Search

No kas see tervendamine juba ära ei lõpe?

Minu käest on mitmeid kordi küsitud, et miks on nii, et käid seanssidel ära ja pärast ikka tuleb ärevus või rahutus või rahulolematus tagasi. Aga vaat see on see lugu, et üks asi on vibratsiooni kogeda, teine asi on seda ka endas kinnistada. Enda tõelise olemuse mäletamine endale meelde jätta.

Ma tean, kui raske see teekond on olnud, sest ma tulen perekonnast, kogukonnast ja elustiilist, kus teistele näpuga näitamine, süüdistamine ja ohvrimängud olid põhiliseks leivanumbriks. See, mida tähendab enda elu eest vastutuse võtmine, ei taibanud ma ka siis, kui ma olin ise mitmeid aastaid tervendaja juures käinud. Ega ma siis ka veel ei uskunud, mis sest et mind tunni ajaga korda vuntsiti.

Tekkisid igasugused kahtlused, et äkki need tervendajad teevad seda vaid raha pärast ja äkki nad kuidagi rikuvad mu poole aasta pärast ära, et ma nende juurde tagasi läheks ja muu selline. Ikka ja alati oli keegi teine minu olukorras süüdi, aga enda kogemust ma selles ei näinud. Nii mugav on öelda, et vot perekonnas ongi meil nii ja juba vanaema oli selline ja selline ja vot ega siis meie pole mingid superinimesed ja me peamegi elama nii ja naa.

Ja teisalt rääkisid tervendajad, et vot ikka ise tead oma teed, lood oma teed, elad oma elu ja läheb nii nagu ise lood. Ma arvan, et mul läks mingi hea kümme aastat, kui ma hakkasin sellest aru saama, et ise loon. Ma lihtsalt ei suutnud uskuda, et ma ise ealeski sellise lapsepõlve oleks endale tellinud, või sellised vanemad või sellise nina või sellised tissid või sellised boyfriendid. Ei mahtnud pähe ära. See tundus jabur ja õudne ja parem laske ma teen oma narksi edasi ja joon viina peale ja katsun mingi unerohuga ennast magama saada.

Noh olgu, keha ütles mulle, et ma rohkem seda viina ei taha, muidu jään kohe haigeks, gripp või midagi sama vahvat niitis peale iga suuremat paugutamist jalust. Jätsin alksi järele. Siis ütlesin hüvasti suitsetamisele, siis muud tehisained sinna takkapihta. Elu muutus väga palju. Väga väga väga palju. Siis lootsin, et see tervendamine saab tehtud ja siis elangi lihtsalt ja vahvasti. Mitu korda oli tunne, et nüüd on lagi käes, kõik on puhas valgus ja õndsus ja mul on kõik kõige-kõigem. Siis aga sain aru, et vot niiviisi see on, et lainetena käivad asjad. Kui ikka aastaid olen alla surunud endas tundeid, mõtteid, seksuaalsust, iha, viha, headust, kurjust, sõbralikkust, kadedust, armukadedust ja rosinaks enesearmastamise allasurumist, siis ühel hetkel see Pandora laegas avaneb ja siis lihtsalt johhaidiii, mis sealt kõik tulla võib.

Vot siis mulle tuligi seesama Maagilise Reiki meetodi tarkus ja praktika väga väga väga kasuks. Ma olen aastast 2010 pea iga päev seda kasutanud, kogenud, teinud tuhandeid seansse, nautinud, supelnud nendes voogudes.

Ja küsimuse peale, kui keegi küsib, et kas see tervendamine kunagi ära ei lõpe, vastan lihtsalt – ole õnnelik, kui on midagi siin planeedil teha, kui saad seda imet kogeda.

Jaa, inimeste elus on õudus, seal kus on STAGNATSIOON, seisak. See on jube. Aga areng on meeldiv. Lühidalt - augus kükitada - kooo-huuu-taaaav (ma tean!!!) ja välja ronimine ja uue elu nautimine, kus ei tegeleta enam välja ronimisega, vaid uue loomisega, on megamõnus.

