Search

Mantratest ja muusikast

Mantra on heliline kordus, kus luuakse loits, maagiline rütm ehk teadvuseseisund, mis aitab inimesel avaneda paremale enesetundele.

Mantraid on tehtud pea iga eluvaldkonna toetamiseks – soovid Sa ellu enam küllust, õnnelikku suhet või avaneda valgustatusele, leiad heliridasid iga valdkonna toetuseks.

Klassikaliste pop-laulude mõju on inimestele aga sama tugev, kuna meie aju ei tea, et kas üks helirida on loodud meile tervenduseks ja teine niisama endast läbi laskmiseks, siis keha hakkab tegelikult salvestama kogu informatsiooni, mis temani jõuab.

Seepärast on oluline tähele panna, mida me endasse sisestame või programmeerime – iga info on toiduks meie teadvusele. Suur osa infost jõuab meile alateadlikult ja salvestub meie kehasse, samamoodi kui teadlikult saadud info.

Pole hullu, et kohtume vahetevahel teadmatusest sündinud loominguga. Kuna meie teadlik meel ja teadlikud valikud on kordades tugevamad kui alateadlikult sisestatud otsused või palved/loitsud, siis piisab sellest kui me näiteks kord päevas puhastame endid vanadest programmidest. Üks hea viis seda teha, ongi mantraid kuulateks või taustaks kasutades oma kodustel toimetamistel.

Lisan siia ka mõne video helipildi mõjust meie olemusele ja ka ühe playlisti ilusaid mantraid, mida ise olen kuulanud. Kindlasti leiad neid veelgi ja väga armas kui jagaksid ka enda lemmikuid siin all kommentaarides.

Nagu ma videos ka mainin, siis võid loomulikult ka ise luua enda loitsud, millega päeva alustada või enda südamesoove universumi viljakasse välja istutada.

Vibratsioonide mõjust

Ted talk muusika mõjust (inglise keeles)

Sõnade mõjust veele teadlase dr Emoto katsetes (meis endis on 60-70% vett!)

Mõnusaid mantraid

Soovin Sulle imelist nädalat ja kohtumisteni peagi!

http://StellaShakti.com

111 views0 comments

Recent Posts

See All