Külluse loomise internetikursus

Seitsmes külluse pühitsus

Intergratsioon

Praktilised nipid

 

Saladused, millest keegi ei räägi

 • See, kuidas suhtud vastassugupoolde, mõjutab Su sissetulekut koheselt. Kui tunned, et mehed on sead või naised ussid, siis saad seda tõenäeoliselt kohe kogeda ka oma pangakontol.

 • Samas, kui julged olla armastav, hellitada iseennast ja oma kallimat, kajastub see tavaliselt pea koheselt ka sissetuleku suurenemises.

 • See, kuidas suhtud oma pangakontosse, mõjutab koheselt ka Sinu suhet vastassugupoolega.

 • Kui kardad, siis hoiad külluse voolamise eemal. Näiteks, kui kardad raha välja anda või endale midagi head lubada, kardad kallistada või enda tõde välja öelda.

 • Kui julged olla, kes oled ja ei sunni end suhetesse, kus olla ei taha, saab universum täita need varem roiskuma läinud energia asmel uue ja selge vooga.

 • Iga asi, millele keskendud, mõjutab Su külluse voogu!

 • Sest kõik on omavahel ühenduses. Ehk siis - kui keskendud asjadele, mis ei meeldi ja on halvasti, pidurdad energiate voogu.

 • Kui keskendud asjadele ja kogemustele, mis toovad naudingut (ja mitte pohmelli), suurendad enda energia läbi laskmise võimet, ehk suurendad küllusteadvust.

 • Soovitan oma päevikusse teha nimekirja: 33 tegevust ja olekut, mis toovad mulle õndsuse kogemust juurde. Ja siis neid igapäevaselt ka teha :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Soovitused, mis on muutnud mu elu..

Võid kõiki neid siin all loetletud punkte jagada ka enda sõprade, tuttavate, kolleegide, perega!

Nii nagu kallima, armsama kohta oma elus me tahame kõike teada ning oleme kursis, siis miks ei peaks meil olema armusuhe ka selle aspektiga enda elus, mida nimetatakse rahaks. On ju ka see lihtsalt energia, mida võime ka nautida.

 

 • Kas tead oma pangakonto seisu hetkel?

 

 • Pangakonto numbrit peast?

 

 • On Sul juba tehtud eraldi pangakonto iseendale preemia tasumiseks? See on hämmastav, mismoodi Universum toimib, aga nii palju kui mina tean, siis need, kes hakkavad palka maksma ENDALE esimesena, hakkab ka elu uutmoodi vastama.

 

 • Kui tahad minna reisile, tee endale ka reisifond.

 

 • Enese harimise fond?

 

 • Lõbutsemise fond?

 

 • Hoian oma külluse altari puhta ja põletan seal küünalt iga päev, et valgus paistaks kõigisse eluvaldkondadesse.

 

 • Kannan rahakotis küllusekivikest (tsitriin, mäekristall vms)

 

 • Räägin rahast alati lugupidavalt ja tänutundega.

 

 • Maksan arved õigel ajal ja saadan alati suure aitähi universumisse, et seda teha saan.

 

 • Suralaha on alati rahakotis ilusti õiges järjekorras, ja ma tean, palju mul raha on.

 

 • Poes tasudes ja raha või kaarti letile või masinasse asetades, ütlen mõttes: tulgu see mulle tuhandekordselt tagasi, aitäh.

 

 • On oluline, et saadan tasu või annetuse teele alati tänutundega, siis saab see mulle tagasi tulla!

 

 • Õnnistan poes käies kõiki ja kõike. Ehk siis kui on tooteid, mida ma väga tahan, aga veel ei ulati rahakott nendeni, siis selle asemel, et oiata, et issand kui kallis, siis ma ütlen: see ootab mind kõik ees! Visualiseerin või kujustan, kuidas ostan selle auto, kleidi või milleiganes, mida soovin.

 

 • Iga kord, kui poes tasun, ja saan vastu tseki, asetan selle endale südame kohale, sulgen hetkeks silmad ja ütlen mõttes kolm korda: aitäh, aitäh, aitäh, et olen saanud seda endale lubada.

 

 • Näide: see võtab aega vaid paar sekundit, aga annab tohutult selge tänutunnetuse ja sellega magnetiseerin enda ellu veel suuremat tänu.

