Sügisesed kingitused

86.jpg
Hea võimalus kõigile neile, kes on lootnud, unistanud ja veel pole kõiki unistusi teoks teinud..

Nüüd on võimalik taotleda 50% soodustust Reiki I astme koolitusele kõigil, kes seda soovivad. Selleks on tarvis kirjutada vabas vormis taotlus stella.shakti@gmail.com

Järgmine Maagilise Reiki I astme koolitus toimub 15. novembril Tallinnas ja 2. novembril Tartus. Tavahind 88€ (nädal enne koolitust registreerides, peale seda 99€)

Ehk siis soodustusega oleks see tasu 44€.

Eelkõige on see soodustus mõeldud neile, kel kodus palju suid toita või on ülikooliõpilased ja õpilased ning kes tõesti soovivad tulla.

Taotlus peaks olema esitatud samuti vähemalt nädal enne koolitust.

Taotluse vaatavad läbi MTÜ Südamekeskuse juhatuse liikmed ja annavad teada otsusest paari päeva jooksul. Võimalik, et saadame ka lisaküsimustiku ja seejärel toimub lõplik otsustamine.

See on suurepärane võimalus kõigile, kes seni on tundnud, et tahaks väga tulla, aga on näiteks suure pere eest hoolitsemas.

***

Ja et kingitusi pole kunagi liiga palju, siis on esimesel sajal kiirel võimalik alla laadida TASUTA ka väga kasulik ja tõhus lõdvestusharjutus Yoga Nidra MP3.

See on väikse palvega – kes kasutab, palun saatke enda kommentaare/kogemustest, siis saaksin neid ka teistega kodulehel jagada, kes alles uurivad ja otsivad inspiratsiooni.

Aitäh ja imelist sügise jätku!

46 views0 comments