Search

MAAGILINE MANTRA

Jagan sinuga üht isiklikku laadi avastuslugu omaenda elust. Võib-olla on see midagi, mis ka sind saab inspireerida uusi tasandeid avastama endas.


Vedelesin täna nagu mõnus väsinud pannkook keset oma voodit ja tundsin, et kohe mitte mitte mitte miski ei kutsunud mind midagi tegema, kuidagi olema või mingil viisil looma.


Sain aru, et nüüd on mingi oluline koht elus. Ma juba mäletan eelmistestki kordadest, et kui on tunne, et kõik uksed on kinni pandud ja istun nagu vangis, siis on kohe tärkamas mingi väga maitsev sisemine taipamine. Haudusin selle oma uue sametkaantega muna kõrval (ehk siis minu uus raamat SOOVIN ÕNNE) ja mõtlesin, et okei, selleks ma ju selle raamatu tegingi, et kui on elus mingi suluseis, mitte muhvigi ei oska peale hakata, siis sealt saab õlekõrre. Lugesin ja lihtsalt naersin kõva häälega. No niimoodi kill-kõll otse naelapea pihta, et lihtsalt uskumatu. Nagu oleks keegi lihtsalt taevast laskunud mu juurde alla ja öelnud mulle täpselt seda, mis mul parasjagu siis vaja kuulda oli.Ma pikalt ei hakka seda kohta selgitama, aga kogu sellest peatükist, mis ma lugesin, jäi mulle eriliselt silma üks lausekatkend. Tollal kui ma raamatut kanaldasin, ega mul siis polnud aega ega mahti pikalt analüüsida seda, mis meile kaante vahele paigutamiseks anti. Seega olen siin samasgune avastusrändur nagu sinagi, kes sa selle raamatuga tutvust alustad.


Enda loominguks on mul seda raamatut raske pidada, sest kes ehk kanaldamist on ise kogenud, siis te teate, et see lihtsalt "antakse", kui on vastuvõtja vastuvõtlikku sisse lülitatud. Niisiis aitäh Suurele Vaimule selle vaimustava mantra eest, mis minus juba paari minutiga väga suure korrastustöö aitas teha.


Mantra, mida ma soovitan siis ka sinul kogeda ja enda läbi voolama ja toimetama lubada, kui soovid samuti proovida, mismoodi see sinu teadvusevälja tervendama võiks asuda, on siis järgmine: JUHATAGU MU SÜDA MIND NÄGEMA

Sa võid seda lauset ka jätkata:

nägema minu elu kõrvaltvaataja pilgu läbi

nägema enda väärtuslikkust

nägema, mis elu mind edasi kutsub looma

nägema, mida ma saan koheselt teha, et mul parem oleks...

jne


Mina lihtsalt laususin JUHATAGU MU SÜDA MIND NÄGEMA.

Ja siis jäin enda sees vaikusesse.

Koheselt hakkas mu teadvusesse ilmutuma visioon sellest, mis mustrites ma kinni olen olnud.

Endale oma "puuduste" tunnistamine on juba väga võimas tervenemise koht.


Soovin ka sulle mõnusat katsetamist!


Armastan meid üliväga!

Olgu meie südamed avatud uutmoodi armastusele iga päev! Sündigu kõik muudatused kõigi kõrgeimaks hüvanguks, elegantseimail, pehmemail ja hoitumal moel, mis vähegi võimalik ❤️🦄


Imelist voogu!

StellaP.S. Raamatuid saab tellida siit, järgmised pakid saadan laiali jaanuari keskel 2021


276 views0 comments