Iga kord, kui teen seanssi ja vabastan blokeeringu, on see kõva õndsuselaks tervele kehale - mõnes mõttes nagu üks väga hea tablett. Töötab iga kord. Saad aru - blokeering on nagu üks suur kohvritäis seisvat energiat. Vabastades blokeeringu, saab sellest uus elujõupatakas, mis toob kogu kehasse ekstaatilise kogemuse. Okei, sõltuvalt, kui suurele pirakale pihta saame, siis on ka see kergendus vastav...

Nagu peseme hambaid, on aeg osata enda õnnetundekeha /elujõuvoog puhastada kõigest ebavajalikust.

Vot sellepärast ma selle Maagilise Reiki internetikoolituse tegingi, et saaksid enda kodust, mõnusalt endale sobival ajal ja tempos seda kõike ka endale lubada. Milline suur õndsus on Sind ootamas, kui vaid julged avaneda.. ISEENDALE!

Üks asi on käia teraapiates, aga kuivõrd praktiline on osata ka ennast ise aidata. Reiki ei ole mingi "eriline energia" kuskilt põhjapooluselt, see on kõikjal, kõigile kättesaadav elujõud, mida on meie ümber ja sees lademetes ning selle kasutusele võtmine annab selle kasutajale täiesti uued võimed ja oskused ja maailmast arusaamise. Meil on see võime just nüüd ja praegu. Minu soovitus on, et ära raiska enam ühtegi päeva tavalisele igavale elule. Kui oled sündinud siia planeedile, kasuta seda, et arendada ennast nii meisterlikuks kõiges, milles soovid meisterlik olla.

Reiki teadmistest, terviklikkuse suurema plaani mõistmisest on kasu kõigile. Nii Sulle kui Sind ümbritsevatele. Ükskõik mis eluvaldkonnaga tegeled või mis on Su elukutse, vanus või nahavärv. Mõistmine, kes oled, annab elule täiesti uue värvingu. Minu juures õppis mõnd aega tagasi üks psühhiaater, juba eakam proua. Kes õppis kaks esimest kursust ära Maagilist Reikit ja siis ütles mulle: Stella, nüüd ma tean, mida ma terve elu teinud olen oma töös, nüüd ma mõistan. Kas te mõistate, mis see on, see on läbimurre!?

Minu põhimõte on selline, et ma jagan oma koolitustel VAID SEDA, mis tõesti on toiminud ja töötanud. Olen kogunud kõige efektiivsemad ja kiiremad töövõtted, et saaksid liikuda punktist A enda elus just sellesse punkti, kuhu soovid, kõige kiiremal ja efektiivsemal moel.

Elades kooskõlas loodusega, on Su südamesoovid silmapilkselt täidetud. Õppides elama harmoonias loodusega, kasuta seda väge, mis Sul on, et kasvada pimedusest valgusesse, valedest tõesse, mahasurumisest, õitsengusse. Sa suudad! Sa võid! Sa tead! Sul on see võimalus just nüüd.

MAAGILINE REIKI EI OLE LIHTSALT TERVENDUSMEETOD, SEE ON ELUSTIILIÕPETUS, MIL MOEL ELADA ARMASTUSES JA ARMASTUSENA.

Oktoobrikuu internetikursus sai täis enne kui registreerimise kuupäev lõppes.

Kutsun Sind osalema 10 novembril algaval kuuajasel Maagilise Reiki I astme internetikoolitusel just nüüd. Osaleda saad endale sobivas tempos, ka peale kuu aja möödumist.

Esimesele kümnele eriti supersoodushinnaga!

KOOLITUSE LISAINFO SIIA VAJUTADES

Õnnistust ja helget voogu Sinu ellu! Stella