Search

Kasulikud elektromagnetkiirgused

Palju räägitakse kahjulikest elektromagnetkiirgustest ja sellest, et igasugu elektrimasinate ja wifi-lainete kiirgus ei pruugi tervisele hästi mõjuda. Küll aga on paljuski jäetud veel avalikkuse ette toomata fakt KASULIKE elektromagnetikiirguste kohta.

Päikselt tulevad magnettormid võivad mõjutada elektromagnetvälju tervel planeedil.

Inimeste teadlikus kasvab, mis puudutab keskkonnamõjusid ja see on väga tänuväärne. Palju räägitakse selliste kahjulike elektromagnetväljade mõjust nagu televiisor, arvuti, mobiiltelefonid ja päiksetormid, aga kahjuks see teave, mis puudutab seda, mis on kasulikud elektromagnetväljad või kuidas end ise kiiresti tasakaalu viia, veel suht lünklik. See kirjutis siin võib seda mingil moel täita või siis vähemasti anda juhtlõngasid, mille abil uut elutervet saatusekangast kududa.

Elektromangetväli on kõigel, ka planeedil Maa

Elektromangetväli on kõigel, ka planeedil Maa

Elektromagnetväli on olemas kõigel - füüsilistel objektidel, elektrijuhtmetel, elektriseadmetel, aga ka toolil, kividel, taimedel, inimestel, mõtetel, tunnetel, kõigel, millele suudame mõelda või mida kogeda. Kõik koosneb energiast ning energial on see omadus alati olemas. Elektromagnetilisus tähendab väga laias laastus energia kiirguse mõju ümbritsevale. See vägi hoiab kogu seda meile teadaolevat maailma koos. Seda võib nimetada elektromagnetilisuseks ehk ka tõmbejõuks ehk teisisõnu armastuse energiaks.

Teate ju seda kogemust, kui midagi meeldib, siis Sind tõmbab selle poole. Vot see ongi see energia –magnetilisus.

Kasulik elektromagnetväli on inimlikult kogetav kui meeldimise tunne.

Näiteks kui ühele inimesele meeldib teine inimene. Kui see tunne on vastastikune, energia võnkesagedus kasvab ning see mõju on harmoniseeriv ja seega tervendav. Kui tekib ebaharmoonilisus, siis see võib põhjustada blokeeringuid ja ebameeldivuse tunnet. Kui on harmoonia, on korrastatus, tekib mõnus, ühtne, ühendatud ja sünkroniseerunud olek.

Viibides koos teise inimesega, hakkavad meie elektromagnetväljad

kaasamise efekti läbi sarnaseks muutuma.

Armastus on parim ravim, kelle elus on seda palju, on suure tõenäosusega ka väga õnnelik inimene ning saab elada rõõmus ja rahus. Kellel mingis teemas vajakajäämised, näljatunne, tekib tahtmine seda magnetilisust enam kogeda ja see paneb meid otsima enam harmooniat, armastust, kalli ja paid. Sageli aga inimesed ei pruugi teadvustada, mis nende elus toimub, miks on raske ja ebameeldiv kogemus. See tekib siis kui me pole piisavalt puhtad, et ise saada seda harmoonilist võnget kogeda. Siis tuleb abiks teadmine, kuidas enam elujõudu saada, et oma nälgasid kustutada. Näljad võivad olla mitut laadi näljatasandid – emotsionaalne, füüsiline, mentaalne jne. Kui juba aru saad, mis valdkonnas see vajakajäämine on, saab seda lihtsal moel vajadust rahuldades eemaldada.

Meis on palju erinevaid kihte, elektromagnetilisi sagedusribasid.

Näiteks kui tunned, et kõht on tühi, siis on tarvis süüa. Kui on emotsionaalne tasakaalutus, siis leida lahendus, kuidas seda tundetasandit toita. Näiteks tahaks tunda, et olen armastatud, siis suhtled oma sõpradega, kes teevad pai ja võtavad kaissu. Keerukam on aga olukord kui me ei anna endale täpselt aru, mis toimub. See võib tekkida kui Maa saab Päikse elektromagnettormi tõttu energiavooga üle valatud, mis meile on veel võõras, uus energia. Tavaline on ka see, et emotsionaalse vajakajäämise täitmiseks näljatundega hakatakse hoopis rohkem sööma. Mingil määral see kogemus võib ju rahuldust pakkuda, aga tegelikkuses võib see tähendada hoopis lisakilosid ja veel suuremat emotsionaalset kriisi.

Erinevad võnkesagedused

Nüüd tuleb mängu aru saamine energia psühholoogiast – kui on tasakaalutus, kuidas leida uuesti tasakaal? Kuidas seda teha? Seda saab õppida igaüks ning selle tarbeks on loodud isegi spetsiaalne meetod – EMF (Electro Magnet Field e elektromagnetvälja) Taskaalustamise Tehnika. Tehnikas toimub harmoniseerimine võimendades elektromagnetilist võnget inimese magnetväljas, mis siis vastuvõtja sisemise tarkuse kohaselt just talle sobival viisil kaasa hakkab võnkuma. Seansil kasutatakse energia õigetpidi liikuma panemiseks oma käte liikumise väge ja sõnalisi taotlusi, mis avavad "energeetilised uksed", mis lubavad tekkida toitvatel ja tugevdavatel programmidel.