Search

Süües seksikaks


Juba aastatuhandeid on inimesed olnud suured mõnu-maiasmokad.

Iidsed nipid, kuidas oma elu veelgi kirglikumaks luua, on tänapäeval kõigile soovijaile kättesaadavad. Seksuaalenergia suurendamine ei pea tähendama seda, et selle kasutamine peaks endas sisaldama seksi. Osates sedasama energiat juhtida ja oma kehas ja elus suunata, võib see hoopiski laadida suurema elujõu ja tervisega, tuua suure vaimse kirgastumise, suurema enesekindluse ja kiirgava karisma.

Täna tahangi jagada mõne sõnaga enda kogemusest. Kogu informatsioon siin on mitteametlik, kui soovid, uuri palun iga toiduaine kohta, kas see Sulle sobib. Mis ühele sobib, ei pruugi sobida teisele. Austan ka Sinu uskumisi, kui arvad mingi asja kohta hoopis teisiti. Need on mu isiklikud tähelepanekud ja info, mis on mind elus väga palju aidanud. Seega tänan ka Sind tolerantsuse eest!

TOIDUD, MIS SUURENDAVAD SEKSUAALENERGIAT

1) KÜÜSLAUK JA SIBUL – võimsad eeterlikud õlid, puhastavad, laevad väga erilise energiaga, kui energiat ei rakenda, muutub rahutuseks, seepärast paljud mungad ja nunnad väldivad nende söömist. Võib proovida mingi periood olla ilma nendeta ka, kui tahad, et meditatsioon oleks rahulikum ja vähem saginat peas ja kehas. Ise kasutan praegu küüslaugukapsleid, kui on inimestega suhtlemise periood, teate-küll-miks ;)

2) INGVER – aitab puhastada keha mürkidest, samas mõjub tugeva stimulandina, ära joo öösel, kui tahad ruttu magama jääda, võib teha ingveriteed, lisada riivitult toitu, pressida värsket mahla, aga lisada ka smuutile. Maximates saadaval ka suure pulbripakina, siis ei pea hommikul unisena riivima, vaid saab kohe plõmps joogi valmis.

3) KANEEL – tugevdab immuunsüsteemi ja ka vaimu tugevust, kuna muudab keha solaarsemaks, soovitatav panna joogivee sisse kaneelipulk ja lasta tal seal seista näiteks öö otsa, juua päeva jooksul. Isiklikult on minu jaoks olnud väga kiire mõjuga – kasvab enesekindlus, usaldus, julgus, tervendab päiksepõimikuenergiat.

4) GUARANA – kiirendab ainevahetust ja seeläbi suurendab potentsi (sisaldab kofeiini, seega mitte tarvitada, kellele see ei sobi!) Väga hea alternatiiv neile, kes tahavad kohvi joomist maha jätta. Toime on väga ergutav. Kasutan harva, aga võib ka kuurina.

5) NELK – Indias aastatuhandeid kasutatud meeste võimeluse suurendamiseks

6) VIIGIMARJAD – väidetavalt suurendab feromoonide loomet, need on tajutavad lõhnana, mis peibutab vastas-sugupoolt

7) ARBUUS – lõdvestab, niisutab ja turgutab, pidavat olema mõnes mõttes sarnane viagrale

8) CATUABA* – armutaim, mis jällegi abistab nii mehi kui naisi, et paremini lõdvestuda, ka unehäirete puhul, närvilisuse ja stressi korral, kehva mälu ja vähi tervenduseks.

9) ASHWAGANDHA *– sarnane catuabale, lisaks tasakaalustab ka veresuhkurt, madaldab kolesteroolitaset, ajurakkude taastumist

10) MACA* – mehed kiidavad :)

11) ANANASS – kiirendab seedimist, seega aitab hoida energiataset kõrgel.

Tore on, kui saad süüa värskelt, aga apteegis on saadaval ka neelatavate tablettidena ananassi keskmise osa pulberdatud ja kokkupressitud varianti. Kui aga veelgi korralikumat kõhulahtistit vaja, soovitan paakspuukoore teed. leiad ka apteegist.

12) LISA siia kommentaaridesse ka enda kogemusest või soovitusi, kui Sul on!

* Saadaval pulbrina mitmetes ökopoodides, Tallinnas näiteks Foorumi keskuses Viru kõrval. Olen kuulnud uskumusi, et nendest võib sõltuvusse jääda, mina seda uskumust ei toeta. Mina, kes ma olen eluaeg pea kõik sõltuvused läbi käinud, ei igatse nende joomist peale kuuri läbimist, aga olge siis teadvel ;)

Sellest, kuidas, miks ja mil moel oma seksuaalsusega suurem sõber olla, saad lähemalt teada 29. augustil koolitusel SISSEJUHATUS PÜHA SEKSUAALSUSE MAAGIASSE STELLA SHAKTIGA TALLINNAS.

KOOLITUSE INFO LEIAD SIIT:

http://www.stellashakti.com/#!pha-seksuaalsuse-maagia/c11r5