Search

Sisemine raputus

Täna kogesin suurt sisemist raputust. Tegin Kristiina Raie meistripraktikat, mis on lahkesti Youtube'i üles riputatud. Tuhat tänu!

Tähtede loomise pilt

Sealne tervendus viis mind koheselt energeetilise operatsiooni lauale, kus asuti minu kehas olevaid madalamaid segadusi põhjustanud energiamustrite eemaldamisele. Olen nimelt palju aastaid kandnud endas kurbust ja häbi ja süütunnet erinevate asjade pärast. Need aga harutati minust praegu väga konkreetselt välja, samas ka mulle näidates, miks need vajalikud on olnud.

Nimelt on palju palju aastaid olnud inimesed hukkamõistu all, kes teevad asju, mis on teistele hirmuäratavad – näiteks nagu enesetapukatse või abort või valetamine või petmine või mis iganes tabuteemad. Samas, kui me jätkame seda süüdi mõistmist ja näpuga näitamist, pole mitte iialgi täielik valgustumine kogu inimkonnale võimalik. Keegi peab neid kogema ja endale andestama, et kogu tervikpilt saaks muutuda.

Tuli väga konkreetne juhatus jätkata tööd õpetajana ja seda mitte lihtsalt niisama, kursustel, vaid jätkataseda olemist kõikjal, kus viibin. Õpetada enda eeskujuga endale andestama, on palju võimsam kogemus kui olla vaga linnuke oksa peal, kes kunagi midagi valesti pole teinud.

Tegin ja eksisin oma sisetunde vastu, missiis?

Kindlasti on lugejate seas neid, kes koheselt asuvad kritiseerima ja hinnanguid andma, sest neil on enestel veel endale andestamise õppetund läbimata. Aga usu, kes iganes Sa oled ja seda siin loed, see pole juhuslikult. Ka Sina oled kutsutud inimkonna hüvanguks olema praegu see valgus, kes Sa tegelikult olla tahad. Ka Sina saad olla oma elu meister.

Need mängud, mida praegu planeediga mängitakse, on väga peened. Ja neid „teisi olemeid“ ei kutsu mitte keegi teine siia kui me ise, inimesed. Kogesin hiljaaegu kogemust, kus tundsin, et nagu suur must kaan poogiks end mu südame külge ja ta imes mu südamest. Ma ütlesin, et olgu, ime pealegi, mu südames jätkub igavikuliselt.

Aga mu elujõud vähenes, selge hirm ja eraldatus hakkas võtma maad. Sain aru, et nii need asjad ei saa edasi minna! Miks lasen ennast kummalistel energiatel vallutada, end kaitsmata?! Tingimusteta armastus? Äkki see pole sellisel kujul ikkagi vajalik. Ma olen kuulnud, et mõned inimesed on selliselt oma siserännakutel taas valgusesse jõudnud – lubades pimedusel end alla neelata.

Mina aga tunnen, et see lahendus ei pruugi ikkagi kõigi jaoks sobida. Seega olen tegelenud nüüd väga tgeva sisemise puhastusega, mis tõigi mind Kristiina meditatsiooni kuulama. Kui tore, et on selliseid Valguse Õdesid, kes pole nina kirtsutades selga keeranud maailmale, vaid jätkavad valgustamise tööd. Miks ma seda nii eriliselt välja toon, sest hiljaaegu jõudis mu teadvusevälja teadmine, et mitte kõik olemid pole huvitatud sellest, et see planeet saaks taas täielikku valgusesse ja seepärast söödetakse meie teadvusesse aeg-ajalt mõtteid, et siin polegi vaja midagi ära teha, ja las kõik hukkub ja läheb raisku. Ja ma olen näinud paljusid valgustöötajaid loobumast oma senisest tööst. Kas see on kohane või mitte, eks seda saabki igaüks vaadelda vastavalt sellele, missugusele olemile ta parasjagu doonoriks on.

