Search

Mida oleks vaja teada juulikuu energiate kohta

Põhisõnum tuleb terveks kuuks – ära otsi õnne endast väljapoolt. See ei too sulle rahulolu ja paku kõrgeimat kogemust. Ükski teine inimene, projekt, pangakonto number ei ole su edasise õnne allikas. Allikas asub sinu sees – sinu südames.

Paljud inimesed ei ole aru saanud, mida see tähendab – see tähendab, et sa ei lähe enda hea sisetunde vastu ja elad võimalikult suures tasakaalus – sa annad ja võtad armastust vastu heal meelel. Võtad vastu oma südame, oma sisemise tõe juhatuse ja jagad seda maailmaga. Maailm on su enda pere ja su enda mõistus ka. Kuulates jumalikku juhatust igal hetkel läbi armastava sisehääle ärakuulamise, sünnivad aga imed ja lahendused justkui võluväel.

Ciro Marchetti Tarot Karikate kümme – õnnelik pereelu
Ciro Marchetti Tarot Karikate kümme – õnnelik pereelu

Endast väe äraandmine on enda mitte austamine. Ja kes ennast ei austa, sellist inimest ei austa sageli ka teised – niimoodi võib olla aga kogejal tunne, et mina olen ohver ja elu ei aita, vaid hoopis pillutab mind. Aga nii kaua pilltuab, kuni hakkad oma tõe ja tugevuse häält endas ära kuulama ja ka maailmale jagama. Mitte seda hädakisa pole vaja võimendada, mis niisama joriseb. Vaid seda rahulikku südamega suhtlemisel saadud kullavaramut. On vaja ära tunda see jumaliku juhatuse kuulamine eneses, see toob sügava rahu, eduks vajalikud teadmised, oskused, mäletamised.


Kristlikes ringkondades räägitakse tihti sellest, et üks abielupaar ei saa õnnelik olla, kui mõlemad partnerid pole Jumalat esikohale seadnud enda elus. Kui me nüüd selle religioosse osa siit eemaldame, võime öelda, et õnnelikus suhtes, õnnelikus abielus ja õnnelikus mistahes koosloomises