Tervendame teemat NEGATIIVSUS JA PESSIMISM

Need võivad olla tunnuseks selle kohta, et keegi on sinust halvasti mõelnud, sind oma mõtteis või otsesuhtluses kritiseerinud või selja taga inetusi rääkinud, sinu kroonkeskuse töö tasakaalust välja ajanud. Või oled seda teinud endaga ise. Kuna me oleme energiatasandil kõik omavahel ühendsues, siis see, mida teised sinu kohta mõtlevad, kui oled vastuvõtlik inimene, jõuab sulle paraku pärale, on see hea või halb.

Seejuures kui ise endast halvasti mõtled, peavad ka teised peegeldajad seda sulle tagasi näitama. Tekib karmaring. Esiteks jäid oma vanemaid/hooldajaid uskuma, kes olid negatiivsed ja nüüd peegeldavad teised sulle seda tagasi, et enda vanemate õppimata kohad saaksid enda eluga ära lahendada.

Kroonkeskus on su aju ja mõttetasandi energiakeskus pealaest u 10 cm kõrgemal, aga selle energiapöörise algpunkt on su käbinääre ja ajuripats ning nende vahel ka talaamus ja hüpotalaamus. Nende tööd häirides hakkab aga kogu keha süsteem vigaselt toimima, sest kroonkeskus ja kolmas silm on sinu käskluskeskus, mille kaudu me mõjutame kogu oma hormonaalsüsteemi ja seega tervet elukogemust.

Sellises olukorras võib inimene tunda, et ta muutub justkui loiuks, väsinuks, kurvaks, võib ka tekkida ärevus, paanika, pistmine rinnus, peavalud, migreenihood jne, kuni füüsiliste haigusteni välja.

See pole aga koht, kus alla anda. Esiteks ma soovitan vaadata, et sa ise neid mõtteid enda kohta juurde ei mõtle, mis on negatiivsed või halvustavad.

Teiseks vaata, et sa teistele seda jama tagasi ei saadaks, sest siis sa ainult paned nende inimeste klatšikoldele puid alla.

Kui oled teistest halvasti mõelnud ja ei taha seda karmaringiga kopsti tagasi endale sellega vastu pead saada, siis tühista, vabasta need taotlusega: annan vabaks kõik, mis on vähem kui tõeline tingimusteta armastus ja õndsus! Õnnistan ennast ja maailma! (Seejuures on oluline ka su tunnetus ja siiras soov, et taotlus toimiks!)

Halvasti mõtlevad teistest inimestest need, kes on emotsionaalselt haigestunud, ehk kaotanud mõnusa otsevoo algallika kõrgesagedusliku ja inspiratsiooni ning õnnistust täis vooga.

Selline haigestumine tekib tihtipeale juba lastel, kui nende vanemad, õpetajad või kogukond ei oska hoida emotsionaalselt tervet keskkonda.

Kui inimene ei harjuta end armastusse ja õndsusesse tagasi tulema, võib see negatiivsuse kogemus saada krooniliseks ja seda on aina raskem endast vabastada. See on nagu kogemus, kus inimene ei pese hambaid. ei pese päev otsa, on õhtuks juba suht koll tunne, kui hommikul ka ei pese, siis on juba vastik. Kui nädal aega ei pese... noh, mõelge ise... Emotsionaalkeha ei ole küll nähtav, aga teised ka inimesed TUNNEVAD seda, kui meil on miskit seal ripakile jäänud.

Meil on tarvis sellest kohast ühiselt terveneda ja see tervenemine hakkab peale indiviidi tasandil.

Esiteks on vaja inimesel tunnistada, et ta pea on sotapotat täis.

Kui ei tunnista ja väidab, et MUL ON KÕIK HÄSTI, TEISED ON LOLLID, siis arva ise ära, kes see loll päeva lõpuks on.

Tervenemine hakkab peale tunnistamisest. Seejärel on tarvis hakata ennast tasakaalustama, puhastama ja tervendama.

Kolmandaks – vali inimesi, kellega suhtled ja kellele oma asju räägid. Emotsionaalselt haiged inimesed sageli tahavad, et ka teised kannataks. Siis ei ole endal nii õudne olla.

Mis oleks lahendus? Nii Buddha kui Jeesus kui paljud meistrid enne meid on rääkinud armulikkusest, kaastundest ja halastusest. Ja tundub, et ka meil ei ole pääsu, tuleb see koht ära õppida. Ja kes soovib, siis ka teistele seda õpetada. Aga õpetada saab neile, kes ei hammusta meid, kes on avatud sellele vastuvõtmisele. Teisiti ei saa..

Emotsionaalselt terveid inimesi ma ei teagi, kas üldse olemas on, meil kõigil on omad kiiksud ja kohad, mis meil areneda aitavad. Küll aga ma soovitaks suhelda inimestega, kes ei tee sulle teadlikult haiget, ei kasuta oma tegu, mõtet, ega sõna su vastu, et sulle haiget teha. Ka see, kui keegi sind ignoreerib või külmalt käitub sinuga, lubadusi murrab ja seda neile meelde tuletades sind hammustab, võib su energiakeha vigastada, seega lase neil parem enda tervise huvides endas jõuda endasse tagasi, enne edasi suhtlemist. Anna vabaks need sidemed ja sa näed, et palju tervislikumad uued suhtlemised saavad loomuldasa su ellu voolata.

Meie ülesanne ei ole neid inimesi aidata, kes meiega inetult käituvad. Mingi kraad alandlikkust ja siirast huvi hästi läbi saada peaks osapooltes selleks ikkagi olemas olema, usun mina.

Teised lase lihtsalt minna, las elu ise õpetab neid.

Kroonkeskuse ja enda emotsionaalse tervise eest hoolitsus on lihtne, lõbus ja väga väga hinge toitev.

See pole üldse keeruline ega raske, kui tead, kuidas seda teha.

Saad seda tulla ise õppima näiteks Maagilise Reiki ja Teemant-tervenduse internetikoolitustel

või ka koheselt ise järele katsetada ning proovida selle nädala meditatsiooni, mille leiad siit

KIIRE KROONKESKUSE AVAMISE MEDITATSIOON