Search

Tervikliku inimese 10 võtit

46283_471667592880356_1060610934_n.jpg
Ma usun, et meis kõikis on buda (valgustunu) juba olemas. Nagu skulptor raiub kivist meistriteose, lammutame meie enda ümbert, mis ei kuulu meile ja toome oma tõelise olemuse nähtavale. Kutsun seda Kuningliku Mina sünniks, kui inimene saavutab suurema arusaamise iseendast kui Terviklikust Isest, mis on kõigega ühenduses, mis maailmas on.

Me kõik oleme õppimas ja meenutamas oma tõelist olemust.

Ma usun, et eraldatuse kogemus on kollektiivne energeetiline piirang, justkui loor, mille sündides kaasa valisime, et teatavaid õppetunde saada. Ma usun ka, et ühiselt ja kollektiivselt panustades enam sellesse, mida me teame olevat terviklikkus ja armastusest ja heast tahtest lähtuv käitumine, seda kiiremini on meil võimalik kollektiivselt tõsta ühiselt enese teadvusetasandit taas terviklikkuse tasandile, loorist kõrgemale, kus tajume endid kui oma elu Võlureid, kes võivad enda ellu luua just seda, mida peame olevat parimaks.See kirjutis siin ei ole mõeldud kellegi suhtes isiklikult ega hinnanguliselt. Need on minu tähelepanekud, üldised suuremad käitumismustrid, mis on hakanud kollektiivselt ka muutuma üha enam terviklikkuse suunas. Teadvustades, kes me algolemuselt oleme, seda suurem on ka meie äratundmisvõime selle kohta, mida me tegelikult oma ellu luua soovime. Läbi Maagilise Reiki praktika ja koolitustel inimeste jälgimise olen jõudnud järeldusele, et iga inimene on suuteline ise enda energiaid korrastama, kes seda oma südames tõeliselt soovib.

Selleks on vaja lihtsalt TEADMISI, KUIDAS seda teha.

Siit alt leiad kümme võtit, ehk mustrimuutust – vana käitumismalli ja uue oleku vahel. Võimalik, et Sa tunned ära end mõlemis rubriigis, nii selles, mis on eraldatuses mina, kui ka selles, mis on terviklik mina. Võimalik, et Sinu uskumused erinevad siinkirjutatust. Tea, et ma austan Sinu arvamusi ja uskumusi ning see pole mõeldud võistluseks kellegi teise mõttemustritega. Samas annan ma artikli lõpus Sulle ka ühe imelise võimaluse, kuidas ühe päeva jooksul on Sul võimalik oma elukogemust muuta kardinaalselt Terviklikuma Mina tunnetuse ja kogemuse suunas. Need on teadmised terveks elus – Terviklikuks Eluks.

Austuse ja Armastusega

Stella SahktiEnergiatöö õpetaja

http://stellashakti.com

stella.shakti@gmail.com

10 TEADMIST TERVIKLIKKUSE OLEMUSEST

1) Me mõjutame oma reaalsust

Mõtetel, sõnadel, tegudel ja kogemustel on energia ja see energia ei kao kuhugi kosmosesse rändama kui selle ära oleme kogenud, see on salvestatud meie DNA-s ja terves planeet Maa ühisväljas.

Eraldatust kogev inimene usub, et tema mõte, sõna ja tegu on kuidagi eraldiolev ja see, mida ta kogeb, on ainult tema enda isiklik kogemus. Eraldatuses teadvus usub, et keegi teine saab teda mõjutada ja tal puudub kontroll oma mõtete üle ja tunneb end ohvrina. Pahistades oma tasakaalustuses ühisvälja viha, kibestumist ja ärritumist, ilma seda ümber töötlemata armastuseks toodetakse energeetilist "prügi", mis heljub inimesega kaasa ka siis kui ta sellest teadlik pole ja tundlikumad inimesed saavad seda temaga koos olles kogeda. Inimene võib mõjuda väsitavalt, kurnavalt ja isegi masendavalt. See on "normaalne" nähtus, kui pole õpitud enda olemist ja vibratsiooni tõstma ja puudub teadlikkus.

Terviklik inimene teadvustab, et ta on kõigega üks ja ükski kogemus pole isiklik. See, kui on paha tuju, võib vabalt tähendada ka seda, et naabrid tülitsevad teisel korrusel ja empaatilise inimesena on võimalik kogeda vibratsioone, mis polegi enda loodud. Tark teab, et iga kogemuse alge on samas eneses olemas. Kõik kogemused on ta enda ellu tellinud, et nende tunnetega tuttavaks saada ja halastusetules südames puhtaks kaastundeks leekides lõõmama panna. Iga kogemus, mille endas ümber transformeerime, saab muudetud kogu ühisvälja jaoks ehk siis ärganud inimesed ongi teadlikud "koristajad". See on teadlik planeedi "teeme ära" talgud, kus teadlik inimene tegutseb.

