Search

Nädala energeetiline prognoos 21.-27.02

On kahaneva kuu nädal. Võib tekkida suurem sisemise vabastamise tunne, korrastumine, ülesärkamine oma senistest kogemustest. Väga hea aeg, et viia pooleliolevaid projekte lõpuni, vaadata üle, kuidas oma elutuld, oma sisemist energialeeki suuname. Kas kulutame aega kurvastamisele ja hädaldamisele või valime oma elujõudu rakendada millegi meeldiva loomiseks?


KUIDAS SAADA PRAEGUSTEST ENERGIATEST MAKSIMAALSET KASU?


On soovitatav teha endaga kokkulepped, kuidas alustatud asjad lõpule viia ja kui ei ole hetkel seda tunnet, et teha, siis julgelt öelda elule – praegu ei ole seda tunnet, sellist hoogu. Sel juhul vabasta ennast kokkuleppetest ja lubadustest. Ära survesta ennast sellesse kogemuse ega loosse, mis sinuga ei sobi – ole iseendaga aus.MIKS ON PRAEGUNE VOOG VAJALIK JUST NÜÜD ETTE VÕTTA?


Enne kui kevadine pööripäev tuleb (20.märts kell 17:33) on hea aeg sabad kokku tõmmata, lahendamata teemad lõpetada. Et saaks kevadesse, uude loodusringi minna täies tervises. Alateadlikult võivad täitmata kokkulepped olla väga kurnavad. Vabastades ennast neist võib tekkida tunne, et oled kui puurist välja pääsenud.MIS ON PARIM AEG SÜGAVAKS VISIOONI LOOMISEKS?


Kolmapäeval on portaali avatuse päev – hea päev teha korrastusi ja puhastusi. Hea päev ümberhäälestumiseks oma Kõrgemale Minale ja vabaneda lapsepõlvemustritest. Energia puhas potensiaal jääb sulle alles, kui oma energiablokid vabastad. Kui teed puhastuse, vabastuse – anna ka Universumile teada, mida selle asemel soovid.

Blokeeringute vabastamiseks piisab su selgest taotlusest, otsusest. ja valikust, kuhu soovid nüüd energia suunata.


Võid kasutada näiteks sellist tabeli koostamist:


Selliselt oma päevikusse või paberile oma mõtted üles kirjutades hakkab suur transformatsioon tegelikult juba väga sügaval alateadlikul tasandil peale ning alateadvus suunab sind ümber uude paralleeluniversumisse, ku su soovid ongi juba täitunud.

Peale tabeli koostamist on soovitatav puhata, lõõgastuda, kuulata juhendatud meditatsiooni võ/ja teha endale reikit. Selles lõõgastuse ajas su vanad sgtressist loodud blokid hargnevad ise lahti, kuna su keha (sh ka energiakeha) on isetervenev ja isetasakaalustuv. Ehk siis – su keha ja energia teab, mida on vaja teha, et su energiates sinu tellitus muutus toimuda saaks.


MAAGILISE MAAILMA SÕNUMID UUEKS NÄDALAKS:


Üksarvikute sõnum: Luba endal kogeda pehmet, hoidvat, kaastunde, terviklikku hoidvat valgust enda sees ja ümber. Ava süda suuremale kaastunde armastusele iseenda ja ümbritseva suhtes.NÄDALA BOONUSKAARDID


Kaitseinglid valvavad su üle ja paluvad, et sa nende poole pöörduksid – kas palves, kirjutades, joonistades, lauldes või ka lihtsalt enne uinumist kutsu nad, et nad unedes tooks sulle teateid, mida hommikul mäletad, selgust ja kergendust, mida su keha/hing, teadvus praegu vajavad


Nädala kristall: TEEMANT – palun mäleta, et oled väärtuslik ja väärid parimat.


</