Search

VARANDUSE TÕELINE OLEMUS


Väike sõbralik meeldetuletus, et peale meie hinge lahkumist siit planeedilt ei saa me oma hingekoju kaasa võtta autosid, majasid, rahapatakaid, pangakaarte ega ka mitte enda enesetähtstust.

Aga mida me võtame kaasa nii oma hingekoju, kui ka järgmistesse kehastustesse – need on enda tehtud ja tegemata jäänud, hingelepingute karma, oma õpitud oskused, tundeskaala organiseerimise võime, küpsuse ja oskuse elada südame kaudu.

See on varandus, mida ei saa mitte keegi meilt ära võtta ega keegi ka niisama lihtsalt juurde panna.

Mida me praegu ära õpime, sellest saab oskus väga paljudeks teisteks kehastusteks. On see oskus oma südamega suhelda, olla kaastundlik, kannatlik, usaldav, usaldusväärne, siiras, julge, teadlik või ka mänguline, humoorikas, küllusteadvuses elav – neid kõiki kogemusi saame praegu just nimelt oma igapäevases elus harjutada, praktiseerida ning jõuda selles tõelisesse meisterlikkusesse.

Pole ka midagi hullu, kui me oma senises elus oleme olnud isekad, hirmunud, egoistlikud, saamatud, teadmatuses või lihtsalt hoolimatud.

Selliste eluhoiakutega kaasneb tavaliselt ka väga suur ebaõnnestumiste laviin, õnnetu olemine, haigused ja draamad.

Kui tahame uutmoodi elukogemust, on tarvis luua uutmoodi suhtumised.

Mis iganes varasemalt olnud on, need on lihtsalt energialaengud ja energiat on võimalik transformeerida ja ümber seadistada selliselt, et me ei võta enam oma edasisele hinge rännule neid korduvaid pangest pange jalutamise kogemusi kaasa.

Sisuliselt on meie kõrgeim varandus meie aeg ja energia. Kasutades seda endale lõksude ja raskuste ehitamiseks, me ise kurname ennast Vabastades end aga oma vanadest ankrutest ja muutes energialaengud ümber, suunates need TEADLIKULT läbi oma sisemise otsuse ja vastava käitumise UUTELE MUSTRITELE, saab kogu meie ajalugu meid toetavaks ja jõustavaks vooks läbi meie.

Tahaksid seda kogeda ja avada oma sisemised varakambrid?

Just seesuguseks transformatsiooniks ja toetuseks on salvestatud selle nädala meditatsioon, mille leiad SIITKAUDU, ning mida saad alla laadida MP3-na või kuulata otse internetist.

Varajastele registreerijatele ka kingitus!

Õnnistusega

Stella

295 views0 comments