SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

 

KÜLLUSEJUMALANNA

LAKSHMI PÜHITSUS

 

 

See seanss on neile, kes soovivad enda elu, enda teadvusevälja ümber korraldada külluse ja rikkuse tasandile ning asuda elama uues universumiga koostöö kogemuses.

 

Universum koosneb intelligentsest energiast ja meie ülesanne on õppida olema koostöös. See pole koht, kus peab ära arvama, mis õige on, vaid õppima kasutama enda tunnetust ja mõistust koostöös.

Selged otsused ja programmeeringud, mis on seekordses kanalduses, on spetsiaalselt selleks, et meie DNA ümber häälestada.

 

Sinu tuumolemus ongi rikkus ja küllus.

Kui sa seda kohe ei koge, siis järelikult oled sinna ette ise blokeeringud loonud. Aga sellest pole midagi, see oli vajalik õppeprotsessi osa!

Kes soovib, siis nüüd saab aga need ise ka sealt eest ära võtta!

 

Võid seanssi üle kuulata mitmeid kordi. Iga kord seda kuulates avad ise enda küllusekanalit avaramaks ja avaramaks.

Seekordne seanss on eriline ka selle poolest, et seda seanssi ja neid taotlusi saad kuulata ka mitte ainult meditatsioonina, aga ka näiteks kodus taustaks, joonistades, tehes joogat, mängides lastega vms.

(Mitte aga autot juhtides või keeruliste aparaatide või terariistadega toimetades!)

 

Kõik seansi kogejad saavad siit seekord kingituseks kaasa ka seansi teksti pdf-formaadis, mille saad välja printida ja juhenduse, kuidas saad neid taotlusi ka veel sügavamalt enda ellu integreerimiseks appi võtta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

See on minu südame küllusepanustus sulle ja meile kõigile.

Mis on sinu kingitus maailmale - eks see tuleb sul endal enda südamest välja kaevata! Usun, et seesama seanss aitabki sul seda välga palju hõlbustada ning muuta su teekonda sujuvamaks ja kergemaks.

 

Sest see ongi uue ajastu energia põhiolemus - asjad tulevad lihtsalt ja loomuldasa, suure energiavooga, kui teed õiget asja!

 

 

 

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Lakshmi pühitsusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Saad praegu end registreerida ka tasuta TEEMANT-TERVENDUSE INTERNETISEMINARILE

SIITKAUDU

 

 

 

ja laste jaoks on valminud spetsiaalne meditatsioon-õhtujutt, mida saad kuulata ja alla laadida siitkaudu