Külluse loomise internetikursus

Kuues külluse pühitsus

Teadlikkus

Sa saad kõike, kui Sa tead, miks Sa seda soovid

 

... ja kui see on vastavuses Su kõrgeima potentsiaaliga.

Selleks, et oma unistusi ellu viia, on tarvis tõeliselt neisse uskuda. Uskuda, et Sa tõesti tahad seda. Muidu puudub selle täideminekuks vajalik kütus, vägi, mis Sind Sinu soovini viiks. Kujuta ette, et Su unistus on sihtpunkt. Sinu armastus aga bensiin, mis Su auto kohale juhatab. Lisaks on see vägi ka Sinu gps, äratuskell ja parim õpetaja.

 

Ja ma tean ka seda, et SA OLED VÕIMELINE PALJU ENAMAKS KUI SENI! Sest ma näen, kuidas inimeste elud transformeeruvad HETKEGA, kui nad mõistavad seda, mida just nüüd ja täna siin Sinuga jagan.

 

Juhul, kui Su unistused, ei pane Sind hommikul rõõmuga ärkama, ei rutta rõõmuga nende täitumist looma, siis järelikult

 

OLED UNISTANUD

LIIGA VÄIKSELT

 

 

See kehtib ka juhul, kui oled alustanud selle koolituse läbimist ja siis poole peal tunned tüdimust või tunnet, et ah, suva, ma ei viitsigi rohkem. Küll on küsimusi palju, millele mõelda ja küll on aega liiga vähe.

 

Kui Sa ei hakka omaenda elu jaoks võtma aega prioriteede seas esimesel kohal, ei saa ka Universum Sulle vääriliselt vastata, sest Sa pole pööranud tähelepanu kõige olulisemale – iseenda arengule.

 

Tõeline õndsus ja rõõm on siis, kui JULGED unistada nii suurelt, et puhtalt see mõtegi, et see võiks tõesti teoks saada ja olla juba praegu kohe siinsamas Snu täitunud unelm, tekitab Sus tunde teha üks rõõmus tantsutiir või vähemalt õnnest hõisates lakke hüpata.


Jah, julgen väita, et Sa oled olnud alles väga alguses oma mõtetega, isegi julgen väita et elanud ja kasvanud puudusteadvuses. Miks ma seda tean?! Sest see on see, mis mustrid me oleme varasemalt generatsioonilt kaasa saanud, õppinud, vaata seda tabelit siit lingilt. Kas pole mitte nii, et seda, mis on puudusteadvuse nimekirjas esitletud, on peetud siiani NORMAALSEKS? 

 

Ehk on aeg luua uus arusaamine NORMAALSUSEST?

(noh, mingi normaalsem variant ;)

 

Uskumus, et noh, kuidagi tulen ots-otsaga kokku ja venitan surmani välja, rassin ja nutan ja higistan, väkk – see on igav. Su keha teab, et see on igav, Sina tead, et see on igav ja Su pangakonto peegeldab, et noh, hakka juba palun seda tegema, miks Sa tegelikult tulnud oled. 

 

See on nii igav, et Sa ei viitsi isegi teleka tagant või feissbukist ennast välja ajada, et päriselt elada. Miks ma seda väita julgen, sest ma tean, et kui Sa praegu juba oleksdki elanud oma maailma kõige põnevamas elustsenaariumis, siis Sa ei oleks selle koolituseni suure tõenäosusega jõudnudki, sest Sa oleksid õnduses, ekstaasis, puhtas nirvaanas või vähemalt oleksid suures loomingukeerises, endal keel vesti peal, tehes midagi, mis Sulle maailmapalju meeldib ning ei kogeks puuduse tunnet. Sest Vaim oleks Sind juba täitnud iseendaga, Vaimuga, oleksid vaimustuses endast ja maailmast.

 

Aga meil on see võimalus nüüd... tervitan Sind, kallis ärkav Buddha!

 

Samas ma arvan, et ka see on okei, kui me aeg-ajalt avastame, et me tegeleme asjadega, mis pole päriselt meie kõige lahedam versioon meist endast. Laiskuse ja vedelemise ning seisaku energiad on aegajalt väga mõnusad ja toredad, ent kui me räägime loomisest, külluse loomisest, rõõmu loomisest, siis siinjuures on tarvis omandada teatav eluhoiak, uus vibratsioonitase, armastuse, pürgimuse ja rõõmu tasand, et see tõeliselt nii ka olla saaks.

