Search

Lõpmatu armastuse loomine


emf_lattice_human.jpg

„Elu on täidetud võimaluste ja väljakutsetega: armastades iseennast ja teisi, tajudes kedagi armastusväärsena on üks võimalus armastada. Armastada – kui keegi ei ole tajutav armastusväärsena, on teine võimalus armastada.


On lõpmatu hulk võimalusi ja väljakutseid armastada iseennast ja teisi ning alati on Sinu valik armastada vastavuses sinu sisemise tarkusega. Armastuse-energia väljendamine selle reaalsuse paljudes suhetes on eluaegne pühendumine. Sel momendil praegu mõtiskle, mida tähendab „armastada teisi nagu armastad iseend“.


Hinga sügavalt.“


Peggy Phoenix Dubro EMF Tasakaalustamise Tehnika XIII faas


Armastus ei ole kaup, mida anda ja võtta ja vahetada vastavalt tingimustele, see oleks manipuleerimine. Armastus on igavikuliselt voogav vägi, mida voolata lubades tunneme heaolu, selle keelamisele enesele ja teistele eraldatust ja kurbust.


Ilmselt oleks palju lihtsam selgitada lõpmatut kurbust, kui lõpmatut voogamist, sest kurbus on tõkestatud armastus, mis ilmselt koosneb uskumustest, MIKS me midagi või kedagi armastada ei või. Piirangutest on alati lihtsam rääkida, sest need on sõnadega nimetatavad, blokeeringuna tunnetatavad. Kuidas aga selgitada midagi, millel pole algust, ega lõppu, mis lihtsalt on ja tingimusteta ning lubab kõigel olla nagu see on? Kõige parem on selle kogemus, ma usun. Ja minu elu on näidanud, et seda kogemust saab ka teadlikult suurendada, ehk suurendada selle osakaalu, mis on meeldiv, selle asemel, mis loob ebameeldivust.


Kui me oleksime kõik puhtad igavikulised armastuse voogamised ilma tõketeta, siis me poleks ilmselt enam inimesed. Kõigis, kes kogevad 3D reaalsust, kellel on keha siin planeedil Maa, kogevad ka tõkkeid ja piiranguid. Mida vabamad me aga nendest piirangutest oleme, seda rõõmsam on meie meel.


Vaata vastsündinud lapsi, kel pole veel mingeid suuri uskumusi kõige selle kohta, mida nad tohivad ja ei tohi, kellel pole õpituid saamatust maailma suhtes. Nende silmis on puhas õndsus, kas pole nii? See aga ei tähenda, et me ainult beebidena võiksime kogeda õnne selle sügavas võtmes. Läbi karastunud meele ja läbi elukogemuste räsitud meistritena saame sedasama puhast voogamist läbi enda kogeda just eriti suure kingitusena, kui oleme teadlikud, mismoodi me seda inimestena taas saavutanud oleme. Tead ju küll, kui armas on võtmekimp, kui oled selle kuhugi ära kaotanud ja siis üles leidnud. Või kui maitsev on suutäis süüa, kui kõht on väga tühi olnud.


Ma siiralt usun, et armastus õpetab meid teda uuesti väärtustama, lubades meil inimlikus plaanis kogeda ka neid tõkkeid, mis tal justkui ees on olnud. Ja siis taasavastada, taas lubada. Nii kingib meile juba emake looduski tormiseid ilmasid ja maavärinaid, et kui kord see rahulik roosa päikseloojang tuleb, siis oskame seda veelgi enam hinnata. Või kui on talv, siis on jube külm ja pime, aga kevadelilled sedavõrd väärtuslikumad meie silmis.


On suur oskus näha juba duaalseski mõistes seda, mis meie südant rõõmustab, ent sammuke edasi oleks juba kogu maailma näha tervikliku seisukohast. Näha ilu ka tormituules ja kogeda ekstaasi olukordades, mis tunduvad väljapääsmatuna. Alati on lahendus, on sellise teadvusemeele teadlikkuses. Et ükski olukord ei jää samasuguseks. Kõik liigub alati tagasi korra ja harmoonia suunas.


