Search

Miks ei tohi naistega halvasti käituda, isegi neist mitte halvasti mõelda

See artikkel on inspireeritud kirjatükist, mille leidsin Peeter Liiv seinalt ja enda FB märkmetesse kopisin, sest see sisaldas nii mitmeid minu enda tähelepanekuid, et juba ainuüksi see oli märkimisväärne. Ent mitte vaid see fakt ei tee seda kirjutist erakordseks – lisaks eelpool mainitud sünkroonsusele on see kirjutis saanud ka ilmselt kõige enam vihahoogude osaliseks, mis eales mu postituse alla on kirjutatud, ja mille üle on mul tegelikult väga hea meel – miks, seda ma kirjeldan allpool. Ka on seda märkmelehte jagatud rekordiliselt üle tuhande korra, see on enim jagatud postitus üldse minu FB ajaloos. Kurb muidugi, et selle autoriks pole mina, vaid ilmselt keegi venelane nagu ma sellest artikli all olevast lingist aru saan, aga tähtis polegi niivõrd autori autogrammi kuju, vaid fakt iseenesest, et sellistest teemadest ongi õige hetk rääkida. Kaua me lükkame varbaga seda sodi vaiba alla, las tulla nähtavale ja korrastame ära!

EESSÕNA

Huvitavaks teeb selle meesteteemalise artikli minu jaoks eelkõige see, et see puudutab kõige sügavamat valukohta meie ühiskonnas üldse. Selleks on ikka see vana ja habemega .. armastus nohh!

Valus on siis, kui avastame, et seda on vähe, nagu näljased kerjused istume oma kullakoorma otsas, aga kuna meie ema keelas sealt võtta ja vanaema keelas sealt võtta, kuna vanavanaemagi ei võtnud, siis oleme näljas, ootame suud ammuli, kurjustades ja pahandades. Mitte, et me oleksime pahatahtlikud – me lihtsalt oma arengus ei ole inimkonnana aru saanud, mida me oma sõna, mõtte ja tunde jõuga korda saadame. Oma mõtete suunata oskamine – see ongi küpsuse saavutamine. Hakkan rõvetsemise, lärmamise ja laamendamise asemel hoopis korda looma. Mõistmine, kes olen, on kõige suurem kingitus, mida endale kinkida saan.

Miks mulle väga meeldis, et see artikkel on saanud palju tagasisidet, sest inimesed on enda tuimast ükskõiksusest julenud välja puksida – igasugune vastuseis on esimene samm oma koorikust välja. See artikkel pani mõtlema, isegi kui mitte kõige kaalutlenumalt ja täiskasvanulikumalt reageerima, liigutas see midagi, avas mingi koha, näitas, kus see palgikene enda silmas olla võib.

Miks mulle veel see artikkel meeldis – see andis mulle mõtteainet adasi mõtlemiseks. Esiteks, et mitte keegi ei peaks mitte kellegi kohta halvasti mõtlema, ei iseenda ega teiste kohta. Ilmselt on minu väeti hääleke olnud nii silmapaistmatu siiani, et sõnumid selle kohta, et olge austavad ja armastavad saab maksimum sada laiki ja kümme südant, aga kui konkreetselt nüüd selle keelamise kuvaldaga tulla selle käitumismustri kallale, millega inimesed ISEENDALE haiget teevad, siis tundub, et hakkavad sädemed lendama. Kas tõesti me kuuleme, kui meid keelatakse, magusama meelitamisega armastuse juurde ajab lihtsalt haigutama?

Kes vähegi puudutana tundis tollest mõtteavaldusest, siis ma soovitaks vaadata seda ühe võib-olla uue nurga alt – see informatsioon polnud süüdistamiseks, aga mõistmiseks, kuidas naised ISE ENDALE LIIGA TEEVAD oma käitumisega. Ise tahame enda ellu kuningaid, printse, kangelasi, aga kas me lubame neil seda olla, või tambime nad oma sõnadega enne legotükkideks ja ootame, et nad siis ennast kohe õigetpidi kokku panevad?

