Augusti energiate ülevaade

Imeline Lõvi-väravate väes augustikuu algus toob meile palju kingitusi, kes oma väge endale tagasi võtma õpivad ja enam ohvrimängudega kaasa minna ei vali.

Saad lähemalt vaadata siit videost:

Meditatsioon selle teema toetuseks ootab sind kuni P südaööni koos kingitusega siitkaudu:

MAAGILINE 888! Kõik augustis algavad koolitused on suvepuhkuse puhul megasoodukaga 88,8 esimesele 8 inimesele!

Võid osaleda kõigile või ka ühel neist:

Kõiki koolitusi saad (üle) vaadata ja alustada õpingutega ja jätkata endale sobivatel aegadel kasvõi mitme kuu või aasta jooksul, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema!

Maagiline Reiki on klassikalise reiki ja uuemate energiatööde ühislõimimisel sündinud elustiili õpe. See on suurepärane teadmiste ja oskuste pagas kõigile, kes töötavad klientidega (näiteks juuksurid, õpetajad, lasteaiakasvatajad, arstid, müüjad, klienditeenindajad) ja ei taha pärast olla välja väänatud ja väsinud ning neile, kes tahavad osata aidata oma lapsi, kallimat, iseennast, et elada suuremas armastuse ja rõõmu voos.

Koolitus algab 8. augustil, saadame kokku 4 kirja materjalide, videode ja spetsiaalsete meditatsioonidega.

1. aste 8. august

2. aste (kestab kokku 11 nädalat) algab 11. septembril

Registreeri siit

KOOLITUSE TEEMADEST:

* Kuidas luua iseendaga armastav suhe

* Püha seksuaalsuse alustest ehk kuidas luua tugev vundament toimivale suhtele

* Teadlik suhestumine oma keha ja elujõuga

* Püha ruumi loomine voolavaks armastuseks

* Kuidas olla vastassugupoole jaoks atraktiivne

* Kuidas tuua suhtesse kirge ja romantikat

* Soovitused, kuidas seksuaaenergiat kasutada selliselt, et see tooks energiat juurde, selle raiskamise asemel – ehk kuidas laadida akusid, väljaväänatuse asemel

* Kuidas vabastada vana süü ja häbitunnet ning puhastada end vanadest suhetest

* Kuidas olla enesekindlam ja julgem

* Kaasa koolitusmaterjalid iseseisvaks praktikaks

* Naudingu suurendamine igapäevases elus

Koolitus algab 8. augustil, saadame kokku 3 kirja 3 nädala jooksul materjalide, videode ja spetsiaalsete meditatsioonidega

Esimesed 8 inimest saavad tulla osalema supersoodustusega!

On taas pimedamad ööd tulekul ja hea hakata praktiseerima ... unemaagiat!

KOOLITUSE TEEMADEST:

* Teadliku unenägemise kogemuse kasvatamine, juurutamine, kasutamine

* Soovitused, kuidas neid kogemusi kasvatada, jaotatud kuu aja peale väikesteks, aga tõhusateks peatükkideks

* Lõõgastavad teemakohased meditatsioonid, et enne ööd parimal moel uueks kogemuseks ette valmistuda

* Juhatus, mismoodi oma kogemusi süvendada, kui juba oled mingeid tulemusi saanud

* Eri unenägude tüübid ja kuidas neil vahet teha

Koolitus algab 8. augustil, saadame kokku 4 kirja 4 nädala jooksul materjalide, videode ja spetsiaalsete meditatsioonidega

Esimesed 8 inimest saavad tulla osalema supersoodustusega!

Soodustusega liitumine kõigile soovijaile augustini:

Õnnistusküllaseid uusi alguseid!