Search

Tänane täiskuureede

Jagan sinuga täna kolme võtit, mis saavad aidata su täiskuuaega leevendada ja helgemaks muuta.

ESIMENE VÕTI – TEADVELOLEK


Maagiline ja müstiline võib muutuda üsna tavaliseks, kui hakata lihtsalt tähele panema, mis juhtub, kui me teeme valikuid sellisest usalduse ja julguse ja armastuse keskpunktist lähtudes.


Mitte võitluse, vaid hellusega. Mitte julmuse, aga soojusega. Mitte vastupanus vastu maad asju puruks pillates, aga rahulikult ja sügavalt hingates oma tõega kontakti saades.


Täiskuuaeg on paljude jaoks üsnagi tormine periood, kui enda vastu on elus palju mindud. Kui Kuu vägi kasvab, valgustatakse meie teadvus läbi. Mis pole tõe ja armastusega kooskõlas, tuleb lihtsalt selgemini nähtavale. Kuu pole meie valikutes süüdi, ta lihtsalt aitab peegelduste kaudu ära näha, mis mustrites me olnud oleme.


Kas tahaksid endal lubada kogeda suuremat harmooniat ja rahu seoses mistahes elu sündmusega? Siis lihtsalt vali rahuneda ja vaadata olukorda neutraaluse pilguga – kui ma oleksin kõrvaltvaataja, siis mida ma näen? Mis rolle need inimesed mängivad (sh ka ma ise). Lubades endal olla aus ja mitte kasutades maske, et ennast ilustada, hakkame asju nimetama õigete sõnadega. Ja sellest tegelikult piisab. Kui me nimetame asju õigete nimedega, hakkab toimuma iseen