahan maailmale pakkuda, mis oleks minu arvates kõige ilusam?


Selle nädala teisel poolel

Praegu on väga hea aeg, et hakata vaikselt mõtisklema, mida üldse oma ülejäänud aastaga peale tahaksid hakata – mida maailmale kinkida või mil moel olla. Kui on tunne raha väga kokku hoida, siis vaata üle, kas teed seda hirmust või armastusest. Ehk on aeg endale lubada suuremaid naudinguid, siis on ka energiat rohkem, et pakkuda inimestele kvaliteetsemat ellusuhtumist ja see võib tervendada ka rahakülluse voogu. Kui voog on jäänud nigelaks, on tarvis õppida suurema tänu ja armastusega andma. Nii nagu annad, antakse ka sulle, kui seda valid uskuda!


Oraaklikaardid

Kaarik – selleks nädalaks ole valmis, et kõik tunded, mis tulevad, viivad sind väga võimsalt edasi. Ükskõik kas head tunded või mitte nii head tunded, luba endal kõik läbi tunda ja liigu eluvoo kantuses mõnusalt edasi!

Otsustus – on aeg valida ja otsustada, missuguses elukvaliteedis jätkata soovid. Sulle antakse vajalikud vahendid ja ressursid, kui neid arukalt kasutad!


Meditatsioon VOO JUHATUSELE HÄÄLESTUS PARADIISI SAGEDUSEL ELAMISEKS

ootab huvilisi https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stellabottom of page