Search

ROTIAASTA – Kõrgtsivilisatsiooniks valmistumine

Sõna "kõrg" on siin selles tähenduses, et on kõrgsageduslik elu - masenduse, kurbuse, valede ja viha asemel on maailmas valitsemas rahu, armastus, ilu, harmoonia, TÕDE!

Miks ma ütlen - valitsemas?! Valitsemine ei ole siin tähendusega, et see on PAREM kogemus. Vastupidi - see on mõistmine, et pole halvemat, ega paremat, kui on üks suur tervik. Ja kui ma ei kakle enam mingi osaga iseendast, siis pole mul tarvis ka enam sõdida ega vastu hakata ega pahandada. Armastus on neutraalsus ja kõigel olla lubamine.

See ei tähenda, et ma peaksin abielluma kellegagi, kellega mul pole tunne, ei kaudses ega otseses mõttes - see on mõistmine, et MINA ei ole ainult see väike inimkeha siin, vaid MINA olen ELU ja armastus, mis elab kõiges ja elab igavesti ja on piiritu ja lõpmatult armastav.

Kas oled ehk tähele pannud, kuidas aina enam kõik valed tulevad maailmas päevavalgele? Nii isiklikus plaanis, kui kollektiivselt, organisatsioonid, kes on käitud ebaausalt või hirmust lähtuvalt, peavad andma vastust ja vastutama oma tegude eest ja võimalusel heastama.

See kõik on nii, sest me liigume valede ajastust valgusesse ja armastusse tagasi. Oleme avarduvas universumi faasis. See on kogu planeedi saatus ja need, kes selle vooga kaasa ei liigu, on võimalik, et need inimesed haigestuvad, et oma elu üle järele mõelda või lahkuvad siit kehastusest, et sündida uuena uude sagedusse.

Tahame või ei taha - me oleme selles ühises liikumises kõik üheskoos ja selle eitamine oleks lihtsalt täielik rumalus.

Teadmatus on pimedus. Teadmine, tõde ja heasoovlikkus on valgus.

Seega - kui soovid saada oma elust maksimaalselt mõnusaima sõidu, on vaja enda vanad saladused, varjamised, vihad ja vastupanud endast kõik tervendada, lahustada kvalgusesse tagasi. Mõni nimetab seda reiki valguseks, teine ütleb tantra, kolmas meditatsioon või jooga. Kallid inimesed - palun lugege tähelepanelikult – need sõnad kõik tähendavad üht ja sedasama! Et me oleme kõik üks. Jooga ei ole lihtsalt võimlemisharjutused, see on teadvuseseisund, milles elades koged iseennast kõiges ja kõike iseendas. Tantra pole legaliseeritud pornograafia, nagu seda paljud õpetajad on eksikombel edastanud, vaid see on armastuse juhatusel elamine, mõistusega kooskõlas, ühenduses olek. Elamine ekstaasis ja naudingus, sügavas orgastilises kogemuses igapäevaselt 24/7 kui soovid.

Kõik see pole mingi umbluus suvaline teoreetiline vaht, see on elukogemus, mida saab saavutada, kui lõpetada endale valetamine ja enda eest põgenemine… ma tean seda, sest ma kogen seda, kui ma endale seda luban.

See ongi kõrgtsivilisatsiooni tunnus - kas ja kuidas on see olnud varasemates kõrgtsivilisatsioondes, ma sellesse arutelusse ei lasku. Ma räägin sellest, mida me hetkel siin planeedil loome, saame juba kogeda, kes oma teadvusevälja puhastab ning viitsib enda eest hoolitsuse ja enda armastamise esikohale panna.

Sul on oluline roll selles valgustumise loos! Sa tead ju seda! Sa pole sattunud seda kirjutist lugema kogemata.

Ava enda võimed, kingitused. Tee seda julgelt, püstipäi, enesekindlalt ja ära värele enam.

Armastuse sõnum, kogemus ja elu on tegelikkus, milles on meil vaja inspireerida kogu inimkonda elama.

See pole enam su isiklik lugu.

Sa oled õpetaja.

Sa oled imeline valgus.

Samm-sammult - ava ennast ja sa näed, kuidas avab ennast sulle ka küllus, armastus ja uued võimalused.

Pole vaja hullumeelseid muutusi, aga on vaja rahuliku kaine ja selge peaga enda uue aja plaanid enda jaoks üles kirjutada, enda südamesse igapäevaselt meelde tuletada ja ka vastavalt tegutseda.

Hoida ennast armastuses ja enesekindluses, ilma enam oma rongi võssa keeramata. Kui sa tead, mis sa tahad, ja see on sinu arvates maailma ilusaim ja armastavaim nii sinu kui ka teiste suhtes, siis palun teegi seda!

Kui tunned, et tahad sellel teekonnal veidi abi, toetust ja inspiratsiooni, siis just selle tarbveks on valminud selle nädala meditatsioon

EGIPTUSE ESIMENE PÜHITSUS

KÕRGTSIVILISATSIOONI KINGITUSED

LOE LÄHEMALT JA REGISTREERI MINU KODULEHELT

http://StellaShakti.com

Õnnistusega ja aitäh, et oled, kallis valgusekandja!

Ja head uut aastat ;)

Stella