 

 • Keeran oma külluse termostaati iga päev natuke suurema peale. Ehk siis luban endale luksusi, mida varem olen enesele keelanud. See on olnud tohutu muutus minu elus! Universum tunnetab ju ära, milline mu elustandart on. Mida paremini hoolitsen enese eest, seda parema meelega toetavad ka teised minu teekonda! 

 

 • Näide: kui hakkasin poest ostma õunu mitte hinna järgi, vaid selle järgi, et millised õunad mulle tõeliselt maitsevad (mis olid veidi kallimad) tuli mu juurde inimesi seanssidele nii palju, et mul olid seansijärjekorrad mitu nädalat.

 

 • Uskumus, et vaimne olemine tähendab vaesust asemel tunnistan ja võtan vastu uskumuse, et kõik maine pärineb vaimsest ja mida kvaliteetsemat elu elan ise, seda parema kvaliteediga tooteid/teenust/kingitusi inimkonnale saan läbi enese pakkuda. 

Minu jaoks on olnud ülioluline, et inimesed, kes käivad mu juures koolitustel ja seanssidel või kogevad erinevaid kogemusi, et neil oleks seda kogedes lihtne, mugav ja luksuslik olemine. Sest see, mida loome, pole ju lihtsalt seansid või koolitused või need asjad, mida pakume, aga see VIBRATSIOON, see armastuse tasand, mida inimesed ise kaasa võnkudes kingituseks saavad. Harmooniline vibratsioon loob harmoonilise kasvuvõimaluse.

 

 • Kõike jagub mulle ja jagamiseks.

Seepärast pühendan oma aega erinevalt. Minu töös on näiteks selgelt ära jaotatud asjad, mida teen heategevuseks, mida teen küllusteadvuse tõstmiseks (kõik, kes tasuvad teenuste või aja eest, suurendavad ju ka enda külluse voogu). Näiteks jagan ma tasuta infot oma FB lehel, blogis, meilidele vastates ja heategevusprojektides (mõned kaugseansid näiteks). Kuna aga ka minul on tarvis kuidagi tasuda oma töövahendite eest ja luua keskkond, et ma saaks kirjutada raamatuid, salvestada plaate või reisida, et juurde õppida, mida teistega jagada, siis osa minu tegevusest on ka tasuline. 

 

Olen täheldanud, et mida enam väärtustan ise enda aega, seda enam oskavad ka teised sellest lugu pidada.  See on olnud minu jaoks väga suur õppimise koht ja ma loodan, et Sinu jaoks on see lihtsam, kuna seda kogemust Sinuga jagan. Omal ajal pidin selle kõik ise välja mõtlema, seega võid proovida ja katsetada, mis Sinu jaoks toimib. Veel, et seda pilti selgitada, siis kui ma alustasin kunagi, mõtlesin, et ohh, teeks kõik tasuta kõigile, et kõik saaks kõike kogeda. Tulemuseks olid haigutavad inimesed, kes ei viitsinud väga palju kuulata (mitte küll kõik, aga mõned!), mis viis minu tuju alla ja rente ja kommunaale see minu jaoks ka ära ei tasunud. Pidin vastu võtma otsuse ja asuma enda aega väärtustama, et saaksin oma südame soove ellu viia.

 

Minu südame sooviks on olnud see, et kõikide südamesoovid täituks. Seega olengi pühendanud oma elu valgustatusele ja teadlikkuse loomisele, et me terve inimkonnana julgeks käia oma tõelise rõõmu teed.

 

 • Minu töös on tähtis kvaliteet ja kvaliteedi loomiseks võin am endale lubada parimaid töövahendeid.

 

 • Minu roll on abistada seda, kus näen abi vajatavat, olen inimkonna teenistuses.

 

 

 

Õnnistust Sulle !

Kohtume viimaseks pühitsuseks juba mõne päeva pärast!

 

Kolmanda külluseseansi sissejuhatuseks

 

ISIKLIKU VÄE TAOTLUSED

 

Enne kui läheme tänase seansi juurde, teeksime ühe puhastuse pühitsuse, et see vägi, mis saab voolata, saaks voolata läbi õigete mustrite.

 

Alustame väiksesest mõtisklusest.

 

Oled sa kunagi mõtisklenud, mis see Sinu vägi õieti on?

Elujõud ehk energia hulk igapäevaste toimetuste tegemiseks?

Valgustunud inspiratsiooni vastuvõtmise ja edastamise oskus?

Võime muuta olukordi ja situatsioone endale meelepärasel moel?