 

Liikumine algab siis, kui tuleb sisemine tõeline otsus, et vot niiviisi enam ei soovi, nagu on olnud, alaku uus käitumine.

 

Esimene ja kõige raskem samm ongi vist tunnistamine, iseendale ausalt tunnistamine, et olen elanud elu, mida ma tegelikult rohkem elada ei soovi. See on nii raske tunnistada, sest see tähendaks väga suure osa välisele tugineva identiteedi lagunemist, justkui suur õhuloss, mis ümberringi laguneb, kuhu me oma mõttelõngaga õhulossitorne juurde oleme maalinud.

 

Isegi kui sa tunned praegu neid ridu lugedes viha, tunned hirmu või vastuseisu, ole teadvel, kuhu on energia takerdunud. Igasugune emotsioon on tegelikult väga hea käivitaja.

 

Mõnikord on see rõõm, mis meid paneb tegema ja ütlema ja kogema suurt soovi midagi teha või kuidagi olla. Teinekord võib see olla valus kõrvakiil egole, kui tuleb arusaamine, kuidas me terve elu oleme mingit kangekaelset jonni ajanud, selle asemel, et maha istuda, maha rahuneda ja uus suund valida.

 

Ja see ei tähenda, et see, mida oled senini teinud, oleks vale. Oleme siin kogemusi korjamas ja iga hetk on ühtviisi väärtuslik.

Aga et saada teatavaid tulemusi, on tarvis luua vajalik koht, ruum ja tingimused, kuhu see kogemus saaks ilmneda. Mida enam rõõmu soovid kogeda, seda suurema rõõmuga on tarvis ka luua. Aga mis on Sinu rõõmu võtmed, saad ära tunda vaid Sina ise. See on lihtne ja loogiline, see on isegi nii lihtne, et püüdes seda maailma mõistusega lahti arvutada, tundub see lihtsus keeruline. 

 

Näiteks kui oled olnud kaua aega vaene, tundub see lihtne, sest see on harjumus mõelda, käituda ja rääkida vaeusest kui mingisugusest suurest ja õilsast väärtusest. Seda on aastatuhandeid õhutatud mõtlema nende poolt, kes tahtsid kogu võimu enda valduses hoida, et alamad ei hakkaks kuidagi neist üle olema või nende maailmarahu segama. Noh, seda oli vaja, et me saaksime kollektiivsest teadvuseväljast just seesuguseid kogemusi.

 

Uues energias, uues ajastus on raha armastusväärne ja abistav, sest see aitab meil vanast süsteemist välja ronida ja uue süsteemi ehitada, mis oleks inimlik ja põhineks võrdõiguslikkusel, tõel ja armastusel. Ja me pole ainsad, kes seda tahavad, meie kes me oleme siin luust ja lihast kehastustena. Seda SOOVIB KA SUUR VAIM, terviklikkus läbi meie. Seepärast lagunevadki kõik süsteemid, mis ei ole vundamendiga, milles on tõde, armastus, siirus ja abistamine. See on jube lagunemine. Tundub, nagu variseks terve maailm kokku. Kui see kokku ei lange meie teadvuses, oleme muutustele vastu, hakkab kannatama tervis.

 

Brrrr! Jaa tühistame selle mure-energia, sest meie oleme need, kes saavad õppida olema need, kes me tõeliselt olla soovime. See õppimine ei lõpe iial! Mida enam me õpime, seda enam me näeme, et nii palju on veel õppida. Kuniks on täielik valgus, vaikus ja õndsus.

 

Nii kaua, kui me veel oleme oma ihade ja vihadega siin maapealses kehastuses, siis mis arvad, kui et kasutaks neid vahendeid, et vaimselt ärgata? 

 

Ma arvan, et üks kõige olulisemiad küsimusi, mida üks arukas teadvelolev inimene võiks enda elus ära otsustada või selgeks mõelda on:

 

Mida valid maailmale kinkida läbi enda elu?

