Search

Eluülesanded

Tunnetan, et praegu on väga huvitav fööniksi sagedus, uuestisünni sagedus meie ühisväljas toimimas, suur vabanemine ja vabaduse loomine. Sel puhul jagan üht ammust postitust, mis mu vanas blogis väga pop oli. Inimesed on neist teadmistest saanud palju abi ja oma elule põnevat uut lähenemist.

Mina soovitan kasutada oma enese analüüsi võimet ka. Kui tunned äratundmist, tore – kasuta ja mängi nende uute teadmisleludega. Kui aga tunned vastuseisu, tühista mõttes need mustrid ja ära takerdu horoskoobid-on-pläma energiatesse. Las need kasutavad, kellele meeldib ja kui ei meeldi, võid vabalt mõnele teisele lehele navigeeruda ilma mürki pritsimata. Minu isiklik kogemus on see, et kui mediteerida ja end ühis-valgus-välja häälestada, kaovad piirangud ja õppetunnid, sest me tõuseme kõrgemale kõigist lugudest. Seniks, kuni see puhastumisprotsess kestab, võib ju seda ka nautida ja miks mitte ka mänguliselt uusi vaatenurki enesesse integreerida. Valgustunud olemus hõlmab endas kõikide tähemärkide omadusi ja oskusi, sest teadvus ei eralda end enam millestki. Aitäh lugupidava suhtumise eest ja õnnistust!

Mai-Agathe loengus kasutas ta lahtiseletuseks raamatut Jan Spiller "Noorkuu astroloogia".

M-A märkus: Kui loed raamatut, siis asenda oma mõtteis lausevorm: "ma oleksin" ja "ma sooviksin" lausetega Ma olen, ma soovin…

Stella märkus: minu arvates on need suurepärased soovitused, mis siin all antud on, huvitavad vaatenurgad, mida tasuks tähele panna ka muidu nende tähemärkide esindajal. Ehk kui muidu oled kaalud, aga veevalaja karmagrupis, siis soovitan lugeda mitte vaid veevalaja kohta juttu ja soovitusi, aga ka kaalude rubriiki piiluda.

Vahvaid äratundmisi ning palun lisa alla ka kommentaaridesse, kas sinu arvates peavad need soovitused paika.

PARTNERLUSEST

Mis mõte oleks partnerlusel, kellega Sul kõik klapib?

Partnerid on selle jaoks, et üksteises erinevad energiad välja tuua, millega tegelemist oleme tulnud õppima.

KUIDAS KASUTADA?

Leiad iga karmagrupi alt kuupäevad, mille kohta need kehtivad.

Üks tsükkel u 1,5 aastat. Vaata, missugusesse vahemikku kuulub Sinu sünnipäev.

Kui Sa vahemikku ei leia, siis saad selle leida siit:

http://www.cosmiclove.com/connections/

Täidad ees need väljad (seal on küll kahe inimese kohta vaja panna, aga saad teise poole täita nö fiktiivselt) Vajutad enter ning siis näed, mis karmagruppi Sa kuulud. Inglise keeles on kirjutatud seal ette nii:

THE SIGNS: Bringing out the Best

all on nimi ja märk

Karmagrupi nimetuseks on KALJUKITS

Ajavahemikud, mil inimesed on sellesse karmagruppi sündinud:

28.04.1972-27-10.1973

19.11.1990-1.08-1992

Seega on Sul sellele grupile vastavad karmaülesanded. Sinu elus võib ka selle päikesemärgi esindajaid olla, kes on Sinu suured õpetajad ning toovad Sulle väljakutseid. Ole tähelepanelik, mida nad Sulle õpetavad!

Kaljukitse karma – pereelu.

  • Enamasti on nende pereelu sassis.

  • Kardavad uusi asju, tööd, hirm ei lase uusi võimalusi näha. Teised on ikka paremad ja pädevamad, neil on vaja pühenduda perele või ühiskonnale. Parem kui keskenduvad ühiskonnale. Peavad õppima perekonnast sõltumatult elama. Enamasti otsustusraskused. Ülesanne on keerukatest suhetest üle olema õppida.

  • Kaljukitse karma arendab enesest lugupidamist, järjekindlust, eesmärkidele pühendumist.

  • Enne ei saa lõpetada kui jõuad valmis. Oluline on õppida end materiaalselt üleval pidama.

Karmagrupi nimetuseks on AMBUR

Ajavahemikud, mil inimesed on sellesse karmagruppi sündinud:

3.04.1955-4.10-1956

28.10.1973-10.07.1975

2.08.1992-1.02.1994

Seega on Sul sellele grupile vastavad karmaülesanded. Sinu elus võib ka selle päikesemärgi esindajaid olla, kes on Sinu suured õpetajad ning toovad Sulle väljakutseid. Ole tähelepanelik, mida nad Sulle õpetavad!

Ülesanne on hakata teisi kuulama ja nende jutu mõtet tabama.

Vajalik on ära õppida kohalolemine. Amburi karmaülesannete õppijaid on vaja teadlikult kohale tuua, nende tähelepanu köita. Üldiselt on nad tohutult analüütilised ja siis heljuvad oma mõtetes minema kogu aeg. See peab üks ääretult põnev jutt olema, mida nad tahaksid otsast otsani kuulata. Tarvis on praktiseerida kohalolekut.

Tavaliselt on neil kombeks haakuda ühe sõna külge ja siis muuta see jutt hoopis demagoogiaks ning minna teemast välja.

ÕPPETUND – olla siin ja praegu.

Üliaktiivsele mõttetegevusele puhkust anda. Töös võib seda rakendada, ent hakata kasutama analüütika asemel oma spontaansust.