Search

HIRMUDE JA MUREDE VABASTAMINE

ANDES KÕIK RASKUSED TAGASI ALGALLIKALE JA TEHES TAOTLUSE LAHENDUSEKS – VASTATAKSE MEILE ALATI!


Me pole üksi – meie ümber on palju sellist, mida me tavasilmaga ei näe, aga mis on sõbralik, armastav energia ja soovib meid aidata! Kes nimetab neid energiaid ingliteks või valgusolenditeks või jumalaks – vahet pole! – see on tohutult suur ja avar maailm, mida me alles tundma õpime! Jagan sinuga siin artiklis olulisemaid fakte, mida peaksid energia toimimise kohta teadma, et ennast suuremasse rahusse häälestada.MIKS ON KEERUKAID OLUKORDI TEGELIKULT INIMESTELE LAUSA VAJA?

Keerukad olukorrad inimeste eludes on tihtipeale just nimelt selleks, et me ärkaks üles oma valgusmaailma meeskonna mõistmisele ja mäletamisele.


Meie ülesanne siin planeedil on ärgata üles sügavast unest. Unest, kus inimesed on olnud nii samastunud oma maise kehastusega, et on unustanud oma tegeliku algse olemuse. On aeg sellest unustuselummast ärgata kogu kollektiivsel teadvusel.


Kui me niisama sõbraliku kutse peale ei hakka oma vaimse aspekti kohta huvi tundma, hakkab elu meid nügima, et me oma illusioonidesse kinni ei jääks. Illusioon on see, kui arvame, et reaalsus on vaid kolmemõõtmeline mõõdetav objekt.


Tegelikkus on see, et me oleme multidimensionaalne üks tervik.


Kui inimesed elavad oma mugavat elu ja eesmärgiks on varandus või/ja lihtsalt äraolemine, ei teki inimestel mitte mingit huvi ju edasi areneda. Vaimset mõõdet avastada. Siin tuleb aga elu appi. Tulevad ebamugavused, äratuskellad, et me üles ärkaks.


Et kui on nii ebamugav ja ise ei tea, mida teha, siis ju sageli inimesed pöörduvad mõttes appi. Ja selle ühenduse loomine oma kõrgema olemusega ongi selle raske olukorra tegelik idee. Meil on vaja üles ärgata!KUIDAS ME SAAME SEDA ÜHENDUST TAASTADA?


Valgusmaailm saabki meile täies mahus appi tulla, kui me tõesti südamest nende abi palume. Ja paljud sündmused, mis maailmas praegu toimuvad, on selleks, et meid suunata tagasi suhtlema oma kõrgemate aspektidega e valgusmaailma abilistega, sest me oleme kogu kollektiivse inimteadvusega valinud tulla valgustatusesse, senise paljuski vaid materjaalsele maailmale keskendumise asemel.

Valgustumine on teadlikuks saamine. Me saame teadlikuks, kes me tegelikkuses oleme.

Need "inglid" ja "ükssarvikud", "jumal", "algallikas", kellega juba paljud inimesed on teadlikult suhtlema hakanud, on tegelikult kõik meie lõpmatu olemuse kõrgemad aspektid. Lihtsalt inim-ajuga on lihtsam neist mõelda, kui "kellestki teisest, taevasest olendist". Kuid tegelikult me oleme kõik üks. Pole eraldatust. Küll aga me oleme soovinud inimestena kogeda eraldatuse illusiooni. Miks? Eks see on mõnes mõttes mõistatus, millele me ilmselt kõik vastust tahame saada. Üks variant on näiteks see, et oleme soovinud kogeda, mis tunne on tagasi terviklikkusesse tulemise kogemust nautida.


MIKS KÕIK INIMESED SEDA ÜHENDUST KOHE EI TAJU, TEISED AGA TAJUVAD?

Kõiksusega ühenduses olemine saab selgemaks, kui meie vibratsioonitase on kõrgem.

Vibratsioonitase e armastamise võime on treenitav ja seda saab endas avada. Näiteks läbi Maagilise Reiki seansside, mediteerimise, stressi vabastavate tehnikate praktiseerimise (sh ka näiteks MER massaaž, lomi-lomi massaaž).


Inimesed, kelles on liigselt stressi, tavaliselt ei usu millessegi, mida mõõta ja katsuda ei saa. Aga just sellistel inimestel oleks väga tarvis õppida Algallikaga suhtlema, et nad oma hirmust ennast suuremasse sasipusasse ei tõmbaks. Hirmu ja ärevusega loodud mõtted ja kogemused loovad juurde kõike seda, miks hirmu ja ärevust tunda.


Rahu ja tasakaalustamisega aga saame tulla tagasi keskmesse. Ja sii uuest olekust luues me ei loo mitte ainult enda jaoks, vaid kõik, kes selliselt rahu oskavad hoida, mõjutavad sadade, võib-olla ka tuhandete inimeste alateadvust. Seega – see, kui sina mediteerid ja tood endasse rahu, aitab seda luua väga paljude inimeste jaoks.


Keda huvitab, lugege Maharishi efekti kohta internetiavarustest lähemalt selle teadusliku katse kohta.MISMOODI LAHENDUS SAAB TULLA?


Jätkusuutlik lahendus on keerulisusest alati kõrgemas vibratsioonitasemes kättesaadav.