 


 

 

 

 

 

KÜLLUSE VOOLAMINE = ENERGIA LIIKUMINE

Viis tähelepanupunkti, mis kiirendavad protsessi

 

Need pealtnäha lihtsad teemad, mida siin all punktides on mainitud, on miski, mille eest küsitakse ülemaailmsetel suurtel motivatsioonikoolitustel tuhandeid eurosid. Ja õigusega! Sest neid järgides võib muutuda elu nii suurtes plaanides, et seda on võimatu isegi sõnadesse panna. Seega, kallis Teekaaslane, see siin on oma tegelikus teadvustamises hindamatu..

 

Küsimused, mis aitavad mul mõista sihtpunkti, et mu alateadvus, üliteadvus ja külluslik universaalne intelligentne voog teaks mind kohale juhatada:

 

Mida mul on vaja teada või kuidas olla, oma unistuse täitumisel?

Miks ma nende täitumist soovin? 

Mis kasu on sellest mulle individuaalselt?

Kollektiivselt? Kuidas teenin sellega inimkonda?

Kuidas see muudab elukvaliteeti paremaks?

Kuidas ma saan seda teha ja missuguseid samme ette võtta kohe nüüd ja praegu?

Milline peaks olema mu energiatase, mu vibratsioon, et see soov saaks täituda? 

 

Seega, selle asemel, et nagu tavaliselt (olen vait kui midagi mulle ei meeldi, lähen peitu või söön ennast hernekommiks vms) mitte teemaga tegeleda, mis mulle ebamugavust valmistab, võin valida uue suhtumise – asjadele ausalt otsa vaatamise.

 

ehk siis

 

1) MA EI PÕGENE ENAM ENDA EEST, VAID JÄÄN ENDA JAOKS KOHALE, OLEN ISEENDAGA SIIRAS JA TUNNISTAN OLUKORDA NII NAGU SEE ON

 

Nii lihtne on võtta mingi üldlevinud põgenemistehnika selle asemel, et endale siiralt tunnistada, et midagivajab elus üle vaatamist. Me oleme sedaõppinud tegema, sest siiani on meil puudunud TEADMINE, mismoodi seda olukorda lahendada.

Nüüd keskendudes lahenduse energiale, otsin abi, nõuandeid, inimesi, keda huvitavad samad teemad ning viin end kurssi. Ja mis kõige tähtsam - astun vajalikke samme, et mu enesetunne saaks olla igapäevaselt maksimaalne, kuna minu heaolust sõltub terve mu maailma heaolu!

 

2) KUI MUL ON EBAMEELDIV OLLA, SIIS SELLE ASEMEL, ET LEIDA ASENDUSTEGEVUST, VÕTAN AEGA, ET ANALÜÜSIDA, KUIDAS TEINEKORD TEISITI KÄITUDA, ET OLEKS PAREM, EHK SIIS EI TEKITAKS TAAS SAMASUGUST OLUKORDA JUURDE

 

Vaatan üle selle, kuidas ma igapäevaselt oma aega kasutan - kui kaua olen intrernetis, kui kaua teleka taga, kui kaua valmistan süüa, muretsen, palvetan, pühendan aega loomingule, enda harimisele, puhkan jne

Kas saaksin mingit  osa oma päevakavast muuta, et mu külluse loomise areng saaks toimuda veelgi kiiremini?

Näiteks 30 min interneti asemel 30 min enese harimist, uue instrumendi õppimist, jalutamist vms?

Ma armastan alati mõelda, et ma proovin mingi aeg. Lubadus, et ma nüüd elu lõpuni teen seda või toda võib muutuda frustratsiooniks, kui ma kahe kuu pärast mingi uue lahenduseni jõuan. Seepärast on hea anda endale mingi aeg, mingi väljaselgitamise aeg, näiteks 21-33 päeva jooksul.

See on aeg, mil keha tunneb ära, kui me oleme regulaarselt seda head harjumust juurutanud, et kas me tunneme end sellevõrra paremini. Ajus peegelneuronid õpivad selgeks uued rajad ja seni võõrana tundunud kogemus saab omaseks.

 

3) SÖÖN TERVISLIKUMALT - NII ET MU KEHA OLEKS ÕNNELIK

 

Pole vist vaja üle rääkidagi, et ülesöömine ja valede asjade söömine on kiirtee kehva enesetundesse. Aga kui me seda teame, kas me oleme valmis astuma ka praktilisi samme, et olla selle teadlikkusega vastavuses?

Mis oleks kui lähema kolme kuu jooksul vaatad üle oma toitumisharjumused ja teed vastavalt ka uued otsused?

