Tere tulemast siia lehele!

Ilmselt oled jõudnud siia, kui leidsid selle lingi mu elu esimesest luuleraamatukesest – see siin on väike boonuskingitus sulle!

Tahan sinuga siin üht mu kanaldatud juhendatud meditatsiooni jagada, et saaksid aimu, millega veel pea igapäevaselt tegelen.

Kui see meditatsioon meeldib sulle, siis saad siin mu kodukal veelgi ringi vaadata: sind on siin ootamas e-koolitused, iganädalased uued meditatsioonid ja palju muud põnevat.

Tänan sind, et oled siin planeedil koos meiega uut maailma loomas ja soovin sulle meeldivaid meditatsiooni-elamusi.

Stella kanaldatud kaugseanss

VALGUSE SÕNUMID

HÄÄLESTUMINE UUTELE IMELISTELE KOGEMUSTELE

TÕSTAME VIBRATSIOONISAGEDUST JA LOOME UUED NEURONRAJA-MUSTRID ENDA AJUS JA TEADVUSES, ET KOGEDA

* sügavat rahu

* südame avatust

* lahenduste voogu

* kohalolekut siin ja praegu

* uut naudingut uutest võimsatest kogemustest

* häälestumist kõrgeimasse voogu

* elu usaldust ja lihtsaid lahendusi

* imesid enda elus

Läbi rahunemise ja lõõgastuse saab kiireneda keha isetervenemisprotsess ja meie teadvus saab läbi kõrgeimale häälestumise magnetiseerida meie eludesse  unistuste täitumisi võimalikult väikse pingutuse läbi.

Avanedes imedele, saavad need ka meie ellu voolata.

Palun teadvusta seda, et seanss aitab luua u 50% sinu uuest helgemast eluseadistusest, teine 50% sõltub su enda otsustest ja käitumisest igapäevases elus.

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.

Õnnistust!

VALGUSE SÕNUMIDStella Shakti
00:00

Vabandame ka, kui on faili alla laadimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun vajuta siia tumepunasele lingile!

Kui siitkaudu ka ei saa, kirjuta palun

inspiratsioonikool@gmail.com

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

VAATA KA MU YOUTUBE'I KANALIT JA VAJUTA SUBSCRIBE!