Search

Kes need inglid veel on?

Inglid on meie endi üllad ja kaunid omadused, kellele on antud nimed ja neid kirjeldatakse kui omaette isikuid. Seepärast on võimalik, et on tekkinud väärarusaam, et need on eraldiolevad isikud või müstilised olendid meist väljapool. Tegelikkuses on nad meie endi armastava olemuse energiasagadused ja neil on küll oma iseloom ja oma karakter, aga see kõik on ühenduses meie enda teadvusega.

Näiteks kui ma palun Sul mõelda tingimusteta armastusele, siis iga kord, kui sellele mõtled, suurendad sa siin planeedi ühisväljas seda energiat, milleks tingimusteta armastus on. Iga kord kui Sa mõtled sõjale vastuseisu ja tugeva tundepuhanguga, suurendad Sa sõja energiat. Selliselt on inimesed kollektiivselt panustanud energiat erinevatesse mõistetesse, ehk investeerinud energiat teatavate mõistete taga. Võid seda kujutada ette nii, et iga kord kui mõtled rõõmule, siis valad klaasitäie energiat rõõmuookeani, ja sellest saab suurem ookean kogu inimkonna jaoks. Nii on kõigega siin maailmas. Kuna mingid mõisted on väga levinud, näiteks nagu peaingel Miikael, kes karma vabastuse energiana tuntud on, siis on sellest mõistest saanud tugev energiakogum. Mida rohkem inimesi millelelegi mõtleb, seda tugevamaks need energiad muutuvad.

Energeetiliselt võib neid nimetada ja energiakogumiteks või valgusolendeiks. tegelikkuses oleme kõik multidimensionaalselt Üks Tervik. Terviklikkusest sündinud maailmas, kus me elame, on kõik üks ja terviklikkuse seisukohalt vaadates on kõige suurem Sinu abistaja alati tegelikult Sinu enda südame tarkus, sest kõik pärineb südamest ja suubub südamesse. See on vajalik teadmine, et võtaksid alati vastutuse muudatuste eest oma elus enesele.

Me võime loomulikult paluda neid kauneid energiaid ja tegelasi ning tänada neid imelise abi eest, kuid tõeliselt on ka hea aru anda, et kogu vastutus Su elu eest on alati Sinul endal.

On hea õppida tundma enda olemust, õppida tundma enda maist töövahendit, keha ja mõistust, aga on ka väga oluline õppida olema tasakaalus ja rahu seisundis.

Elu on tegelikult mäng ja see mäng on meile lihtsalt väga usutavaks muutunud. Mida enam suudame enda elu muuta mänguliseks, naljakaks ja humoorikaks, seda enam tegelikkuse tõeline olemus ja terviklikkus end meile paljastama hakkab.

Kuidas vabastada piiranguid ja liikuda kõrgematesse sagedustesse, milleks on puhas õndsus, rõõm ja loovus, seda saab õppida siin planeedil igaüks. Elu ise õpetab. Kui aga soovid kiirendust armastuse energias, soovitan tulla õppima Maagilise Reiki koolitusele, mis on tervikliku elustiili õpet terveks ja terviklikuks eluks.

Hea palve inglitega suhtlemiseks oleks selline: palun abi!

Sellest tegelikult piisab, sest Su süda teab, millist abi vajad :)

Mulle isiklikult meeldib taotluste ja palvetega töö, sest see loob mulle endale uskumuse, et ma olen ühenduses sellega, mida kogeda soovin.

Aga sealjuures ei maksa kindlasti ka ära unustada, et sa ise oledki maapealne ingel, teistele inglitele meelde tuletamas seda, kes nad ise on. Aeg on olla nähtaval sellena, kes oled!

Kui Sulle see video meeldis või kui Sul on olnud lahedaid kogemusi seoses inglite või palvete täitumisega, lisa palun ka enda kogemusest siia kommentaaridesse, et ka meie saaks inspiratsiooni universumiga suhtlemiseks!

Või kui Sul tekkis küsimusi ja tahaks mingi teema kohta enam teada, anna siin all märku!

Ole õnnistatud!

http://StellaShakti.com

173 views0 comments

Recent Posts

See All