 

4) TRENN 

 

Jippii, nagu mu tantsutreener ükskord toredasti ütles, siis alates mingist teatavast east alates lihtsalt seksist ja trepist kõndimisest ei piisa, on tarvis lisaliikumist, et keha õnnehormoonidest pungil oleks.

 

Ja trenn ei pea olema mingi tüütu ja raske ja ebamugav koht. Siin Sulle väljakutse:

 

Proovida järgmise kuu aja jooksul vähemalt kolm erinevat trenni, mida oled ammu tahtnud teada, mis need on. 

Loomulikult lähtu oma füüsilisest tervisest.

Isegi kui Sul on mingid omad füüsilised eripärad ning tavatrennis käia ei saa, tsekka Youtube'ist erinevaid harjutusi, mis sobivad just Sinu eripära, individuaalsuse ja kehatüübiga.

 

Ehk siis olen enda puhul kasutanud nippi – nii, kui hakkab rahateemaline muremõte peas kerima - lähen jooksma, rattaga sõitma või salsa trenni ja 99% juhtudel on peale seda ollnud nii, et ma isegi ei mäleta, miks ma enne muretsesin, pean kõvasti pingutama, et meenutada.

 

5) JOOGA JA MEDITATSIOON

 

Ma tean, et jooga nimetus on väga pop praegusel ajal ja see on superlahe, aga kurb ainult, et siin läänes on see justkui mingisugune võimlemistehnikate kompleks. Tegelikult tähendab jooga terviklikkusega üksolemist, ehk valgustunud teadvuse lubamine igapäevaellu.

Lihtsalt neid harjutusi tehes võd sa saada paindlikuma keha ja tugevamad musklid, aga ilma selle taga oleva filosoofiata on see siiski lihtsalt võimlemine. On tähtis teada, miks me midagi teeme!

Olen saanud väga suurt toetust ja selgust inimeseks olemise kohta just nimelt lugedes ja studeerides erinevaid iidseid käsikirju ning õppides tundma looduse ja loomulikkuse toimimise põhimõtteid.

 

Väga soovitan vaadata selliselid raamatuid:

 

Patanjali joogasuutrad

Pole vahet, kas saad sellest kohe kõigest aru, lihtsalt võta sellest aluses just see, mida vajad, ülejäänu jäta kõrvale, soovitan tarvitada väikeste jupikeste kaupa, selline täiuslik öökapiraamat.

 

Ja ka väga asjalik praktiline maine käsiraamat ülemaailmselt tunnustatud hüpnoterapeudilt:

Ma teen Su rikkaks Paul McKenna

 

Mõlemad raamatud on ilmunud ka eesti keeles.

 

Meditatsioon on niivõrd oluline osa uue aja energiatega lõimimisest, et mul on raske seda isegi sõnades kirjeldada.

Mulle on see toonud tohutult palju rahu, mõistmist, maailmast aru saamist, avanevad täiesti uued teadvusetasandid, õndsus, kergus, helgus.

 

Praegusel ajal on nii palju erinevaid meditatsioonitehnikaid meile kättesaadavad. Proovi, tunneta ja õpi, ühel hetkel saadki aru, mis Sulle kõige enam meeldib, selliselt avad Sa end armastusele kõige kiiremini – läbi enda teadliku lõdvestumise.

 

Aga mida enam lõdvestunud me oleme, seda kirkamad ideed ja seda suurem armastuse voolamine saab meie eludes olla..

 

 

Õnnistust Sulle ja kohtumiseni järgmisel korral!

Leiad siit alt ka soovituse väikeseks mõtisklemiseks...

 

 

 

Ma arvan, et on õige aeg üle vaadata oma kursuse alguse küsimustik, millele vastusid ja teha sinna täiendusi ja lisasid.

 

Mis on see, kes Sa tõeliselt olla tahad, oma kõige suuremates fantaasiates?

Järgmisest nädalast alates saad kogeda omavahel üks-ühele seansi tegemist mõne oma kaasõpilasega, et aidata teineteisel järge pidada ning hoogu juurde anda.

Siis on tarvis, et see küsimustik oleks sul täidetud.

Võid taustaks kuulata näiteks seda mõnusat voogu siit:

Õnnistust Sulle !

Kohtume meilitsi juba mõne päeva pärast!