Kakaotseremooniad

 

 

 

Tallinnas 20.03 JÄÄB ÄRA

SÜNDMUS EDASI LÜKATUD 20. MAILE!

 

 

 

 

Kui oled rase, tarvitad antidepressante või sul on vererõhu-probleemid, kirjuta palun enne registreerimist sydamekeskus@gmail.com ja me uurime välja, kas ja missgune kogus kakaod sulle sobilik on! <3

 

Kakaotseremoonia

PÖÖRIPÄEVA ÕHTU 20.03 TSEREMOONIA TALLINNAS

Stella Shakti ja Indrek Himmaga

 

Kutsume sind osa saama kevadise pööripäeva maagilisest südmusest.

Ees on ootamas püha kakaotseremoonia, mõnusad mantrad, vabastav tervendav maagiline tants ja mu hea kolleegi Indrek Himma võlu-kristallkausside helid. Südmus toimub imeilusas luksuslikus stuudios Telliskivi kvartalis kevadisel pööripäeval

20. märtsil JÄÄB ÄRA

EDASI LÜKATUD 20. MAILE

Kohtade arv on piiratud. Täpsem info registreerijaile.

 

Kevadine pööripäev on olulisim kõigist neljast terves aastas, sest sellega algab looduse aastaring. Sel päeval loodud otsustel ja sagedusel on ülioluline mõju tervele ülejäänud aastaaegadele. Mida kõrgemasse energiasse ennast tood, seda lihtsam ja enam voos saab liikuda ka terve aasta.

 

Olen selles teadlikkuses ja kogemuses elanud praeguseks üle 10 aasta ning soovitan kõigile tulla suuremasse loodusega kontakti - see on meie tervise ja tervemõistuslikkuse alus!

 

Indrek, kes tuleb meile helikaussidega uut sära äratama, on minu tunnetuse kohaselt väga võimas kõrgtsivilisatsiooni preester. Oma hääle kasutamise ja professionaalse muusikaoskuse läbi teab timmida väga peeneid sagedusi, sealjuures selle kosmilise voo ka kenasti ära maandada, seega ei ole see mitte ainult lennukas lendamine, vaid väga suur tervendus ka igapäevaeluliste asjade ajamiseks.

 

Nii Indreku kui Stella taotlus on tõsta koos teraapiliste helivormidega inimkonna eneseteadlikkust ja kõige elava sagedust, saavutamaks kontakti isenda, teiste ja terve maailma avarustega. Üks kõigega ja kõik ühega tingimusteta.

 

Registreerimine tseremooniale*

kuni 6. märtsini 33 tänuühikut, kahekesi tulles kokku 55,

peale 6. märtsi hind 44.

 

*Kui oled rase, tarvitad retseptiravimeid või sul on probleeme südame või vererõhuga, palun teavita meid eelnevalt, et saaksime koos üle vaadata, kas ja kui palju kakaod sa tseremoonial võid võtta, et see on sulle kasulik.

 

Kohapeal on väga mõnusad tugitoolid ja padjakesed istumiseks, aga kui tahad võid kaasa võtta ka oma bleedi või soojad sokid.

Oleme ruumides ilma välisjalanõudeta.

 

Registreerida saab meili teel stella.shakti@gmail.com

Kohtumiseni armastuses!

 

Stella ja Indrek

Stella

Indrek