Seesama energia, millega sõditakse, saab olla materjal tõelisesse ekstaasi jõudmiseks.

Minu tööks on olnud terve elu inimkonna jälgimine ja mõistmine, kustkohast need lõtkud sisse tulevad – tahtmine ja saamine. Miks on nii, et tahame armastust, aga tegelikult loome sõda? Siin on konkreetselt minu kui energiatöötaja nägemus ja selgitus, mis juhtub, kui naistega halvasti käitutakse.

Võtan lühidalt kokku: Olles mürgine ja selja taga meestele *** pähe valades sulgete nende elujõukanali, mees muutub väetiks, jõuetuks ja võib isegi haigestuda ja surra. Miks ma seda tean?! Ma olen olnud selles olukorras! Pole ma midagi parem ses suhtes olnud, ikka omal nahal kõike seda läbi kogenud ju.

Endiselt ma lisan juurde, et halvasti mõtlemine ei pea olema vaid meeste ega naiste suhtes, aga ka laste, vanemate ja iseenda suhtes eelkõige. Kõik mis teeme, teeme endale. See saab peagi meile kõigile hästi selgeks, sest kõik tuleb sellise kiirusega tagasi. Tuleb, et õpetada, kuidas olla peegliga sõbralik. Just. Tänan, Tiina Tiitus, selle kommentaari eest! Just – naeratad peeglile, naeratab ta vastu. Tiina kirjutas enda kommentaaris ka väga õigesti, et pole eksimusi, on kogemused. Lugege nüüd tähelepanelikult, kes kõik tahavad hakata solvuma selle kirjatüki peale: MA SUHTUN TEISSE KÕIGISSE AUSTAVALT, TE VÕITE USKUDA, TEHA JA KOGEDA MIDA TAHATE, AGA MA KIRJELDAN TEILE, MIS ENERGEETILISELT TOIMUB, KUI TEHA TEGEVUSI TEATAVAL MOEL.

Miks ei tohi naistega halvasti käituda - võiks sõnastada ka järgmiselt: miks ei tohi enda ega mitte kellegi naisenergiaga halvasti käituda. Meis kõigis on mõlemad poolused. Naisenergia toob korilasena materjali, meesenergia ehitab selle väega.

„Endale kaevad” armastas Navitrolla öelda, kui keegi nurjatut plaani tavatses pidada. Kõik tuleb elus tagasi – teed head, tuleb tagasi, teed halba, tuleb tagasi, kui korrutad nagu papagoi, et „ükski heategu ei jää karistuseta,” siis vot just seda kogemust saadki.

Loodan, et saad endale siit järgnevast mõtteainet ja võibolla ka kinnitust, et Sa pole ainuke "hull", kes niiviisi arvab. On aeg ärgata tõele ja armastusele!

NAISENERGIA ON TOITJA JA ARMASTUSE ALLIKAS

TARK MEES(ENERGIA) teab, et naine ja naisenergia on kanal, mille kaudu ta saab toidet ja mida külvad, seda saad ka lõigata, kui on soodsad kasvutingimused.

Tantras, iidses terviklikkuse austamise traditsioonis, öeldakse nii: nii nagu Shiva näeb Shaktit, selliseks Shakti muutub – ehk siis nii nagu mehed vaatavad naisi, sellisteks naised muutuda saavad.

Õnnelik on naine, kes on tundnud, kuidas mees vaatab teda – oo, vaat, kus on Jumalanna.*

*SOOVITAN KATSETADA!

Seda on võimalik tunda, jaa! Meie – naised oleme õnnistatud ja neetud erakordselt tugeva tunnetusega, ka teadlased on avastanud, et juba maitseid ja lõhnu tunneme kordades tugevamalt kui mehed. Jaa, erandeid on ja tundlikke mehi on ka, aga noh, saate aru küll, loomuldasa on kalduvus ülitundlikkusele naistel.