TASUTA MEDITATSIOON MAAGILISELT KÜLLUSEKOOLITUSELT

KÜLLUSE HOMMIKUSEANSS – hommikune ärkamine ja päevaks ettevalmistus loob terveks päevaks meeleolu ja eduvoole avatuse

SA VÄÄRID ELU, MIDA SA PÄRISELT ARMASTAD!

See meditatsioon põhineb ülemaailmselt tunnustatud energiatöö teadmistel ja praktikal, mida võime nimetada energiapsühholoogia teaduseks.

Seda meditatsiooni/mõtisklust saad kasutada nii tihti, kui soovid. Iga kord sellisel moel oma elu läbi tunnetades häälestud elama oma kõrgeima potentsiaali teele ja edu ning küllusevoog saavad suureneda, kui sa ka igapäevases elus vastavaid sammusid astud. Seega on seanss justkui 50% uueks avaraks küllusevooks, teine 50% sõltub su igapäevastest tegevustest.

Seansi käigus saad oma südame poolt juhatatud sammud kõik kenasti läbi tunnetada ja peale seanssi enda jaoks ka üles kirjutada.

SEANSI TEEMADEST

Enda väestamine ja jõu endasse kokku korjamine

Tasakaalutuste ja puuduse alateadlike energialaengute vabastamine

Teadlikkuse mustrite kohale toomine

Valgustatuse taasmäletamine endas

Heasoovliku küllusemustri loomine

Loovuse väe äratus

Maandus

Külluse energiaga koostöö terveks ülejäänud eluks

Sinu unistuse täitumisele kiirenduse loomine

jpm

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna külluseloomise teekonnal edasi tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Küllusekursusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos 8 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada.

Saad edasi lugeda ja registreerida siitkaudu

Õnnistuse ja armastusega Stella