Search

UUDISED YOUTUBE*I VIP-LIIKMELISUSES

Heihopsti! Maagilist märtsikuud, kallid Teekaaslased!

Sain teie tagasisidest aru, et te tegelikult tahaksite seda Youtube'i VIP-liikmena kanali boonuste vaatamist soodsama tasu eest tagasi ning võtsin teie voogu kuulda!

*Uus grupp ☀️ Valgusepere on kõigile neile, kes tahavad vaadata videosid enne kui tavakasutajad.


Väikes selgitus ka, mis on VIP-gruppides erinevust:


☀️ Valgusepere saab vaadata videosid enne kui tavakasutajad (horoskoobid, kaardilugemised jms)❤️ Südameteelise grupp saab lisaks Valgusepere grupi boonusele kuulata/vaadata ka iganädalasi energiate prognoose / ennustusi / igaks päevaks toetuse voo ja olulisemate energiatega tööks vajalikud teadmised endale + laivide ajal ka kingituseks tasuta individuaalseid mini-kaardilugemisi


😍 Meisterlooja grupp saab kogeda kõike seda, mida eelnevad grupid + aeg-ajalt ka erilised minimeditatsioonid ja VIP-kaardilugemised.


💎 Teemantsüdame grupi liikmed saavad kogeda kõike seda eelnevat, mis on olnud juba mainitud siin tekstis + iganädalaselt minu kodulehelt meditatsioone ilma lisa-annetusi saatmata.


👑 Superfänn saab kogeda kõike eelnevat + toetada mind ja meie MTÜ tegevust ja soovi korral laiv-kaardilugemistel vastan su küsimustele alati eelisjärjekorras.