Search

Märtsikuu edu-horoskoop

Mina usun, et meil pole vaja nii palju ette "ennustada", mis meie elus juhtuma hakkab, vaid meil on vaja LUUA ise, mida me kogeda soovime. Seega, kui oled kuskilt lugenud, et su elu on märtsis nii ja naa, ja see ei meeldi sulle, siis tühista need kollijutud oma südames ära. Paljud "ennustajad" on vaja aja nõiad, nende reaalsuses ei ole tähtis, et sina oskaksid oma elu luua. Tea, et sinus on vägi luua endale hoopis etem reaalsus kui mistahes ennustus kunagi olla saab! Kasutades eduvõtmeid saame katsetada – mil moel meie looja olemus siis tegelikkuses toimib.

Me oleme loojad, mitte automaatpiloodil robotid. Õnnistusküllast märtsikuud!


Jagan sinuga siin eduvõtmeid tähemärkide kaupa koos pikemate selgitustega. Kui tahad teada eduvõtmeid terveks ülejäänud aastaks, saad neid lugeda minu 2022. a kanaldatud taroskoobist. Raamat sisaldab:

  • 2022 numeroloogilist selgitust;

  • kogu aasta üldmõjude ja põhiliste energiahoovuste tunnetust;

  • olulisi kuupäevi, mida tasuks sel maagilisel 2022. aastal tähele panna;

  • retrograadide kuupäevi ja võimalike mõjude kokkuvõtet;

  • ennustusi igale tähemärgile terveks aastaks aastaaegade kaupa;

  • mida toob Maagiline vesitiigri aasta igale eri looma-aastal sündinuile;

  • igaks kuuks väeloomade informatsiooni igale tähemärgile ja energiate tutvustusi, millega neil ajaperioodidel tegemist võib tulla.


Lisaks ka tabelid selle kohta, missugused võivad tulla põhilised suhete õppetunnid eri tähemärkide vahel ning millised on 2022. aasta eduvõtmed igaks kuuks. Jagan sinuga siin eduvõtmeid tähemärkide kaupa koos pikemate selgitustega.

Raamatut saad soodushinnaga tellida või osta raamatupoodidest ja suurematest kaubanduskeskustest üle Eesti.


Märts on aasta kolmas kuu ja tarot kaartides on nr 3 Valitsejanna e Keisrinna kaart. Pildil Marchetti Tarot kaart. See on sümboliks – südame avamise ja tõe e armastusega kooskõlas elamisele. See energia annab kogu kevade alguse kuule (kevadine pööripäev on 20.03.22 kell 17:33) uue hoo ja kes kui suurelt julgeb oma südame tões elada, selle jaoks see uus loodusringi aasta ka suuremas edulaines tulla saab.


Kuidas eduvõtmeid kasutada?

Soovitan need enda jaoks välja kirjutada/printida ja järgneva kuu jooksul mõtiskleda, kasutada ja siis vaadelda, mis elus juhtuma hakkab. Iga kord neile tähelepanu tuues ja kohaselt kasutades ühendad sa ennast kõiksuse kõrgeima intelligentsuse väljaga, kes oskab sind suunata ja abistada ning sinu unistused täita.

Katsetame koos!


Imelist märtsikuud kõigile ja südamesoojust!

Stella


JÄÄRKeskendumine ja uued algused:


KESKENDUMINE:

1) koondatud tähelepanu hoidmine;

2) segajate ja häirivate tegurite tahaplaanile jätmine, et viia täide, saata korda või kogeda mingit elamust, olemist või protsessi;

3) segamatu ja suunatud energiavoo hoidmine millelgi või kellelgi - kus hoian tähelepanu, sinna energia voolab;

4) armastamise võime meistriteos – hoida teadlikkus armastusel ja armastusküllastel lahendustel;

5) õnneliku suhte ja abielu üks olulisemaid vundamendiblokke – võime keskenduda õnneliku suhte kogemusele, loomisele ja iseenda ja teineteise soovide ja vajaduste täitmise toetamisele.