Search

Räägime USALDUSEST

MAAGILISE REIKI 2. PÕHIMÕTE, et elada harmoonias looduse ja loomulikkusega:


JUST TÄNA ma valin anda vabaks muretsemise, täna olen USALDAV.

Usaldav inimene suudab keskenduda sellele, mida luua soovib. Ja seega käia oma meeldimise teed. Inimene, kes ennast ega maailma ei usalda, on ärevuses, paanikas, tal puudub korralik maandus.


Maandus=usaldus=küllusteadvus=sisemine rahu.


Maandusesse tagasi saab läbi planeedi ja elu armastamise, usaldamise, et sa pole siin kogemata. Mitte miski pole valesti ja kõik on täpselt nii nagu olema peab, et sa oma kõrgeimasse meisterlikkusesse üles ärkaks. Kui on ühendus elu usaldamisega on nõrgenenud või katkenud, saab neid blokke väga kiirelt eest ära sulatada reiki abiga.Reiki kui terviklikkus elab meis kõigis. Absoluutselt kõiges. Kõik, mida me kogeme, koosneb energiast.

See on ehitusmaterjal, millest koosneb kogu maailm! Reiki tähendab Universaalset üksolemise energiat e nagu teadlased ütlevad elektromagnetiline energia. Iidsete käsikirjade sõnul – ARMASTUS.


Reiki kui tervendav energia on intelligentne energia – ta teab, kuhu suunduda ja mida teha, kui seda oma ellu lubada. Seda tuleb ise enda ellu kutsuda ja tahta. See on vaba tahte seaduseks – kes ei taha südame ja armastuse abi, saab veel kogeda kannatusi! Kui hing tahab veel kannatada – siis ta peab seda saama, selline on Armastuse armastamise suurus – ta laseb meil kogeda, mida hing on soovinud.


Reiki teeb meid magnetiliseks selle suhtes, mida me pärselt armastame, ehk meie elud häälestuvad selle praktika läbi südame sagedusele ehk lihtsalt öeldes – elu läheb aina paremaks, mõnusamaks, ilusamaks, lihtsamaks, külluslikumaks (kes seda päriselt ka kasutavad, mitte lihtsalt et ah käin kursusel, ja siis ootan suu ammuli peas).


Magneti omaduseks on ligi tõmmata seda, mis ta ise on.


Seega me tõmbame ligi kogemusi, mida me sisaldame – ükskõik, kas oleme sellest teadlikud või mitte, oleme nagu suure korvitäie igasuguste eri energiate hoidjad. See "korv" on meie enda energiaväli e aura, teisisõnu võime seda nimetada ka DNA mustriteks.

Kui teadlased on olnud kunagi arvamusel, et see 90% DNA-st, mida nad ei osanud kunagi varasematel aegadel kuidagi lahti tõlgendada, et see on prügi. Palun väga! PRÜGI! Siis nüüd nad on jõudnud arusaamisele, et see kunagi prügiks nimetatu ongi tegelikult meie endi elu salvestiste kogum ja see MUUTUB, kui me muudame keskkonda, uskumusi, loome uusi kogemusi ja mälestusi. See, mida ma räägime, mõtleme ja millesse usume, on magnetiks uutele kogemustele. Seega palun saage aru, et mitte teadus pole siinse maailma a ja o – teadus alles õpib aru saama seda, mida tegelikult aastatuhandeid meile läbi kõrgete vaimsete õpetuste pärandatud on!

Ärge laske ennast oma südame juurest minema kallutada!

Praegusel ajal on nii populaarne öelda – hähh, vaimlemine on möga, mediteerimine on nõme, spirituaalsus on bullshit – ja seda räägivad tihti inimesed, kes teisi "aitavad". Kahjuks väga kõva häälega öeldakse seda ja mu süda nutab iga kord, kui ma selliseid asju loen või kuulen. Saate aru – need inimesed üritavad teid oma populaarsete "samamoodi arvamusel olijate poolehoidu võita". Seda õpetatakse pea igal müügikoolitusel, mida ma tean – võitke klient enda poole näidates, et te olete ka samamoodi inimesed (aga paremad, kuna teil on see toode) ja leidke nendega sama keel. Mul on vastik seda teile teada anda, aga midagi pole teha – te peate aru saama, kallid inimesed, kuidas teid manipuleeritakse! Väga osavalt. Aga usaldage – vaadake siis seda mängu läbi, nähke läbi sellised tegelased.


Mitte pole vaja usaldada igaüht, kes teie teele tuleb ja on võimalik ka et väga kuulus, rikas, või meedia silmis populaarne – see ei tähenda, et see inimene TÕTT RÄÄGIB!


Mina ütlen, et ärge usaldage mitte kedagi, kui teie enda südame hääl teisiti räägib. Isegi kui loete neid ridu või kuulate mu videosid või näete keda iganes rääkimas, kellel on tuhandeid fänne – ärge pange mitte iial mitte kedagi oma südame häälest kõrgemale.

Õppige suhtlema oma südamega ja USALDAGE ENDA SISEHÄÄLT!


Olen seda oma elus saanud väga valusate õppetundidena kogeda – tehes nagu teised ütlevad ja endas kahelnud, olen maksnud selle eest väga väga valusate õppetundidega, oma tervisega, oma aja ja energia raiskamisega, aastatepikkuse väga raske emotsionaalse taagaga. Olge targemad kui mina: õppige teiste vigadest – õppige usaldama ennast alati number ühena!


Vaimsed praktikad nagu näiteks hingamisharjutused, mediteerimine ja reiki tegemine ON OTSETEE TAGASI TERVEMÕISTUSLIKKUSESSE – enda intuitsiooniga kontakti. Kes neid praktikaid halvustab, on lihtsalt kas teadmatuses (pimeduses – pole enda valgusesse välja jõudnud veel), ogar, peast põrunud või väga kaval manipulatsiooni kasutav müügimees, et sa kõrbes olles mitte ise ei läheks kaevust jooma, vaid ostaks tema pudelivett.