Search

Oluline info enne Tiigriaastat (artikkel nr 1 sel teemal)

Updated: Jan 29

Jätame hüvasti Pühvli-energiaga. Pühvel õpetas meile silmitsi seisma iseendaga, Tiiger õpetab kõigest oma väge tagasi võtma ning astuma omaenda tugevuse teele. Et tugevaim vägi on aga õrnus ja armastus, mitte viha ja sundus, saavad näha need, kellele tõe nägemiseks silmad on kaasa antud.
Nädala energiate ülevaade 24.-30. jaanuar

❤️ Merkuuri ja Veenuse retrograad aitavad korrastada suhteid, raha-asju, omavahelisi kommunikatsioone ja rolle uutmoodi paika panna.


❤️ Viimased Pühvli hingetõmbed. Tiigriaasta algab 1.02, siis on ka kuuloomine. On aeg tänada torme, mis on elus olnud, astuda julgelt oma väe kasutamise valitsejaks ja jätkata teekonda suuremas enesekindluses kui kunagi varem.


❤️ Tähelepanu! Võimalik, et kes on enda hingeeluga tegelemist muudkui edasi lükanud, siis nende inimeste eludes toimub suurpuhastus enne uusi alguseid! Elu on otsustanud meid korralikult selgusesse välja tuua. Ei saa enam jääda väärarusaamadesse.


❤️ Paljude teadvust võib tabada väga oluline nihkemoment – taipamine, et oleme tulevikust tagurpidi olevikku tulnud. Unistused on juba valmis. Lõdvestu ja tunne sisemuses ära, kuhu loomulikkus paneb tõmbuma. Kuna kõik on JUBA VALMIS, mida enda ellu tahad, on sul vaja lihtsalt oma sisemine vastupanu vabaks anda selle eest, mis sinu jaoks tõesti magnetiks on. Nii su unistused täituvadki. Vähima vastupanu teed liikudes. Kui oled arvanud, et liigud minevikust tulevikku, siis võid saada üllatuse osaliseks. Hakkad taipama aja lineaarsuse kummalisust – tegelikult on kõik kogu aeg samal ajal, lihtsalt meie teadvus on tahtnud kogeda piiritletust. Mediteerides ja sügavates lõdvestustes võid aga taibata enda geniaalset meisterlikkust ning läbi näha väga sügavaid teadvusemängusid.


❤️ 24. jaanuaril algavad portaali avatuse päevad. Kui tahad oma kõrgeima eluliiniga kaasa liikuda ja tunned, et ei ole endaga harmoonias, siis lihtsalt peatu ja lase kõigel sündida. Sind aidatakse valgusmaailma poolt, kui ennast abile avad – läbi siira palve, südamest tuleva soovi oledki koheselt ühenduses lõpmatu abistava kõiksuse kõrgeima intellektiga, mis sind koheselt su kõrgeimale eluliinile tagasi aitab, kui peaksid olema läinud nihkesse.


❤️ Vanemate mustritest väljatulemine. Väga oluline on ennast iseendale tagasi võtta. Sa pole oma vanematele kuuluv omand. Võimalik on saada veel palju vabamaks ja õnnelikumaks iseendaks, eriti kui oled senini teisiti ennast tundnud! Teraapiad, rännakud, šamaanitöö on sel nädalal tuhandekordselt toetatud, kuna loorid on väga väga väga palju õhemad kui muidu.


Nädala edutaotlus: Ma näen enda sisse! Valin ennast ära tunda, kuulata, näha, enda jaoks olemas olla, mõista enda jumalikkust, kohasust, olen teretulnud.
Valin joonduda oma kõrgeima hingepotentsiaaliga!

Portaali avatuse periood, mis algab 24.01 ja kestab 10 päeva, annab suurema tõuke mõistmaks midagi, mida pole veel ehk taibanud. Lase lahti arvamus, et sa tead juba kõike ja elu näitab sulle veel väga palju imelist!


Kui muutume tugevamaks, siis on võimalik, et meid ka testitakse vaimse maailma poolt – kas jääme ikka endale truuks? Kas ikka valime uue endana elada ärganud, küpses iseolemises või läheme tagasi vanasse mustrisse?


Soovitus juhuks, kui ei tea, mida teha:

Tantsimine on tervendav – otse sisemusest tulev tants vabastab tunded sinu sees. Väärid eneseväljendusvabadust! Tee asju, mida naudid! Esialgu võib see tunduda alastiolekuna – sinu hing on nähtaval–, aga tegelikult annab see sulle vabaduse.


Taotlus: "Taotlen, et kõik, mis on põhjustanud kannatusi, saaks transformeeritud valguseks ja Armastuseks."


Saad päevade kaupa uue nädala ülevaadet vaadata/kuulata siit videost:


VEEL OLULISI TEADMISI, ET PRAEGUSTE ENERGIATEGA

EDUKALT ÜHESKOOS SURFATA:


Tiigriaasta on tugeva Saturni mõjuga aasta – inimesi suunataks õigele teele tagasi, Universumiga saab veel palju paremini koostööd teha!