PEATÜKK STELLA SHAKTI RAAMATUST

MEIE KÜLLUSE RADA

 

SENI TEADVUSTAMATU TEADVUSTAMINE

 

Kui ma kohe ei ela nii nagu tegelikult tahaksin, siis järelikult on mul tarvis midagi uut ära õppida.

 

Me kõik saame elada vastavalt sellele, mida oskame ja mida väärtustame, mida prioriteediks seame ja kuidas kogemustesse suhestume. Kui mingi asi pole veel 100% nii nagu tahaks, siis on ehk aeg end avada uuele teadmisele, taipamisele ja elustiilile.

 

Valin seda teha just nüüd ja täna ning olen juba ette tänulik kõigile neile kingitustele, võimetele, oskustele ja kogemustele, tänu millele see imeline uus elu võimalikuks saab.

 

Luban enda ellu tulla ka sellel infol, mida ma ehk pole osanud küsidagi, ent mis aitab mul olla 100% joonduses mu hinge kõrgeima tee, äratundmise ja elukogemusega.

 

Minu sisemine transformatsioon loob minu nö välise maailma muutuse. Tegelikult polegi olemas sisemist ja välimist, on üks suur tervik, mis tänu meie sisemistele programmeeringutele ennast teatavatel viisidel ilmutab.

 

Seepärast taotlen nüüd ja praegu kõikide nende ennast pidurdavate, ennast vähendavate ja sisemist vastuolu tekitavate automaatsete mustrite muutumist, vabastamist ning kogu selle vabanenud energia ümber suunamist mind toetavate eluhoiakute, mõtete, tunnete ja kogemuste loomisele.

Aitäh, et mul on alati kõik, mida vajan, et astuda järgmised sammud oma külluse teel ning valin olla tähelepanelik, et ma teeks, ütleks, suunaks oma energiat täpselt sellesse, mis tundub kõige õigem, ilusam, lahedam ja südamega kooskõlas olevaim.

 

Aitäh, et ma taipan!

 

Aitäh, et ma mõistan!

 

Aitäh, et ma saan aru!

 

Aitäh, et ma oskan seda tarkust ka kasutada!

 

Aitäh, et ma mäletan elada Armastusega kooskõlas!

 

Minu otsusest sõltub mu edasine saatus. Usaldades oma saatuse Armastuse kätesse saab mind ees oodata Armastuses Elu.

 

 

 

b-jumalanna-2ratus-fb.png