Search

SÕNUMID ALGAVAKS NÄDALAKS

Esmaspäeval on kuuloomine, see on ka esimene nädal Mayade kalendri suurtsüklis, ehk siis on algamas uus 9-kuuline vaimse arengu suur-periood.

See on vaimse ärkamise ja äratundmise ajajärk.

Ennustan suuremaid raputusi neile, kes kahtlevad armastuse väes ja suuri õnnestumisi neile, kes usuvad armastuse ja terviklikkuse tervendavasse voogu.


Mida iganes teed, siis tea, et sa pole kunagi üksi. Sinu "mured" pole kunagi isiklikud ega sinu vastu, vaid pigem ühisvälja puhastamist vajavad kohad, mis tahavad terviklikkusesse sulatatud saada.


Uus tsükkel hakkab peale Punase Draakoni väes. Märksõnadeks energeetiline, jõuline muutus, mis toimub hoituses, paljude jaoks ka väga suures salajas, vereliinide korrastus, loome-energiate õigesti suunamise õppimine ja toetatus. Järgmine 13-päevane tsükkel liigub arusaamisesse, ja kogemusse et meie olemegi need, keda me appi oleme oodanud. Need ülstõusnud meistrid, ingid, pühamehed ja -naised, keda me piltidelt või kaartidelt imetleme, elavadki meie seas. Ehk oled sinagi üks meist maagilistest suurtest meistritest? Kuidas sa tead, et sa ei ole? Või millal sa lõpeta(si)d enda tõelisele olemusele vastu vaidlemise?

Kaart algava nädala alguseks on KARIKATE KÜMME


On aeg anduda sisevõitluse asemel sisedialoogi oma südamega ja enda keha ja enda südame käest küsida, mida nemad soovivad. See on suur imede ellu lubamise aeg, aga selleks oleks hea teha üks rahupaus. Mõtle hästi järele, kas praegune elukutse, praegused elukorraldused võimaldavad Sul elada Su kõrgeima potentsiaali kohaselt?

See ei tähenda, et praegune vale oleks, lihtsalt on aeg edasi vaadata ja edasi tunnetada.

Karikad tähistavad tarot-mastis armastust ja ka suhetele keskendumist.

ehk on aeg tänada oma sõpru ja neid, kes on Sulle kallid? Tähistada elu - seda võib iga päev!

Võimalik uue imelise suhte algus, uuenemine oma vanades suhetes, suure õnnelikkuse, pidude ja koos loomise aeg, perekonna-õnn, abielu, kihlumised. Ärialaselt väga hea koostööpäev, luua uusi kontakte, värskendada vanu.

MEDITATSIOON KARMAVABASTUS:

http://www.stellashakti.com/meditatsioonImelist nädala algust soovides!

Stella
394 views0 comments