Oskus tulla välja keerukatest olukordadest?

 

 

Mida Sa tahad, et Su vägi oleks?

Milleks vajad elu väge?

Millist elu abi vajad, et kogeda enam elu väge?

 

 

Võimalik, et eelnevatest eludest on ka pärit kogemusi, kus oleme oma elujõudu kasutanud destruktiivselt, pahatahtlikult või teadmatusest eksides. See põhjustab paljudes inimestes aga hirmu üldse midagi teha või oma eluga ette võtta.

 

Olen täheldanud oma seanssidel inimestega suheldes, et see karmaline kogemus on  üks suuremaid komistuskive praeguses elus oma väe ja vastutuse tagasi võtmisel praeguses reaalsuses. 

 

Annan selleks puhuks, kui taoline tunnetus või hirm võib taas üles tulla, Sulle nüüdsama ühe palve, mida võid enda jaoks välja kirjutada, kaasas kanda näiteks rahakoti vahel ja lugeda, mil iganes tunne tuleb. See puhastav palve mõjub justkui kaitseventiilina, ehk siis saad lihtsasti oma energiad taasjoondada oma tõelise armastuse olemusega.

 

 

 

 

 

Armas Külluslik Universum

 

Aitäh, et võin kogeda Sinu teenistuses olemist kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

 

Olgu iga minu sõna, mõte ja tegu nüüd ja alati

valguse, armastuse ja Terviklikkuse teenistuses.

Taotlen kõikide oma energialaengute vabastamist, mis ei teeni minu ja maailma ühtsust ja valgustunud teadvusetasandil elamist, küllusteadvuses elu.

 

Taotlen vabanenud energia ümber suunamist mõtetele, hoiakutele, käitumisharjumustele, mis toetavad mu enesejõustamist, enese väestamist ning kõigi hingede kõrgeima tee köimist armastuse energias.

 

Sündigu see parimal moel nii minu kui kogu elava jaoks.

 

Õnnistan kõike elavat!

 

Ja nii see on!

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

 

Palun selget juhendust, mis on vajalikud sammud mu edasise arengu hüvanguks!

 

 

 

 

Võid seda palvet lugeda nii tihti, kui soovid. Näiteks kasvõi igal õhtul enne uinumist, et päeva ajal kasvõi alateadlikult välja antud energiamustrid enese jaoks ümber häälestada toetavaks energiaks. Selliselt energia vabastust tehes saad Sa tavaliselt ka selge teadmise, mida teinekord teisiti teha või missugune eluhoiak oleks Sinu jaoks kõige tervislikum, terviklikkusega kooskõlas. Seev võib tulla läbi mõtete, sõnade, aga ka lihtsalt tunnetuse või rahu kogemuse kaudu. Seepärast on kasulik peale palve lugemist võtta ka näiteks 10-20 min vaikuses olemist, et vastav info saaks Sinuni voolata. Jällegi - soovitan enda jaoks oma kogemused ja nägemused päevikusse üles tähendada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seekordne, kolmas energiaseanss on hästi sügav tranformatsiooniseanss, mille taotlused saad enda jaoks ka välja kirjutada või printida sellest failist siin.

 

 

 

 

 

 

Ülejäänud juhend juba mp3 failina.

Peale tänast on jäänud veel üksainumas pühitsus, mis kannab numbrit 8, külluse, lõpmatu voolamise sümbol.

Seniks toredat integreerimist ja nautimist ning loodan, et Su elu saab tõeliselt uue hoo sisse kui asud ka praktiliselt neid uusi tähelepanekuid või käitumismustreid kasutama!

 

Ma tahan ka lisada, et pole tarvis KÕIKI neid muutusi KORRAGA teha. Võta rahulikult, samm-sammult, aegaajalt üle lugedes ning enda ellu uusi asju juurde integreerides. Nii, et rahulikult, eksole.

 

Meie eesmärk pole stressi juurde luua, vaid rahulikult ümber häälestuda külluselainele. Saad neid kursusematerjale ikka ja jälle üle vaadata ning tähtsamad asjad enda jaoks enda päevikusse üles märkida. Keegi ei hakka Sulle kontrolltööd tegema nende teadmiste teadmise või mitte teadmise peale. Su enda elu on selge peegel, kas kasutad neid eluhoiakuid või mitte. Mil määral seda kõike endasse integreerid, on Su enda maitse küsimus :)

 

 

Võta oma vägi minevikust tagasi!