Vaadake, need olemid või energiad pole midagi muud kui meie enda tunded – viha, kurbus, saamatus, peitu pugeda tahtmine jne. Need on elusolendid, kes toituvad meist, kui me neile energiat anname. Ja kui anname, toidavad nad meid uute õppetundidega, et saaksime neid veelgi toita. Ehk siis see planeed kui juurviljapeenar, kust energiat toitu saavad, pole mingi kosmiline keeruline süsteem, see on meie igapäevaelu.

Nüüd on küsimus, et kuidas asuda toitma neid sagedusi, kus olla tahame!? Minu arvates on see kõik seotud TEADLIKKUSEGA. Kas oleme teadvel, mis sagedusse me ennast sättinud oleme. Kas see on voog ja elujõud ja elu helguse voo toetus või on see pimedus ja kannatuste lõputu embamine ja taasloomine. Teadvelolek ehk ärganud olek saab tekkida ja tekibki, kui inimene lõpetab ära vabanduste otsimise enda elus toimuvale, mis talle tegelikult rahuldust ei paku ehk pole kooskõlas südame ehk kõrgeima tahtega. Süda on ühenduses kõigi südametega ja toimides vastavalt oma südamele, on need teod ja mõtted ka teiste jaoks väestavad ehk see ongi ühendatuse aluseks. Ühendus südame ja südame hääle kohaselt tegustemiseks. Praktikas on see nii: kui mulle midagi meeldib, siis ten. Kui ei meeldi, siis ei tee. Punkt. Et sellesse olekusse jõuda, on väga hea kasutada selgeid taotlusi.

Tegelikult on see selgete taotluste ja selgete otsuste ja selgete tegutsemiste komplekt, mida saab õppida tegema, saab teha Kristiina saab teha minu seansside järgi, aga päeva lõpuks on need lihtsalt stardipakud, et oskakskid ise enda igapäevaelus ennast kogu aeg ISE seadistada. Selleks on ka Maagilise Reiki koolitused loodud, et anda vundament TERVIKLIKKUSE elustiilile. Igaüks on kutsutud olema oma elu Meister. Oled seda nagunii, teadlikult või teadmatult. Parem siis olla teadlik, mida Sa oma mõtte ja sõnaga lood, sest uue aja energias oleme kõik selgeltnägijad. Ma näen ja TUNNEN oma kehas ära, kui keegi must selja taga halvasti räägib. Ma tunnen väga selgelt ka kui keegi on siiaras või keegi teeb lihtsalt head nägu. Ma NÄEN energiaväljades inimeste auke ja näen nende nälgasid, aga mina ei saa neid inimeste eest korda teha. Igaüks palun ikka ise peseb hommikul hambad ja vastutab oma mõttevälja eest, eksju.

Õnnistust ja helgust ja kergust! Ütlen ka, et 2018 lähevad energiad väga pööraseks, selleks ajaks on ülioluline, et inimestel oleks selgeks õpitud enda tasakaalustamine ja keskmesse tulek, muidu tulevad eludes ette väga meeletud keeristormid. Praegu on veel üle aasta aega, täpselt paras periood sisemisteks õpinguteks. Ja õpingute all ma ei pea silmas, et lihtsalt lähen ja kuulan ja pärast viskan manuaali riiuli nurka, aga päriselt ja igapäevaselt kasutamiseks töövahendeid on tarvis!

Vastutuse võtmine enda elu eest ei tähenda seda, et pean kõigega ise oma elus hakkama saama, see tähendab, et ma hoolitsen mistahes vahendeid kasutades, et ma oleksin võimalikult särav, kiirgav ja kõrge vibratsiooniga inimese kehastuses. Seega on väga väga VÄGA soovitav ka kõigil juba vaimsetel õpetajatel aeg-ajalt teiste tegijate juures käia end korrastamas.

Videot saate vaadata siit:

Armastuse ja Uue Jõu ja Meisterlikkuse Energias Sõnumitooja Stella