Search

MIDA PEAKS TEADMA KUULOOMISAJAST

NAUDING JA RÕÕM


On see defitsiit või sinu tavaline valik elu kogeda? Mida rohkem neid endale lubada, seda enam aitab maailm meil seda kogeda. Mõnes mõttes võib seda võrrelda võlusaabastega. Sina astud ühe sammu ja universum astub sinu eest tuhat järgmist.


Pühapäev on uue kuutsükli algus, mis on loodusrütme arvestava mayade horoskoobi kohaselt ENESE VÄESTAMISE KUUTSÜKLI alguseks.


pilt: pildipank


Nauding ja rõõm annavad energiat juurde. On väga arukas valida igapäevaseks olekuks kõiki neid tegevusi ja kogemusi, mis sellel energiavool aitavad kasvada.Uue aja energias on toetatud südame järgi elamine ja kuigi sa juba oled seda juba sada korda kuulnud, siis mis oleks, kui viiks sel kuul selle kogemuse täiesti uuele fenomenaalsele tasandile.

Selleks on mõned soovitused:


1) HOMMIKUNE HÄÄLESTUS

hommikul päeva alustades keskenduda kohe armastusele, õnnelikele edukatele visioonidele, esitada universumile vajalikud küsimused, mida ise lahendada ei oska või tea, mismoodi seda teha. Universum teab.

Universumi seaduseks on see, et kõigile küsimustele vastatakse ja abi saabub, kui oleme sellele südames avatud.


Mind aitavad sageli sellised küsimused:

❤️MIS OLEKS, KUI SEE OLUKORD / SUHE LAHENEKS VEEL PALJU KERGEMINI KUI OLEN ARVANUD?

❤️MIS OLEKS, KUI LAHENDUSED TULEKS KERGELT, LIHTSALT LOOMULDASA?

❤️MIS OLEKS KUI SEE KUUTSÜKKEL OLEKS MU ELU PARIM JA NII KA IGA JÄRGMINE?

❤️UNIVERSUM, NÄITA, KUIDAS SEE OLUKORD SAAB PARIMAL MOEL LAHENEDA?

❤️UNIVERSUM, KUIDAS SAAN PARIMAL MOEL INIMKONNA TEENISTUSES OLLA, PAKKIDES NII ENDALE KUI KA TEISTELE PARIMAT, MIS VÕIMALIK?

❤️UNIVERSUM, PALUN TAIPAMIST, UUSI VISIOONE, INSPIRATSIOONI ENDA KÕRGEIMA POTENTSIAALI ELLU VIIMISEKS


Kuufaasi esimese 48 tunni jooksul on väga kasulik keskenduda oma tuleviku-unistustele ja edu visualiseerimisele. Koos kuu väe kasvamisega kasvab ka meie manifesteerimise vägi, kes südame soovide elluviimisele on pühendunud.


2) ESIMESE NÄDALA VILJAKAS VÄGI

Mayade kalendri kohaelt on soovitus ka esimese kuu kasvava nädala jooksul tähele panna, missugune suurem teema püstitub. On see taipamine, mingi uue temaatika tõstatumine, mingi suurema hirmu äratundmine või muudmoodi emotsionaalselt sügavamalt puudutav kogemus, seda võime nimetada selle KUU SEEMNEKS.


Algallikas purustab selle seemne kesta ja seejärel hakkab peale meie sisemine kasvamine ja areng. See võib olla vahel väga ebamugav, aga just see ebamugavus või uued tingimused, mis meie elus avalduvad, aitavad meil meie hinge missooni täide viia.

Kui oled sellest seemnekesta avamisest teadlik, on ehk lihstama asju vaadata mitte ohvritundest, vaid sügavast huvist ja võimalik, et teaduslikust uudishimust.


3) SELLE KONKREETSE KUUTSÜKLI TEEMAKS ON ENDA VÄE TAGASIVÕTMINE JA UNISTUSTELE KESKENDUMINE

On väga kasulik sel teemal mediteerida ja kui tahad selleks inspiratsiooni ja juhatust, siis olen spetsiaalselt selleks salvestanud selle nädala meditatsiooni http://StellaShakti.com/meditatsioon


Väeloomaks on PAABULIND

Paabulind väeloomana on tulnud abiks neile, kellel on tarvis meelde tuletada, et nad on lahedad ja ilusad, väärtuslikud ja armastusväärsed, kes õpivad elama väärikalt tõeliselt iseendana, kaitsma end madalate sageduste eest


Kuu kaardiks on KAARIK


Kaarik – kiirenenud areng armastuse energias


See, mis Sind näib pidurdavat, on tegelikult Sinu õppimise koht ja toetus. Täna kõiki õppetnde ja tunneta, kuidas ankrud muutuvad Sulle tarkuseks ja toetuseks. Ratsudeks võib olla must ja valge, kõik tunded on sellesama ühe ühenduse ees taltsad ja valmis Sind teenima.


Kuu kristall on MÄEKRISTALL

Soovitus kanda seda endaga kaasas või/ja paluda kristallienergiat ümbritsema enda energiavälja ja kodu.


Meditatsioon:

http://StellaShakti.com/meditatsioon


Viimast päeva soodushinnaga koolitused leiad siitkaudu.

(kehtib kõigile tulevastele koolitustele kuni 15. nov südaööni).