Search

Energeetilise kaitse loomine on väga vajalik ja tõhus viis ennast hoida

MItte miski meie eludes ei juhtu kogemata. Väiksed märguanded on elu hoiatuseks, et me suurematesse probleemidesse ei liiguks. Seega soovitan jälgida märke ja enda tundeid. Kui tajud, et oled pidevalt endast väljas, lahendad enda peas pidevalt teiste inimeste muresid ja endab elu loomiseks aega ei jää, siis on võimalik et su energiakeha on liiga ligipääsetav madalasageduslikele hoovustele. Oleks vaja luua tugev ja toetav filter, mis ei lase enam sul "auku" kukkuda. Kui see teema huvitab, loe lähemalt siit artiklist!

Nagu külma ilmaga paneme selga riided, et oleks soe ja kuuma ilmaga valime sobiliku peakatte, et mitte ära küpseda päikse käes, samamoodi on vaja hoida ja kaitsta ka oma energiakeha. Energiakeha korrashoiust või lekkepragudest sõltub meie füüsiline tervis. Enne, kui kehas väljendub mingi haigus või probleem, on see juba olemas enne – energeetilisel tasandil. Ka näiteks see, kui lööd põlve ära, on märgiks, et su energiakehas on olnud mingi lekkekoht seoses põlvkondade vaheliste suhetega. Okei, tühistame nüüd selle põlvekoha ära! Meie valime olla terved ja terviklikud, onju!? Aga sa saad aru, mis ma mõtlen – et saaksid toimida füüsilises reaalsuses, on tarvis et energiad oleksid korras!


Energiakeha e elujõuväli e valguskeha on õnnetunde-valguseväli ümber ja läbi su füüsilise keha. Kui inimene viibib pidevalt õnnetu-olemises ja rasketes energiates, võivad tekkida energiakehasse lekkepraod ja inimene kaotab oma elujõu.