Search

Mida on hea teada Tiigriaasta eel? (artikkel nr 2 sel teemal)

Updated: Jan 29

Kui väljas on külm, siis sa ju teadvustad, et on vaja panna soojalt riidesse. Aga on energiaid, mida me ei saa kraadiklaasiga mõõta ega näpuga katsuda. Sestap on tark teada, mis energiahoovused on meie kollektiivsetes energiates, et osata end hoida ja vajadusel võtta ette ka vastavaid samme, et mitte lasta end ühisvälja jusudel kaasa viia.

Sel P kell 18 teeme sellel teemal ka spetsiaalse LAIV-video, aga ettevalmistuseks võiksid läbi lugeda siit paar olulisemat lõiku minu kanaldatud 2022 TAROSKOOBI RAAMATUST:

See on meistriaasta. Kes on tulnud endas meisterlikkusesse ja elab koos Südame Juhatuse Tarkusega, saab kogeda väga suurt ja meisterlikku eduvoogu. Kes veel meister pole enda arvates, siis elu pakub neile inimestele hulganisti järeleaitamistunde.


Selge on see, et planeedi üldine energiatase on tohutult tõusnud ja see jätkab tõusmist. Mis tähendab sisuliselt seda, et inimestele on kättesaadav järjest suurem hulk Armastust, vaba puhast elujõudu. On aga tähtis, et me kasutaks seda elu edendamiseks, mitte elu vastu võitlemiseks.


/---/


Kes aga tunneb, et tema küll mingi meister ei ole ja tahaks, et asjad jääks nii nagu vanasti, siis elu on kannatlik. Võid seal puuris edasi istuda, ütleb Kõrgem Mina ja ootab kannatlikult, kuni hakkad huvi tundma, mis tunne oleks mõista ennast vabana, elada vabana, hingata vabana, mõelda vabana, olla vaba inimlikest piirangutest. See ei tähenda, et peaks oma füüsilisest eksistentsist loobuma, vaid tõstma oma energiataset niivõrd palju, et tunda ennast tõesti iseendana ära ja seejärel taibata ka oma meisterlikku oskust iseennast varasemalt üle kavaldada. Soovitan kasutada taotlust:


TAOTLEN MÕISTMIST, TAIPAMIST JA SISEMISE VABADUSE SAAVUTAMIST.


Üldmõjudeks kõigile tähemärkidele kogu aastaks tulevad veel mõisted ERISTAMINE ja VIISAKUSE PÄRAST ASJADE TEGEMINE. Need märksõnad tasuks endale panna igaks päevaks tagataskusse ja vaadata, kuskohas teed asju seepärast, et süda ja sisemine rõõm soovitavad või oled hakanud lihtsalt ahvipärdiku kombel matkima seda, mida teised kunagi ees on teinud.


Mis aitab neist vanadest ahvimustritest välja astuda, ongi eristamine. Ma eristan, vabastan, andestan, õnnistan kõiki neid kogemusi, kus olen olnud automaatselt tegutsev ja teistele meeldida tahtmise pärast või raha saamise eesmärgil läinud tegutsemise kohal enda sisetunde vastu. Ma tunnistan endale, kui neid kohti on olnud ja hakkan leidma LAHENDUSI, kuidas ma nüüd nii saaksin elada nagu mulle tegelikult meeldib. Seda siis kõigis eluvaldkondades.


/---/


Hiina uus aasta algab 1. veebruaril ning kestab kuni 21. jaanuarini 2023. Vesitiiger toob väga palju häid võimalusi kõigile, kes oma südant kuulavad ja Armastuse kutsele vastavad. See on suurte valikute tegemise koht nii individuaalselt, aga ka kollektiivselt.


On aeg tervemõistuslikkuseks. Tervemõistuslikkus tähendab terve aju kasutamist, mitte mingi aspekti üle-tähtsustamist võrreldes teistega. On oluline arendada nii vasakut ajupoolkera, mis on ratsionaalne meel ja paremat ajupoolkera, mis on tunnetus ja loovus.


Soovitan oma igapäevaseks praktikaks võtta appi hästi lihtne lühike rahulik hingamisharjutus, mille leiad selle raamatu boonusmaterjalide lehelt.


Ka seda harjutust soovitan teha iga päev vähemalt 21 päeva vältel, et selle mõju rohkem taipama hakata. See on minul olnud aastatepikkune igapäevase praktika osa ja ma ei jõua ära kiita selle efektiivsust!


Viimati oli tiigriaasta 2010. Mõtiskle, mis siis toimus, mis lagunes, mis lahkus sinu elust? See oli paljudele aastaks, mil nõrgad kohad tulid väga tugevasti esile, et toimuks suurem puhastus.