Lõvi väravad 888 ja selle maagiline vägi on siin ja praegu!

Kas oled teadlik, missugune on sinu olemus, kui endas Lõvi julguse, otsustavuse ja teotahte täielikult vastu võtad? Kas tahaksid seda kogeda?!

LÕVI OLEMUSE EELDUSEKS ON SISEMINE TASAKAAL JA JULGUS ELADA ENDANA

Tasakaal on see, mis aitab meis suurt laengut kanda. Inimene, kes on tasakaalust väljas, on nagu viltune laud, kus asjad peal ei seisa. Tasakaal tuleb leida just selles kogemuses, kus toetad ja jõustad ennast ise. Mitte nõjatudes teiste inimeste juttudele või lubadustele, mis ei pruugi vett pidada. Nagu viltust lauda ei paranda see, kui seda vastu seina paned, vaid see, kui ta kõik osad parajaks teed, vastavalt pinnavormidele, kuhu seda asetada soovid. Sellist sisemist tasakaalu saad väga hästi kogeda, kui teed seda, elus mida armastad ja mediteerid, tuues end tugevamasse ühendusse Algallika ja planeet maaga.

Meil on tarvis kasutada oma küpset arukust, et hakata mõistma, mille jaoks me üldse siia planeedile tulnud oleme. Selleks on tarvis aga osata olla enda suhtes kaastundlik ja mitte nahutada, kui me kuhugi ei sobi. Mitte enda nurki pole vaja maha viilida, vaid vaadata, mis tingimustesse minukujuline ja minu annetega hing üldse kuuluda võiks.

Lõvi väravate aeg, mis praegu juuli lõpust alates (maia kalendri kohaselt juulis algava uue aasta algusest alates) on meid aidanud püsti tõsta. On toimunud sündmused, et sa oma vaimsel tasandil tärkaks, ärkaks ja sirutuks. Meile on saadetud abi. Et nagu hernekepid toetatakse taimedele, et need ülespoole hakkaks kasvama, on meile saadetud spetsiaalseid energiaid (kes kui palju siis nendega on endal lubanud kaasa sõita, on iseasi). Seda kõike on tehtud universumi valguse vägede poolt meile siis mitte selleks, et me hernestena nõjatuma jääks, vaid juurduks teadmisesse, et me oleme ette määratud suurepärasuseks ja ülevaks ülemliidu kogemuseks. Ja siis jõudes energia toel uude olekusse, valime nüüd selles hakata kasvama nagu tugev tammepuu.

Tammepuu tugevus, see Lõvi kese tuleneb ühendusest Armastusega. Ehk siis südamega e siis tõega enda sees. See ülemliit on tarvis esiteks sõlmida teadlikult – kuna on vaba tahte planeet. See peab olema iga indiviidi enda selge ja vankumatu otsus Individuaalne Mina kokku lõimida Algallika valguse e Armastusega. See lisatoetus, mis praegu viimastel päevadel on tulnud, on meile olnud meenutuseks, et ära lepi vähemaga kui see, mida tead end väärivat.

Kui asjad ei ole läinud nii nagu oled tahtnud, siis järelikult oled midagi paremat väärt!

Nii tundes ennast ja ära tundes praeguste õppetundide õpetust, hakkad ehk vaikselt omaenda Lõvi-olemuses uuele teadlikkusele tulema. Elu ei ole sind karistanud, vaid edasi suunanud, et sa ei peatuks enne kui sa tunned, et see ongi see, mida ma soovin/vajan!

Lõvi olemuse tunned endas ära selliste tunnuste järgi:

1. sul on lihtne rääkida seda, mida mõtled ja tegutseda vastavalt sellele, mida ütled

2. sa tunned, et igasugune enda varjamine ja allasurumine on südamest ebameeldiv ja sa valid selle asemel tulla ja jäädagi tõesse

3. sa ei karda möiratada kui vaja ja minema jalutada kui keegi vastukarva silitab

4. sa usud, et sa väärid suurepäraseid lahendusi ja elu kõrgeimas armastuse hoovuses

5. sa tunned endas võitmatuse tunnet (vähemalt enamasti) ja väljendad ennast selgelt

6. enesekindlus on su middle name – sa tead, et need kes ei proovi, ei saa ka õnnestuda ja sa ei karda enne õnnestumist ka paar korda käna käia, sest sa tead, et võitja ja kaotaja vahe on selles, et võitja tõusis püsti ja läks edasi

7. sa ei lepi vähemaga kui see, mis on sinu arvates parim kõigi asjassepuutuvate jaoks

8. su süda läheb pahaks mõeldes ideele kellegi ärakasutamise kohta

9. sa väärtustad arusaama, et sinu kuningriigis oled sa kogu kuningriigi parima heaolu eest vastutav ja sa annad endast parima, et selles džunglis siin valitseks armastus

10. sa vaatad peeglisse ja tead, et see pahmakas ja silmasädemed on jumalikud ja väärivad sinu ja maailma armastust, mis iganes toimunud on

Huvitav on see, et see Tiigriaasta võimendab minu tunnetuse kohaselt seda Lõvi avanemist veel eriliselt suure turboga.

Võid aru saada, et Tiiger tahab, et sa kiirelt Lõvi oskuse selgeks saaks kui

a) sa koged ja oled veendunud, et oled oma elu ohver

b) sa ei tea, kuidas eluga edasi minna ja ootad vastuseid väljapoolt

c) asjad ei lähe nagu oleks tahtnud

d) sisemine rahutus, ärevus

e) tunne, et nii enam ei taha ühtegi sekundit elada

f) jõuetus ja väsimus, mis võivad just hilistel õhtutundideml muutuda tahtmiseks minna välja amokki jooksma

g) vihahood, mis tulevad suvaliste väikeste asjade peale

h) vastuseis ja konfliktsus lähedastega

i) väljapääsmatuse tunne

Ükskõik, kas tundsid ennast nendes kohtades siin ära või mõne punktiga sarnase tunde, siis tea, et see pole mitte koht, kus alla anda, vaid endas see Lõvi nüpüd kenasti välja kaevata. Lasta sisemine vooga vaikselt valla – algul soovitatavalt oamette ja endale teadvustada, mida see sisemine Lõvi siis tegelikult tahab. Ja siis minna eluga edasi. Üks jalg teise ette samm sammu haaval oma elu tasakaalu tuua vastavalt sisemisele uuele tugevuse-tunnetusele.

Kes tunneb, et seda sisemist väge ja selle kasutamist tahaks osata paremini tasakaalustada, siis olete teretulnud kogema 888 portaali päeval algavatele suvesoodustusega e-koolitustele http://inspiratsioonikool.ee

Või/ja kogema ka spetsiaalset 888 LÕVI VÄRAVATE JUHENDATUD MEDITATSIOONI siitkaudu http://inspiratsioonikool.ee/meditatsioon

Soovitan seda kuulata vähemalt 3 korda lähema nädala jooksul

1. korda enne 8. augustit