Seepärast on hea nipp minu jaoks olnud meeles pidada, et mida iganes elu mulle pakub, keskendudes lahenduse energiale, selle teadvustamisele ja parimale võimalikule uuele situatsioonile, hakkab mu alateadlik meel mind suunama, et võiksin just seda parimat ka kogema hakata.


Näiteks kui mul on võtmed kadunud, siis paanika ja nutmise asemel, keskendun rahule ja mulle tuleb võibolla meelde, et panin need teise mantli taskusse. Tundide arv on kokku hoitud, pluss mul on hea meel, et suutsin keskendunuks jääda ja vajalikke samme astuda hüsteeriliselt ringitormamise asemel.


Et armastuse voogu endas alal hoida, peangi eelkõige tähtsaks seda, et jääksin alati rahulikuks, misiganes kombinatsioone elu mulle pakub. Ja kui emotsioonid käivad üle pea, siis võtan selle aja, et rahuneda ja mitte draamasid korraldada suurest hirmust või süütundest ajendatuna.


Mulle väga meeldib ka see teadmine, et meil on inimkonnana praegusel hetkel kõigil suureneva hooga välja arenemas uus energiakeskus südame ja kurgu vahel. Selle nimi on Kõrgem Südamekeskus ja selle töö on seotud meie füsioloogilises kehas harknäärmega. Harknääre toodab meie kehas hormonaalset vedelikku, mis varustab meie südamepeuna väärtusliku eliksiiriga, mis määrab ära meie keha talitluses seda, et kui hästi me oma kehas end tunneme ning kogeme terviklikku ja ühtsust ehk armastuse tunnet ka muu maailmaga suhestudes.


Tüümuse ehk harknäärme tööd saab stimuleerida ja tugevdada, tehes igapäevaselt asju, mis meile tõeliselt meeldivad ning masseerides seda piirkonda nii füüsiliselt kui energeetiliselt.


Mis siis, kui me inimestena OLEME SUUTELISED end enam armastama õpetama?

Minu jaoks on see tundunud põnev väljakutse ja soov kogeda elu enam armastuse laines, on mind suunanud ka enam inimese energia-anatoomia kohta õppima. Õppides enam iseenda kohta, olen mõistnud, et see teekond on tõeliselt lõputu uue avastamine. Ja jagades neid teadmisi ka teistega, olen täheldanud, et juba väga vähesest praktikast piisab, et inimene saaks kogeda oma maailma täiesti uuel armastuse laine tasandil. Maagilise Reiki koolitustel jagan neid teadmisi pikemalt, aga kes juba kohe praktikaski kogeda soovib, saab osaleda ka minu kodulehelt leitavatel kaugseanssidel, mida vastavalt ajastule kohandan ning seadistan. Minu eesmärgiks on olnud anda oma panus, et parimal moel meie kollektiivset teadvust kõrgel hoida ning pakkuda inimestele edasi liikumiseks tarvilikke töövahendeid.


Mulle väga meeldib mõte sellest, et ootamise asemel oleme kutsutud ise LOOMA seda, mida kogeda soovime.

Mis valikuid me teeks?

Missuguseid asju me ette võtaks kui me selle teadmise täielikult enda omaks võtame?

Mida soovid luua nüüd?


Mõnikord on lihtne sellele mõelda nii, et keskendudes sellele, missuguseid SUHTEID ma elus kogeda soovin, mida saaksin hakata ise looma?

Näiteks kui soovin enam hellust ja tähelepanelikkust, ehk on mul siis aeg ka ise seda teistele pakkuma hakata?


Lõpmatu Armastus voolab läbi Sinu. Oled valmis seda voogu suurendama?