2) Iga elu on muinasjutt

Eraldatust kogev ja loov inimene pole enamasti teadlik, et ta võiks üldse teadlik olla. Olukorrad tunduvad juhuslikud ja on lihtne jääda oma lugudesse kinni, isiklik muinasjutt on draama või komöödia, vastavalt hetkeolukorra tunnetusele. Eralduses teadvus ootab, et maailm muutuks tema ümber. Pidev igatsus millegi enama järele.

Terviklik inimene on õppinud ära, et suunates oma mõtteid, kogemusi ja tegevusi heatahtlikult hakkab ta looma teadlikult uusi ja positiivseid tulemusi. Kaob vajadus draamalugude vahetamiseks, selle asemel keskendutakse õnnestumisele. Terviklik inimene on teadlik, et ta kirjutab oma eluga siia planeedile ja oma Igavikulise Mina mustrisse uusi õppekogemusi. Terviklik mina hakkab looma muutusi enda sees ja seejärel kogeb muutusi ka enda ümber, mis peegeldavad tema uut teadvuse tasandit. Armastusest täitumuse ja rahulolu tunne.

3) Tänutunne

Eraldatust kogev inimene on tänulik siis kui juhtub midagi, mille eest ta on õppinud aitäh ütlema. Kas viisakusest või ootamatust üllatusest tabab teda see kogemus üldiselt harva ja sellel peab olema mingi hea põhjendus.Terviklik inimene on tänulik iga kogemuse eest, on see värvitoonilt heleroosa või öötindimusta värvi, sest ta teab, et iga olukord on millekski vajalik ja iga situatsioon ja inimene on siin omandamas jumalikult väärtuslikke õppetunde. Terviklik inimene on tänulik absoluutselt kõige eest.

4) Suhtumine minevikku

Eraldatuse mõttelaadiga inimene mõtleb palju minevikule kui mingile painavale raskele soos sumpamisele, kus tundub, et mida enam kaevata, seda sügavamale auku on võimalik end kaevata. Ja tal on tuline õigus, sest mida enam vastu hakata sellele, mis on olnud, seda kindlamini see kinni jääb ja raskemaks muutub. Justkui näts juustes, selle lahtikammimisest võib ainult unistada. See tuleneb sellest, et mõistus ja süda pole ühenduses. Kui ajaloole ei vaadata armastuse silmadega ja südame energiaga, siis mõistus leiab alati viise, kuidas lõpmatutesse mõttelabürintidesse ära eksida. Sealt on ainult üks väljapääs ja see on halastus ja andestus, väsimine võitlusest ja alistumine praegusele hetkele. See on eraldatuse kogemusega inimese jaoks tohutu väljakutse, sest mõistus üritab inimest iga hinna eest "päästa" ja teda kuidagi vanast "puhtaks pesta". See aga ei õnnestu enamasti, sest mis on olnud, see on olnud ja seda saab muuta vaid muutes seisukohta ja õppides nägema suuremat plaani. Armastus aitab.

Terviklik inimene tunnetab oma ajalugu kui lõpmatut varasalve, kus iga olukord on tulnud midagi õpetama ja kõik "ebaõnnestumised" on väärtuslikud kingitused, kuna inimene on ära õppinud, mismoodi taolises olukorras teinekord meisterlikult käituda. Terviklik inimene teadvustab, et on need jumalikud õppetunnid ise endale tellinud ja teab, et alistumine näitab tugevust ja loob lihtsama viisi maailmasse suhestumisel – kõik on nagu on. Terviklik mina teab, et igasugune karma, ehk põhjus-tagajärg seadus kehtib kõige puhul ja parim viis end aidata on teadvustada iseennast kui teadvustajat, puhast vaatlejat, kes jälgib ja muudab kingituseks saadud olukorrad kingituseks tervele maailmale ehk siis valab oma teadlikkuse loomingusse. Igast ajaloosündmusest saab vajalik lõime elukangas, millest elutarkuse kangast kududa saab. Terviklik mina oskab oma karmamustrid lahustada puhtasse armastusse. Terviklik mina teab, et mida enam ta õpib, seda rohkem näeb ta, et nii palju on veel õppida.

5) Tunded

Eraldatuse kogemuses inimene arvab, et tunded on midagi kontrollimatut, aimamatut ja nähtamatut, mille üle puudub igasugune kontroll ja nendel pole suurt tähtsust. Enda tundeid on õpitud alla suruma, väänama, muutma ja peitma, sest nendega pole osatud midagi ette võtta. Need võivad tunduda justkui mingisugused segavad faktorid, mis takistavad normaalselt asju ajamast. Võib esineda ka lootust, et mõni tunne jääb igavesti kestma ja teised tunded kaovad ära. Selline